Vogeľs TVM 3623
  • Doprava zdarma

Vogeľs TVM 3623

Výrobce: Vogel's

Vogeľs TVM 3623 je velký robustní držák pro velké TV od 40 do 77" s nosností 35 kg. Má nástěnné dvojité ramena umožňující snadný pohyb i s těžšími obrazovkami.

Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
4 990 Kč
213,02 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Chcete si užívat svůj velký plochý televizor bez jakýchkoli starostí? S držákem TVM 3623 řady COMFORT Full-Motion TV to dokážete. Váš televizor bude na stěně připevněn stylově a bezpečně. Nástěnný držák je speciálně navržen pro intenzivní používání s ohledem na rodiny s dětmi. Nastavení dokonalého pozorovacího úhlu? Žádný problém. Televizor můžete natočit až o 120° (záleží na šířce TV) a naklonit až o 20°.

Rameno TVM 3623 se vyznačuje plynulým ovládáním. Pomocí funkce One-Finger™ Movement můžete TV přesunout do jakékoli požadované polohy pouhým jedním prstem. Díky speciálním ložiskům se nástěnný držák pohybuje velmi hladce a lehce. Držák je vybaven jedinečným systémem TiltAnchor™. Tento systém zajišťuje bezpečné naklápění a fixaci polohy vašeho cenného televizoru.

Instalace nástěnného držáku televizoru COMFORT Full-Motion není nijak složitá. Společnost Vogel's vám ji velmi usnadní. Součástí balení je vrtací šablona, šrouby, hmoždinky Fischer® DuoPower, stahovací páska na kabely a vodováha. Stačí označit první vrtací otvor pomocí naší bezplatné aplikace DrillRight™ AR a v rychlém průvodci instalací je krok za krokem vysvětleno, jak vše nainstalovat. Podrobný návod a speciální instalační video si můžete prohlédnout také online.

S nástěnným držákem TVM3623 se rozhodujete pro maximální bezpečnost. Držák má certifikát TÜV a je testován na trojnásobek své maximální nosnosti, díky čemuž splňuje nejpřísnější bezpečnostní požadavky. Na nástěnné držáky televizorů COMFORT Full-Motion se vztahuje desetiletá záruka.

Klíčové vlastnosti
• Hladký pohyb OneFinger™ - díky teflonem potaženým ložiskům a přesným ocelovým hřídelím
• Nastavte TV vždy do perfektní roviny (horizontálně i vertikálně)
• Součástí balení je klip na uchycení kabelů - vedení kabelů od televizoru ke stěně
• Sledování televize pro celou rodinu - snadné a bezpečné ovládání
• Plynulé otáčení televizoru až o 120° (záleží na velikosti TV)
• Ochranné podložky mezi TV a držákem - chraňte zadní stranu TV měkkými ochrannými podložkami
• Hmoždinky Fischer® DuoPower

Technické parametry

Pro TV s uhlopříčkou 40-77" / 100-195 cm
Uchycení VESA: 100x100 až 600x400 mm
Nosnost do 35 kg
Náklon až 20°
Natáčení až 120°
Vzdálenost od stěny 50 - 388 mm
Plohovatelný držák ano
Barva černá

Máte dotazy? Napište nám ...