Vogeľs TVM 3603 - černá
  • Doprava zdarma

Vogeľs TVM 3603 - černá

Výrobce: Vogel's

Fixní nástěnný držák Vogeľs TVM 3603, řady COMFORT, je vhodný pro TV s úhlopříčkou od 40 do 100 palců a hmotností do 75 kg.
U nástěnného držáku TVM 3603 jdou design a bezpečnost ruku v ruce. Vaše TV bude připevněna na stěně jako obraz. Prostor mezi televizorem a stěnou je pouze 22 mm.
Pokud nepotřebujete televizor naklánět nebo otáčet, je tento nástěnný držák z řady COMFORT Fixed řešením, které vám bude dělat radost dlouhá léta.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
1 649 Kč
70,42 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Pevný nástěnný držák TVM 3603, z řady COMFORT, má elegantní design i pevnou a robustní konstrukci. Má ochranu TV před nechtěným vyháknutím pomocí bezpečnostních západek - jedinečný bezpečnostní systém ClickLoc™ zajistí, že se televizor uzamkne se slyšitelným cvaknutím. Měkké podložky na nástěnném držáku chrání zadní stranu televizoru před možným poškrábáním během montáže.
Snadná instalace
Držáky televizorů COMFORT Fixed se snadno instalují. TVM 3603 se dodává s příručkou pro rychlou instalaci s jasnými pokyny. Podrobný návod a instalační video si můžete prohlédnout také online. Abyste mohli snadno začít, je součástí balení vrtací šablona, šrouby a hmoždinky Fischer® DuoPower. V nástěnném držáku je zabudována vodováha. A s naší bezplatnou aplikací DrillRight™ AR si snadno vyznačíte první vrtací otvor.
Jistota bezpečné montáže
Nehoda se může stát kdykoli. Proto je nejlepší připevnit váš cenný televizor co nejrovněji a nejbezpečněji ke stěně. K tomu je ideální nástěnný držák televizoru COMFORT Fixed. Umožňuje upevnit televizor nejen bezpečně, ale také atraktivně a stylově. Pověšeno jako obraz: jen 2,2 cm od stěny
Snadný přístup ke kabelům
Nástěnný držák má speciální pozici pro údržbu, která umožňuje snadný přístup ke kabelům nebo USB portům po instalaci. Stačí spodní stranu TV odtáhnout od stěny. TV přitom zůstává stále bezpečně uzamčena na držáku.


Záruka 10 let.


Technické parametry

Pro TV s uhlopříčkou 40 - 100'' / 100 - 250 cm
Uchycení do 600x400 mm
Vzdálenost od stěny 22 mm
Nosnost do 75 kg
Náklon ne
Natáčení ne
Plohovatelný držák ne
Barva černá

Máte dotazy? Napište nám ...