Wharfedale ELYSIAN 4 - Ořechová leštěná dýha
  • Doprava zdarma

Wharfedale ELYSIAN 4 - Ořechová leštěná dýha

Výrobce: Wharfedale

Třípásmová podlahová reprosoustava s AMT výškovým reproduktorem od tradičního britského výrobce, vyráběná ve třech barevných variantách -luxusní úprava s pravou dýhou a leštěným krycím lakem a také v černém a bílém klavírním laku.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
220 890 Kč
9 164,46 €
Cena za pár (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

ELYSIAN - to pravé umělecké dílo zvukového inženýrství.
jako skutečný příklad luxusního audio zařízení nabízí ELYSIAN požitek jak z designu a estetiky materiálů, tak zvukového výkonu. Důkladný a nekompromisní přístup vedl inženýry Wharfedale k vytvoření nového měřítka v cenově dostupných, luxusních audiofilských reproduktorech. Spojení špičkového designu a špičkových technologií zajišťuje takovou hudební reprodukci, která hrdě zpochybní nejlepší světové reprosoustavy.
Od dokonalé kvality povchové úpravy v klavírním laku s detaily skutečného řemesla, přes vysokofrekvenční měniče AMT (Air Motion Transformer) a basové reproduktory evropské výroby, představuje ELYSIAN nový standard ve světě domácích zvukových zážitků. Výsledkem spojením vyváženého výběru reproduktorů a špičkové konstrukce výhybky je tak přirozený a transparentní zvuk, že vám vyrazí dech.


Máte dotazy? Napište nám ...