14.10.2020

Říjnová akce BLUESOUND NODE 2i

Nyní do konce října, bezdrátový hudební streamer Bluesound Node 2i za zvýhodněnou cenu 12 490,-Kč místo puvodní ceny 14 990,-Kč    
Bluesound Node 2i je bezdrátový hudební streamer s vysokým rozlišením, který se snadno připojí k jakékoliv stereo sestavě a umožní streamování hudby z internetových hudebních služeb, rádií a také vaší domácí hudební knihovny.

HUDBA V KAŽDÉ MÍSTNOSTI
Přehrávače Bluesound ozvučí každou vaší místnost a umožní vám pohodlné přehrávání hudby ze Spotify, TIDAL a dalších služeb. Pustit si můžete také rádia z celého světa včetně všech českých stanic. Přehrávače Bluesound lze k internetu připojit také přes WiFi. Ovládání je možné pomocí snadno pochopitelné aplikace pro telefony a tablety v češtině nebo pomocí volitelného dálkového ovladače.


OVLÁDACÍ APLIKACE V ČEŠTINĚ

Všechny přehrávače Bluesound se snadno ovládají pomocí bezplatné české aplikace pro telefony a tablety iOS a Android. V aplikaci máte po ruce veškeré zdroje hudby jako jsou TIDAL, Spotify, rádia a další. 


OZVUČTE SI KAŽDOU MÍSTNOST
Přehrávači Bluesound je možné ozvučit až 64 místností. Díky hudebnímu systému BluOS je možné je kombinovat s dalšími zesilovači a AV receivery sesterské značky NAD. Všechny přehrávače pak ovládáte jednou aplikací v češtině pomocí telefonu nebo tabletu.


VOLITELNÝ DÁLKOVÝ OVLADAČ
Nové technologie nejsou Vaše hobby? Nevadí, protože si k přehrávačům můžete dokoupit originální dálkový ovladač Bluesound RC-1. Kromě ovládání hlasitosti, přeskakování skladeb vpřed i vzad a dalších funkcí má také 10 tlačítek pro předvolby. Na ty si můžete uložit svá oblíbená rádia nebo playlisty. Spuštění přehrávání je pak super lehké – stačí zmáčknout tlačítko příslušné předvolby.


Říjnová akce BLUESOUND NODE 2i