15.08.2018

Předváděcí akce ve studiu

V měsíci srpnu Vás zveme na probíhající předváděcí akci. Součástí prezentace je špičková audiotechnika ručně na zakázku vyráběná v malých rodinných firmách v Německu. Prezentují se reprosoustavy FISCHER&FISCHER - regálové SN 70 se stojanem, sloupové SN 170 a SN 370. Ozvučnice těchto reprosoustav je vyrobena z přírodní břidlice staré 500 000 000 let, díky které je zvukově prakticky zcela inertní bez vlastních rezonancí. To spolu s podstatně vyšší hmotností, než jakou mají reprosoustavy vyráběné z materiálů na bázi dřeva přispívá k čistému zvuku bez nežádoucího zabarvení.

Výkon reprosoustavám zajišťují monobloky ACCUSTIC ARTS Mono II se jmenovitým výkonem 500 W / 4 Ω. Napájení zesilovače zajišťuje masivní, bohatě dimenzovaný toroidní transformátor s výkonem 1 200 VA a baterie filtračních kondenzátorů s celkovou kapacitou 80 000 uF. Koncový stupeň zesilovače je osazený 12-ti vysoce kvalitními vybíranými MOS-FET tranzistory.
Další, často opomíjenou kategorií jsou filtry a oddělovací transformátory pro napájecí napětí. V napájecím napětí ze zásuvky se vyskytuje nejen řada rušení a zkreslení základní sinusovky 50 Hz, ale i stejnosměrná složka. Většinu z toho mají na svědomí stále více rozšířené spínané zdroje, které se používají pro vysokou energetickou účinnost. I přes řadu opatření v konstrukci přístrojů se citlivá AV technika s tím ne zcela dokáže vypořádat a výsledný zvuk i obraz je tak více či méně ovlivněn.
Součástí akce je i předvádění filtrů a oddělovacího transformátoru od firmy. MUDRA AKUSTIK a jejich přínos pro kvalitní zvuk audio zařízení. Zásuvková lišta s kvalitním filtrem řady LS, a vysoce kvalitní filtr série PX a oddělovací transformátor PX 1000.

Abychom se Vám mohli maximálně věnovat, je potřeba návštěvu u nás předem telefonicky domluvit. 

Předváděcí akce ve studiu