Zappiti Reference - černá
  • Doprava zdarma

Zappiti Reference - černá

Výrobce: Zappiti

Zappiti Reference je zároveň špičkový multimediální přehrávač a mediální server schopný streamovat obsah do jiných zařízení Zappiti pomocí streamovacího protokolu Zappiti Share. Je také prvním modelem nové řady Zappiti, který obsahuje Dolby Vision a HDR10+.  Pichází s duální interní šachtou HDD, s kapacitou až 32 TB. Má duální výstup HDMI, prémiový 32bitový DAC ESS ES9038Q2M a masivní toroidní transformátor

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
32 750 Kč
1 398,07 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Zappiti Reference

Zappiti Reference kombinuje všechny barvy a ostré detaily skutečného 4K Ultra HD, Dolby Vision a HDR10+ s úžasným zvukem.

Zappiti Reference je zároveň špičkový multimediální přehrávač a mediální server schopný streamovat obsah do jiných zařízení Zappiti ve vašem domě prostřednictvím exkluzivního pokročilého streamovacího protokolu Zappiti Share. Přehrávač médií Zappiti Reference přichází s duální interní šachtou pro pevný disk, která je schopna hostit až 32 TB filmů, televizních pořadů a hudebních souborů, a má duální výstup HDMI. Obsahuje prémiový 32bitový DAC ESS ES9038Q2M, masivní toroidní transformátor a nabízí ohromující kvalitu obrazu a zvuku, aby vyhovoval požadavkům špičkových systémů domácího kina.


Nekompromisní audiovizuální kvalita původního filmu

Zappiti navrhuje a vyrábí pouze profesionální systémy pro správu videa; poskytuje nejvyšší kvalitu, vynikající výkon a nejlepší možnou uživatelskou zkušenost.


Všechny produkty Zappiti jsou navrženy tak, aby našim koncovým zákazníkům poskytovaly pohodlný a intuitivní přístup k celé jejich sbírce filmové knihovny v úžasném rozlišení 4K High-Definition. Vaše filmové soubory jsou dodávány do vašeho soukromého kina s nejvyšší dostupnou kvalitou videa a čistě vysoce věrnými, bezztrátovými reprodukcemi původních filmových zvukových stop. Zappiti Reference kombinuje nejlepší možný výkon s naprosto jedinečným designem pro špičkovou domácí zábavu. Naše oceňované uživatelské rozhraní Zappiti Video poskytuje nejlepší umělou inteligenci dostupnou na trhu pro uspořádání vaší filmové knihovny. Zappiti Video nabízí pokročilé funkce, které vám umožní vytvářet vlastní kategorie nebo skupiny filmů, procházet při poslechu originálních zvukových stop vašich filmů na pozadí, stahovat titulky, přizpůsobovat domovskou stránku a tlačítka, včetně speciálních horních bannerů, jako jsou režisérské střihy nebo neohodnocené edice. , nebo přidání vlastních osobních obalů filmů, pozadí nebo zvukových stop. Kód rodičovské kontroly navíc chrání vaše děti před obsahem pro dospělé. Zappiti Reference podporuje většinu digitálních audio a video formátů, včetně nejmodernějších standardů 4K HDR, jako jsou Dolby Vision a HDR10+, téměř všechny nejnovější formáty video souborů, kompletní nabídky BD/UHD, video kodek HEVC s jednou miliardou barev (10- bitové barevné kódování), VP-9, 3D video standardy s 3D titulky, audio soubory s vysokým rozlišením jako FLAC, ALAC nebo MQA až do 352 kHz a nabízí široké pevné šasi, duální HDMI výstup pouze se zvukem pro dokonalé rozdělení zvuku a videa, možnost nastavení synchronizace zvuku a videa (vpřed/vzad), kompatibilita 4K 60p, Dolby Atmos a DTS:X pro nejlepší možný zážitek z domácího kina. Zappiti Reference zahrnuje Premium DAC ES9038Q2M s ultra nízkým jitterem, bitově dokonalým digitálním zpracováním zvuku, režimem „Direct DSD“


Zpracování videa Dolby Vision ® VS10


Pokročilý procesor pro zpracování videa Dolby Vision VS10 zajišťuje maximální kvalitu obrazu při přehrávání jakéhokoli typu obsahu (SDR, HDR, Dolby Vision) s jakýmkoli typem výstupního video signálu (SDR, HDR, Dolby Vision), zlepšuje SDR/HDR/Dolby Vision kvalita konverze, minimalizuje efekt "posterizace" ("páskování") díky pokročilejšímu 12bitovému zpracování videa. To přináší výhody i při použití přehrávače médií se staršími televizory, které nepodporují Dolby Vision.

HDR10+

Zappiti Reference je kompatibilní s technologií HDR10+. HDR10+ je nejnovější a nejpokročilejší technologie HDR, která staví na HDR10 a dále zlepšuje zážitek ze sledování. HDR10+ signalizuje nejen dynamický rozsah (poměr světla a tmy) video obsahu na základě jednotlivých scén (nebo dokonce snímek po snímku), ale také poskytuje s minimálními metadaty charakteristiky scény mezi jasným a tmavé, aby bylo možné uchovat důležité detaily. To umožňuje displejům reprodukovat obrazy realističtěji, v souladu se záměrem tvůrce. Zatímco statické HDR, jako je HDR10, využívá statické mapování tónů rovnoměrně po celou dobu trvání obsahu, HDR10+ využívá dynamické mapování tónů k optimalizaci každé scény, individuálně zvyšuje jas a přidává kontrast, aby odpovídalo možnostem displeje.

Ultra HD 4K.

Zappiti Reference je vybavena výstupem HDMI 2.0b, který poskytuje ideální kompatibilitu s nejnovějším UHD 4K video obsahem, jako je HDR. Zappiti MagicPixel převzorkuje vaše video soubory až na UHD (3840x2160) na 4x Full HD! Vysoce kvalitní upgrade dramaticky zlepšuje kvalitu obrazu videa.Úžasná kvalita obrazu

Ve srovnání se starým špičkovým modelem Zappiti Pro 4K HDR nabízí Zappiti Neo mnohem více dynamiky, hlubší a přesnější černou, ostřejší detaily, méně zašuměný obraz s lépe zobrazeným filmovým zrnem, přirozenější odstíny a živější barvy.

HDR > SDR

S procesorem VS10 je jakýkoli obsah HDR převeden na tradiční SDR s dokonalým odstupňováním barev. Kromě toho zpracování Zappiti MagicPixel převádí Ultra HD video obsah na extrémně kvalitní 1080p nekomprimované 4:4:4 video pro sledování 4K obsahu na Full HD 1080p displejích. Tento proces zvyšuje rozlišení přibližně o 30 % ve srovnání s Blu-ray na televizoru nebo projektoru 1080p. Díky kombinaci technologií Zappiti MagicPixel v3 a VS10 můžete těžit z výhod obsahu 4K UHD na televizoru nebo projektoru s rozlišením 1080p. Menší komprese. Více barev. Více informací! U některých 4K projektorů poskytuje převod HDR > SDR od Zappiti ještě lepší výsledky než přímé zobrazení HDR spravované vaším projektorem.

Podpora nabídky DVD, Blu-ray a UHD

Zobrazte nabídky DVD, Blu-ray a UHD a získejte přístup k dodatečnému obsahu (režisérské střihy, divadelní verze, bonusy, záložky atd.) Tato funkce je kompatibilní s ISO i BDMV (DVD, Blu-ray, Blu-ray 3D a 4K UHD). Nebo, pokud nechcete zobrazovat nabídky, můžete film spustit okamžitě bez upoutávek nebo varování. Bezproblémové větvení je také perfektně podporováno pro dokonalé přehrávání bez mezer na edicích s režisérským střihem. 


Duální slot pro HDD

Se svým duálním 3,5" SATA hot-swap rackem je Zappiti Reference schopen podporovat až 32 TB celkového úložiště interně; ekvivalent asi 800 Blu-ray nebo 400 4K Ultra HD Blu-ray. pevné disky, nemáte žádné omezení kapacity!S Zappiti Reference se již nemusíte starat o problémy s úložištěm. Při použití 2 pevných disků můžete smíchat obsah ze 2 disků do jedné kolekce.

Pevný disk není součástí dodávky. 18 a 20 TB jsou podporovány pouze pomocí Zappiti Explorer a nejsou kompatibilní se Zappiti Video.Vysoce kvalitní podsvícený RC.

Přehrávač médií Zappiti Neo můžete snadno ovládat pomocí IR dálkového ovladače (součástí příslušenství). Přehrávač můžete ovládat také pomocí bezdrátové myši nebo klávesnice (není součástí dodávky). Zappiti Neo lze navíc ovládat předními značkami univerzálních dálkových ovladačů jako Crestron, ProControl, RTI, Control4, Elan, Savant nebo Logitech Harmony.

Přímý přístup a tlačítka zkratek.

Okamžitě přepínejte z jedné aplikace do druhé (Zappiti nebo Explorer) pomocí tlačítek s přímým přístupem: poměr obrazu, 3D, titulky, zvukové stopy, režim opakování, ... Dálkové ovládání Zappiti Neo obsahuje skutečné tlačítko STOP a přímý přístup k přehrávání do 1 min. vpřed / vzad a 10 sec. dopředu Dozadu.

Širokopásmový IR senzor

Zappiti Neo je vybaven vysoce citlivým infračerveným senzorem, který pokrývá široký úhel na velkou vzdálenost (60° / 26 stop). Dálkový ovladač je navíc vybaven dvěma IR diodami.

IR Extender.

Zappiti Neo je dodáván s IR extenderem. To vám umožní umístit váš Zappiti Neo za zavřená dvířka ve skříni nebo v jiné místnosti a stále je budete moci ovládat z přední strany vašeho televizoru. Dodává se se samolepicí páskou na zadní straně IR budky pro snadnou instalaci na jakýkoli rovný povrch. 

Duální výstup HDMI.

Zappiti Reference obsahuje dva výstupy HDMI – jeden hlavní port HDMI Out Main pro připojení k nejnovějším UHD 4K televizorům, projektorům a A/V přijímačům a další port HDMI Out Audio Only (v1.4) vyhrazený pro zvuk pro připojení ke staršímu A. /V přijímače a pro lepší zvukový výkon. Port HDMI Audio Only nabízí vysoce stabilní a přesné hodiny. Tento design výrazně snižuje chvění a eliminuje chyby časování, což vám umožňuje vychutnat si audio a video obsah se zvýšenou přesností, když pro připojení audio signálu k vašemu A/V přijímači použijete pouze audio výstupní port HDMI. Navíc na video výstupu je audio stream automaticky ztlumen, když je použit výstup HDMI Audio Only, čímž se omezí účinky obrazového šumu na hlavním HDMI výstupu.

Označení konektoru je vytištěno v obou směrech, takže je po připojení zařízení můžete snadno přečíst správným směrem.Překvapivé GUI

Zappiti Neo obsahuje Zappiti Video — nejlepší zábavní centrum dostupné na trhu s působivým uživatelským rozhraním s filmovými obaly. Zappiti prohledá váš video obsah (filmy a televizní pořady) umístěný na místním disku připojeném k vašemu přehrávači Zappiti nebo na NAS prostřednictvím místní sítě. Zappiti pak shromažďuje obal a různé informace, jako je obsazení, režisér, datum vydání, hodnocení atd. Posaďte se se svými přáteli nebo rodinou na sedadlo svého domácího kina. Vyberte si film snadno. Vyberte si film snadno. Procházet žánr. Seřaďte filmy podle hodnocení, trvání nebo data vydání. Přečtěte si souhrn. Poté stiskněte PLAY a vychutnejte si film. Po ukončení kreditu počkejte na automatické spuštění další epizody vašeho oblíbeného televizního pořadu.

K dispozici je několik grafických šablon (klasické nebo stříbrné*). *Stříbrná šablona se prodává jako opce. Zappiti Video je kompatibilní s více sbírkami video obsahu a snadno přepíná z jedné do druhé.

Zappiti Video nabízí úžasné GUI a volitelné krásné vzhledy. Zappiti má automatický horní banner (4K Ultra HD Blu-ray, Blu-ray, Blu-ray 3D, DVD atd...) a speciální horní banner pro Final Cut, Director's Cut, Theatrical Cut, Unrated, Disc 1 /2, Bonus, Concert, Special Edition atd. Dále obsahuje: režim 2,35:1, zvukové stopy při procházení filmů nebo televizních pořadů, rodičovskou kontrolu a funkce správce pomocí tabletu nebo smartphonu, exkluzivní Zappiti AI pro nejlepší možnou identifikaci filmů, exkluzivní vícejazyčné obaly filmů ve špičkové kvalitě, využití databáze fanartů, vyhledávačů Zappiti DB a TMDB, filtrování a řazení, automatické přehrávání další epizody televizního pořadu a mnoho dalších exkluzivních funkcí. 

Komponenty nejvyšší kvality

Zappiti Reference také zahrnuje Hi-End komponenty od slavných výrobců, jako je napájecí konektor JEC (používaný v leteckém průmyslu), audio konektory Neutrik (Německo), diody Philips (NL), řada Nichicon Audio a kondenzátory Nippon Chemi-Con (Japonsko), ERO řada od Vishay Roederstein a kondenzátory WIMA (Německo). Filtrační kondenzátory WIMA jsou navrženy na bázi polypropylenového filmu s nízkou ztrátou a vyznačují se vysokou kapacitou AC při vysokých frekvencích a také nízkými hodnotami ESL a ESR.

Toroidnínapájecí zdroj

Zappiti Reference je napájen masivním toroidním napájecím transformátorem, který poskytuje vynikající účinnost oproti standardním napájecím zdrojům a poskytuje velmi čistý a robustní zdroj energie. Výsledkem je, že Zappiti Reference poskytuje křišťálově ostrý obraz a extrémní hloubku černé, což je zvláště důležité u videoprojekčních systémů. Masové, pískové a trávové tóny, které jsou velmi obtížně reprodukovatelné, jsou vykresleny k dokonalosti. Materiály jsou detailnější a plány jsou více odtržené od ostatních, nabízejí trojrozměrný aspekt. Zvukové výstupy jsou bez šumu pro přirozenější zabarvení, dokonalé vyvážení kanálů, pro dokonalé ticho v tichých scénách a nuance dýchání a rychlejší dynamické akcenty. Toroidní napájecí transformátor Zappiti Reference zvukově „zarovná“ složitý analogový a digitální signál do něčeho, co je správně načrtnuté a tvarované. Toto zarovnání je zodpovědné za těsnější linky a celkově pronikavější zážitek z poslechu.
Prémiový DAC ES9038Q2M

Referenční Zappiti je založen na prémiovém 32bitovém DAC ESS ES9038Q2M s charakteristikami špičkové úrovně s nízkým zkreslením. ES9038Q2M SABRE32 Reference DAC je velmi výkonný, 32bitový, stereo audio D/A převodník navržený pro audiofilské aplikace citlivé na napájení, jako jsou digitální hudební přehrávače, nebo profesionální aplikace, jako jsou audio studiové nahrávací systémy, mixážní pulty a digitální audio pracovní stanice. Pomocí kriticky uznávané ESS patentované 32bitové architektury HyperStream® II DAC DAC a Time Domain Jitter Eliminator poskytuje ES9038Q2M DNR až 128dB a THD+N -120dB, což je úroveň výkonu, která uspokojí nejnáročnější audio nadšence. Zappiti Reference zvládá až 32bitové 384kHz FLAC / PCM, DSD256 přes DoP a nativní DSD512. ES9038Q2M SABRE32 Reference DAC nastavuje standard, SABER SOUND®, pro HD audio výkon. Hudbu můžete přehrávat v nejpokročilejším formátu DSD v režimu „Direct DSD“ a také v různých bezztrátových formátech.


Technické parametry

Podporované formáty UHD ISO, 3D BD ISO, BD ISO, BDMV, MKV, MKV 3D, MK3D, MPEG-TS,
MPEG-PS, MPEG, MPE, MPG, TS, TP, M2TS, VOB, AVI, MOV, MP4, QT,
WebM, DVD-ISO, VIDEO_TS, RMVB, RM, DAT, VOB, 3GP, FLV, DAT,
AVCHD 2.0 (AVCHD 3D, AVHD Progressive).
 Podpora Dolby Vision ISO, BDMV, MKV, MPEG-TS, TS, M2TS, MP4
Video kodeky: HEVC, H.265, x265 (až Main10 Level 6.1 High 60p ve 4K), MVC,
AVC, MPEG-2, MPEG-4, VC-1, H.264/x.264 (až 60p ve Full HD
a 24p/20 Mbps ve 4K), FLV, AVS, XVID, DIVX (od verze 4),
Sorenson Spark L70, VP9 HW (až 4K 60p) ;
Ultra vysoká podpora bitrate (až 400 Mbit/s v HEVC 4K)
Rozlišení video výstupů Výstup videa v jakémkoli rozlišení a formátu od SD do 1080p,
Ultra HD (3840x2160)  a 4K (4096x2160) až 4K 60p.
Zobrazí filmy ve skutečném 24p (výstup 23 976 Hz).
Audio kodeky AC-3 / Dolby Digital, EAC3, DTS, DTS-WAV, MPEG, MP3, ALAC
(Apple bezeztrátový), APE (Monkey's Audio), M4A, M4A, AIFF,
WAV, WavPack, VSELP, FLAC (2.0 pouze), AAC, AAC-LC, HEAAC,
HE-AAC v2, AMR-NB, OGG (Ogg/Vorbis), RA_COOK, LPCM, PCM,
ADPCM, FLA, MQA
Podpora bezztrátových formátů a formátů pro audiofily (až 32-bit / 384 kHz),
SACD ISO, SACD DSF, SACD DFF.
Vícekanálový zvuk Bitstream, downmix stereo (DTS, DTS-HD MA, DTS-HD HRA, DTS:X,
DTS:X Pro, Dolby Digital, Dolby Digital EX, Dolby Digital Plus, Dolby  
TrueHD, Dolby Atmos, Auro 3D).
Digitální výstupy HDMI Out 2.0b (video a zvuk)
HDMI Out 1.4 (pouze zvuk)
Digitální výstup (koaxiální RCA a optický TOs-link)
Analogové výstupy Vudio stereo RCA
Video CVBS (kompozitní videou výstup)
XLR out stereo symetrický
Digitální vstupy HDMI In 2.0b (video a zvuk)
Konektivita Ethernet : 10/100/1000 Mb/s.
Wi-Fi : Dual Band 2,4+5 GHz 802.11b/g/n/ac 2T2R (2x anténa Wi-Fi pozlacené a odnímatelné).
Bluetooth : BT5.0, samostatná externí anténa Bluetooth
Gigabit Ethernet (1000 Base-T), Wi-Fi,
Bluetooth SÍŤ
USB 3.1, USB 2.0 (x2, přední a zadní)
USB Type-C DALŠÍ PŘIPOJENÍ
Operační systém Android 9.0, Linux+
HDD úložiště 2x HDD Rack až 32 (2 x16 TB)TB interního úložiště
ČipSet Realtek RTD1619DR.
CPU ARM Cortex-A55 (6jádrový). 
GPU ARM Mali-G51 MP3
RAM 4 GB
ROM 32 GB NAN eMMC
Aplikace: Virtuální ovladač Zappiti pro tablet a telefon, GUI
Kompatibilita: Apple AirPlay, Spotify, Internetová rádia, UPnP, Chromecast, aptX HD, TIDAL
Hmotnost: 6.7 kg
Rozměry (Š x V x H): 430 x 110 x 343 mm

max. 45W / typický: 40 W W (bez HDD)

Standby příkon max. 10 W / min. 3,7 W
Dodávané příslušenství IR dálkové ovládání Backlite
IR Extender
2x Wi-Fi anténa
Anténa Bluetooth
Externí napájecí zdroj, DC 12V (3A), AC 100-240V

Máte dotazy? Napište nám ...