Yamaha NS-SW300 - bílá piano
 • Doprava zdarma

Yamaha NS-SW300 - bílá piano

Výrobce: YAMAHA

NS-SW 300 disponuje výkonem zesilovače 250 W a má basový reproduktor o průměru 25 cm. Frekvenční rozsah sahá od 20 do160Hz. Nové tvarování basreflexového nátrubku snižuje akustický šum způsobený prouděním vzduchu, a subwoofer tak vyzařuje basy, které jsou jasné, přesné a realistické. Design tohoto subwooferu spojuje jednoduchou ovladatelnost a hezký vzhled, který bude ladit nejen s širokou škálou hlavních reprosoustav ale i interiérů.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
13 990 Kč
582,72 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

 • PWM digitání zesilovač s vysokou účiností a dvojitým obvodem zpětné vazby
 • Nový Tvarovaný Rozšiřující se Port přispívá k čistým a přesným basům
 • Zdokonalená YST II (Yamaha Aktivní Servo Technologie II)
 • 25 cm (10”) kónusový reproduktor s cívkou vinutou drátem čtvercového průřezu
 • Výborný design usnadňuje umístění prakticky v každém interiéru
 • Přední ovládací panel pro snadné ovládání
 • Automatický Stand-by spínač s volbou citlivosti (high, low and off)
 • Nízký příkon v pohotovostním režimu do 0.3W
 • Změna fáze (normal or reverse)
 • B.A.S.S. přepínač (video - hudba) 

Nový Tvarovaný Rozšiřující se Port produkuje jasné a silné basy

Zcela nový bass-reflexový nátrubek s tvarovaným vnitřním profilem využívá rozsáhlých zkušeností ve vývoji subwooferů. Mírně tvarované zakončení rozšiřujícího se nátrubku rozptýlí vzduchový vír vytvářející se kolem okraje otvoru a zajistí rovnoměrný tok vzduchu. Tento profil nátrubku snižuje úroveň nežádoucíh zvuků, které nejsou obsaženy v původním vstupním signálu. Tím se dosahuje jasné a přesné reprodukce nízkých frekvencí. Speciální zvukové efekty  ve filmech Vás tak snadno vtáhnou do atmosféry filmového děje. S podporou tohoto subwooferu uslyšíte basy, které jsou jasné, přesné a realistické.


Výkon Dodává Vysoce účinný Digitální Zesilovač PWM se Dvěma Okruhy Zpětné Vazby
 


Vestavěný zesilovač dodává stabilní výstupní výkon 250 W s vysokou účiností a zároveň minimalizuje spotřebu energie a tvorbu tepla. Toto uspořádání nevyžaduje cívku ve výstupním filtru a výsledkem je nízký šum a zkreslení. Přenos rychlých trazientních signálů je také vynikající. Dvojitý obvod zpětné vazby snižuje zkreslení a dosahuje se tak vyšší čistoty zvuku. 


Zdokonalený YST II pro Úžasně Hluboké Basy

Subwoofer využívá u Yamahy vyvinuté a zdokonalené obvody Advanced YST II (Yamaha Active Servo Technology II). Tato technologie spojuje zápornou impedance zesilovače a princip konstantního proudu pro buzení kmitačky reproduktoru a tak zajišťuje  dokonalejší kontrolou pohybu membrány reproduktoru  než předchozí verze. Používá zdokonalených obvodů Impedančního Konvertoru (ANIC), který dynamicky optimalizuje efektivní impedanci reproduktoru a zajišťuje excelentní linearitu. Tím je dosažena přesná a rychlá odezva na příchozí signál i v oblasti nejnižších basových frekvencí a vysoká kvalita zvuku.


Basový Reproduktor Průměru 25 cm (10”) s Kónickou Membránou 
Velký basový dopředu vyzařující reproduktor o průměru 25 cm (10”).  Cívka tohoto basového reproduktoru je vinuta drátem čtvercového průřezu. To umožní docílit vyšší hustotu vinutí a získat tak silnější magnetický tok. Tím se dociluje vysoká hnací síla, která přináší přesnou reprodukci hlubokých basů.
Krásný  Design, který se bude Shodovat s Celou Škálou Reprosoustav a Interiérů
Zaoblené hrany předního panelu spolu s čistým tvarem, precizním provedením a barevnými variantami usnadňuje umístění a barevné sladění s interiérem a hlavními reprosoustavami.


Přístupný Ovládací Panel pro Snadné Ovládání 
Nejčastěji používané ovládací prvky jako je síťový spínač a regulátor hlasitosti jsou pro snadnější přístup umístěny na zkosení horního  předního panelu. Umístění ovládacích prvků na hraně nakloněné o 45 ° umožňuje snadné ovládání i při umístění subwooferu na podlaze. Zapnutí subwooferu je indikováno LED diodou nad síťovým vypínačem a provozní stav je tak zřetelný i v šeru. Hlavní síťový vypínač, vstupy, funkční přepínače a laditelná výhybka je umístěná na zadním panelu. Systém Řízení a Automatika Stand-by
Automatické zapínání a vypínání je zajištěno buď propojením s komponenty Yamaha série ISP přes systémovou sběrnici, nebo automatikou reagující na příchozí signál. Příchozí signál subwoofer automaticky zapne, a pokud signál nepřichází déle než 8 minut přepne zase zpět do pohotovostního stavu. Automatika tak omezuje nadbytečnou spotřebu elektrické energie.


Technologie Twisted Flare Port

Technické parametry

Reproduktor 25 cm (10") konus
Výstupní výkon 250 W
Frekvenční rozsah 20–160 Hz
Advancet YST ano
Twisted Flare Port ano
High-Efficiency Power Amplifier ano
BASS (Bass Action Selector System) ano
Auto Standby ano
Příkon jmenovitý / st.by. 80 W / < 0,3 W
Rozměry ( š x v x h ) 350 x 366 x 420 mm
Hmotnost 18 kg
Příslušenství  Kabel Systém Kontrol 5m
 

Máte dotazy? Napište nám ...