Vogeľs TVM 5855
  • Doprava zdarma

Vogeľs TVM 5855

Výrobce: Vogel's

Vogeľs TVM 5855 z řady ELITE, je otočný nástěnný držák pro velké a těžké televizory až do 100" s nosností 75 kg. Čtyřramenný držák má nástěnné dvojité ramena umožňující snadný pohyb i s těžšími obrazovkami.

Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
10 490 Kč
447,99 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Nástěnný držák ELITE Forward Motion TV je speciální, mimořádně pevný nástěnný držák vhodný pro televizory s úhlopříčkou 55 až 100 palců a hmotností až 75 kg - ideální pro velké televizory OLED nebo QLED. ELITE Forward Motion se otáčí až o 120°, takže můžete televizor používat prakticky v jakémkoli úhlu. Držák na stěnu je nejen velmi pevný, ale také velmi tenký, takže mezi televizorem a stěnou zůstává pouze 4,5 cm.

Přesouvání televizoru jedním prstem
TVM 5855 je vybaven důmyslným čtyřramenným mechanismem, který umožňuje otáčet televizor doleva i doprava až o 60°. Díky technologii One-Finger™ Movement společnosti Vogel's se držák otáčí tak snadno, že k tomu stačí použít pouze jeden prst.

Díky 69 cm dlouhým ramenům má držák velký dosah dopředu, takže je ideální pro montáž do skříně nebo niky. Funkce naklápění byla záměrně vynechána kvůli ochraně velkých citlivých obrazovek. Výhodou velkých obrazovek je samozřejmě to, že pro skvělý zážitek ze sledování naklánění není nutné.

2D Leveling™ pro dokonale rovnou montáž
TVM 5855 je vybaven funkcí 2D Leveling™ a je možno je dokonale vodorovně i svisle vyrovnat. Pokud je televizor již namontován na stěně, můžete jej nastavit i po instalaci.

Vaše kabely jsou úhledně schované
Když je televizor připevněn ke stěně, raději byste žádné kabely neviděli. U TVM 5855 vedou kabely díky systému Cable Inlay System (CIS®) skrz podpěrná ramena a pomocí speciálních držáků kabelů je elegantně ukryjete na zadní straně televizoru.

Bezpečnost je nejvyšší prioritou
Jako hrdý majitel velkého prémiového televizoru si chcete být naprosto jisti, že je bezpečně namontován. TVM5855 vám tento klid zajistí. Má certifikát TÜV a je testován na trojnásobek své maximální nosnosti, takže splňuje nejvyšší bezpečnostní požadavky.

Montáž? Společnost Vogel's vám to usnadní
Držáky řady ELITE se snadno instalují. Součástí balení je stručný návod k instalaci a podrobný manuál a instalační video jsou k dispozici online. Součástí dodávky je veškerý potřebný instalační materiál: vodováha, vrtací šablona, extra široká nástěnná deska, šrouby a hmoždinky Fischer DuoPower®. A s naší bezplatnou aplikací DrillRight™ AR můžete snadno vyznačit na stěně první vrtací otvor. Příjemný detail: měkké ochranné krytky na nástěnném držáku zabraňují poškrábání zadní strany televizoru při instalaci.

Na nástěnný držáky řady ELITE se vztahuje 15-ti letá záruka.

Technické parametry

Pro TV s uhlopříčkou 55 - 100" / 140 - 254 cm
Uchycení VESA 100 x 100 až 600 x 400 mm
Nosnost do 75 kg
Hloubka držáku 45 mm
Natáčení až 120°
Vzdálenost od stěny 45 - 697 mm
Materiál kov
Barva černé provedení se stříbrnými prvky
Záruka 15 let

Máte dotazy? Napište nám ...