Yamaha R-N602 Black
-10%
Ušetříte1 990 Kč
 • Doprava zdarma

Yamaha R-N602 Black

Výrobce: YAMAHA

Yamaha R-N602 je síťový receiver nové generace s vysokou kvalitou zvuku a podporou pro reprodukci DSD 5.6MHz.. Je kompatibilní se systémem MusicCast, má širokou škálu síťových funkcí. Špičkový zážitek z poslechu hudby z mnoha různých zdrojů zvuku, včetně hi-res zdrojů, smartphonů a streamovacích služeb. Nyní nocě se streamovací službou TIDAL

Barevné varianty
Skladem
Původní cena: 18 990 Kč
17 000 Kč
756,17 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

 • MusicCast rozšiřuje možnosti zábavy
 • Bezdrátové streamování hudby přes Bluetooth® nebo AirPlay
 • Konektor pro Subwoofer
 • Konektor Phono MM pro přehrávače vinylových desek
 • Pure Direct režim pro větší čistotu zvuku
 • Digitální audio vstup pro TV nebo Blu-ray přehrávače


  MusicCast
  MusicCast je nová revoluce v oblasti síťového audia, všechny produkty MusicCast jdou používat společně nebo odděleně - je to zcela libovolné. Ovládat lze rychle vše pomocí jedné snadno použitelné, intuitivní aplikace. Soundbar, bezdrátový reproduktor, AV receiver nebo HiFi systém podle toho, co je potřeba. Jednotlivé prvky jdou kombinovat a systém MusicCast postupně rozšiřovat.
  Elegantní a inteligentní ovládání pomocí aplikace MusicCast. Pouhým klepnutím na obrazovku s elegantním designem máte plnou kontrolu nad veškerou hudbou a všemi zařízeními se systémem MusicCast v domácnosti.
  Můžete vybírat vlastní fotografie, které se budou zobrazovat na obrazovce v jednotlivých místnostech. 


  Technologie MusicCast rozšiřuje možnosti zábavy
  MusicCast využívá vysoce výkonnou bezdrátovou síť pro požitek z hudby a audia. Ta může přenášet digitální hudební obsah z telefonu, PC nebo NAS k jiným MusicCast zařízením ve vaší domácnosti. Můžete také sdílet hudbu z externích zařízení, jako jsou například TV nebo BD přehrávač připojené AV receiveru. Audio obsah z připojených Bluetooth smartphonů nebo tabletů může být také streamován do MusicCast zařízení v různých místnostech.


  Vychutnejte si svou oblíbenou hudbu z širokého spektra zdrojů
  R-N602 je přijímač a síťový audio přehrávač v jedné jednotce. Můžete ji použít snadno přehrávat zdroje zvuku stažené z internetu a uložené na PC nebo systém NAS. Nebo vychutnat streamování hudby služeb a internetového rádia (s vTuner). Kromě toho Yamaha originální MusicCast App vám umožní vychutnat si vaše oblíbené skladby na smartphone nebo tablet zařízení prostřednictvím bezdrátového připojení.


  Poslouchejte hudbu z internetových rádií z celého světa a streamovacích služeb*
  Podpora hudebních streamovacích služeb jako Spotify nebo Pandora umožňuje vychutnat si pestrou škálu hudebního obsahu. Po připojení k internetu prostřednictvím sítě LAN navíc získáte přístup k databázi rádiových stanic vTuner, která umožňuje přenos vysílání internetových rádií z celého světa.
  * K dispozici prostřednictvím budoucí aktualizace firmwaru. Dostupnost jednotlivých služeb se v různých zemích liší.


  Bezdrátové streamování hudby přes Bluetooth nebo AirPlay
  Vychutnejte si hudbu z vašeho smartphonu nebo tabletu bezdrátově přes Bluetooth. Můžete také použít výhodnou funkci AirPlay pro bezdrátový přenos hudby z iPhone či iPad. Kromě toho, funkce Standby Network providest u R-N602 se zapínají a vypínají automaticky.


  Výstup Bluetooth Pro pohodlné streamování hudby 
  R-N602 je vybaven nejmodernější technologií Bluetooth, takže bezdrátový provoz mnohem pohodlnější, než kdy jindy. Můžete streamovat hudbu z R-N602 na Bluetooth sluchátka pro poslech v soukromí, nebo do reproduktorů s technologií Bluetooth.


  Snadné nastavení s smartphonu nebo tabletu 
  Použijte svůj smartphone nebo tablet spolu s MusicCast CONTROLLER aplikací pro rychlé a snadné ovládání reproduktorů a změňte nastavení. Stejné Controller app funguje jako dálkové ovládání pro všechny vaše zařízení kompatibilní taky s MusicCast.
  USB digitální připojení pro iPod, iPhone a USB zařízení
  R-N602 nabízí USB port na čelním panelu pro rychlé připojení iPod, iPhone nebo USB flash disk. Máte okamžitý přístup ke vší uložené hudbě, digitální připojení zajišťuje, že jí slyšíte v nejvyšší možné kvalitě zvuku.


  Kompatibilita Gapless přehrávání
  Mnoho záznamů živých koncertů a alb klasické hudby nemá mezi jednotlivými skladbami mezery. Gapless playback zaručí, že mezi jednotlivými audio soubory nebudou žádné přestávky. Je tak zaručen nepřerušovaný poslech, přesně jak autoři díla zamýšleli.
  * Kompatibilní s WAV, FLAC a ALAC formáty, a vstupem z USB / PC / NAS.


  Kvalita zvuku ToP-ART a díly nejvyšší kvality.
  Vše v R-N602 bylo sestaveno pro maximální výkon a vysokou kvalitu. Vnitřní design využívá jednoduché, přímé přenosy signálů - zajišťující optimální separaci, eliminaci šumu a zkreslení, a čistou zvukovou reprodukci. Zahrnuje to duální nezávislé napáječe pro dva zvukové zdroje, analogový a digitální, i originální technologii společnosti Yamaha ToP-ART (Total Purity Audio Reproduction Technology), která využívá přímé, symetrické rozložení levého a pravého kanálu pro nejvyšší čistotu signálu. Všechny díly a materiály byly důkladně selektovány a testovány, pro zajištění jejich nejvyšší kvality - tak vše pracuje společně na dosažení absolutně nejlepšího zvuku.   Režim Pure Direct pro větší čistotu zvuku
  Aktivace funkce Pure Direct způsobí, že zvukový signál projde mimo řídící obvody basů a výšek, vyvážení a vyrovnávací paměť zesilovače. To zlepší kvalitu zvuku se zachováním plné kapacity výstupu. Zkrácením cesty signálu se zlepší čistota zvuku, což pomáhá reprodukovat i ty nejjemnější hudební odstíny.


  5.6MHz DSD Rodný a AIFF 192 kHz / 24 bitů Reprodukce s vysokým výkonem 24-bitovým D / A převodník
  5.6MHz DSD Nativní rozlišení a AIFF 192 kHz / 24-bit Reprodukce s vysokým výkonem 24-bitovým D / A převodník Pro zajištění maximální kvality zvuku sítě, přijímač podporuje WAV / FLAC 192 kHz / 24-bit, Apple Lossless 96 kHz / 24-bit, DSD 5.6MHz a dokonce i nové AIFF 192 kHz / 24-bit formáty. Používá BurrBrown 192 kHz / 24-bit DAC, který má pevně zavedenou pověst pro kvalitu. Budete si užívat krásné zvuky s vysokým rozlišením zvuku.


  Digital Audio vstup pro TV nebo Blu-ray přehrávač
  R-N602 je vybaven pro digitální audio vstup-s optickým i koaxiálním terminálů. Optická je určen pro příjem zvuku z televizoru, a koaxiální pro příjem zvuku z disků Blu-ray přehrávač. Zvuk zůstává v digitální doméně, která vám čistý, původní dynamický zvuk pro všechny vaše zdroje zábavy, sportovních a jiných programů na filmy a koncerty.  Jednoduchý ale propracovaný design
  S nádherně jednoduchým a jedinečným designem zděděným přímo z HiFi audio komponentů značky Yamaha se může R-N602 také pochlubit snadno ovladatelným rozložením tlačítek. Hliníkový čelní panel má bohatě texturovaný stříbrný povrch. Ovládací knoflíky jsou stejné luxusní konstrukce jako u nejšpičkovějších modelů. Vše uvnitř i zvenku u R-N602 demonstruje náš závazek vynikajícího designu a funkčnosti.


  Režim Eco a automatický pohotovostní režim
  R-N602 obsahuje režim ECO, který snižuje spotřebu elektrické energie o přibližně 20%* a funkci automatického přepnutí do pohotovostního režimu, kterou můžete nastavit k vypnutí napájení po 2, 4, 8 nebo 12 hodinách.


  Další podstatné funkce:
  • Šroubovací reproduktorové svorky
  • Konektor pro Subwoofer
  • Konektor Phono MM pro přehrávače vinylových desek
  • Výběr ze zón reproduktorů A, B nebo A+B
  • Předvolba až 40 FM/AM stanic

Technické parametry

Výstupní výkon RMS > 80W + 80W (8 Ω, 40 Hz-20 kHz, 0,04% THD)
Max. výkon (4 Ω, 1kHz, 0.7% THD) 105 W + 105 W
Max. výkon (8 Ω, 1kHz, 10% THD) 115W + 115W
Dynamický výkon na kanál (8/6/4/2 Ω) 105 W/125 W/150 W/178 W
Činitel tlumení > 150 (1 kHz / 8Ω)
Frekvenční rozsah 20 Hz - 20 kHz (0 ± 0,5 dB)
10 Hz - 100 kHz (0 ± 1 dB)
Celkové harmonické zkreslení (z CD do Sp Out, 20 Hz-20 kHz) 0.015% (40 W / 8 Ω)
Odstup signál šum (CD, linka) 100 dB (200 mV, zkratovaný vstup)
Vstupy 1 x Phono MM
3 x Linka
2 x Digitální optický SPDIF TosLink
2 x Digitální koaxiální SPDIF
1 x USB
1 x Ethernet
Bluetooth
WiFi
Výstupy 2 x Recorder Out
1 x Subwoofer out
2 x Repro A, B
1 x sluchátka
Tónové korekce ±10 dB / 20 Hz (Basy) dělící frekvence 350 Hz 
±10 dB / 20 kHz (Výšky) dělící frekvence 3,5 kHz 
Plynulý Loudnes -  30 dB / 1 kHz
Citlivost Phono 3,5 mV / 47 kΩ 
Linka 200 mV / 47 kΩ
Přesnost regulace hlasitosti < 0,5 dB (v rozsahu + 16,5 / - 80 dB)
FM 50 dB Minimální citlivost (IHF, 1 kHz, 100% Mod., Mono) 3 mV (20,8 dBf)
FM signálu k šumu (Mono / Stereo) 65 dB / 64 dB
Síťové funkce DLNA - verze 1.5
Formát souboru - MP3, WMA, MPEG4 AAC, WAV, FLAC, AIFF, ALAC, DSD
Wifi - Ano (s bezdrátovým Direct)
AirPlay - Ano
Bluetooth - Ano (SBC /AAC)
ToP-ART Ano
Příkon jmenovitý / wired st.by / st.by 190 W / 1,7 W / 0,1 W
Rozměry (Š x V x H) 435 x 151 x 392 mm
Hmotnost 9,8 kg

Máte dotazy? Napište nám ...