Vogeľs TVM 3423 - černá
  • Novinka
  • Doprava zdarma

Vogeľs TVM 3423 - černá

Výrobce: Vogel's

Stylový Vogeľs TVM 3423 z řady COMFORT Full-Motion, je otočný nástěnný držák s ramenem a dvěma klouby, který je určen pro TV s uhlopříčkou od 32 do 65 palců a hmotností do 25 kg. Dokáže se otáčet o 120° (záleží na šířce TV) a naklonit o 20°. Snadno si tak vytvoříte ideální pozorovací úhel. Držák je speciálně navržen pro intenzivní používání. Je velmi robustní a zaručuje optimální zážitek ze sledování TV.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
3 690 Kč
154,00 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Chcete si svůj televizor užít na maximum. Nástěnný TV držák řady COMFORT Full-Motion vám to umožní. Ideální pozorovací úhel můžete nastavit jedním prstem, protože nástěnný držák je vybaven funkcí One-Finger™ Movement. Tajemství spočívá ve speciálních ložiscích. Díky tomu je natáčení televizoru velmi plynulé a snadné. Pro bezpečné naklápění a fixaci televizoru jsou nástěnné držáky řady COMFORT Full-Motion vybaveny jedinečným systémem TiltAnchor™, uzamykáním náklonu ve svislé poloze.

TVM 3423 se snadno instaluje. Společnost Vogel's vám to usnadňuje ve všech ohledech. Součástí balení je vrtací šablona, šrouby, hmoždinky Fischer® DuoPower, vázací páska na kabel a vodováha. K vyznačení prvního vrtaného otvoru použijte naši bezplatnou aplikaci DrillRight™ AR. Stručný návod k instalaci naleznete ve v balení, podrobný návod a instalační video jsou k dispozici online.
TV držáky řady COMFORT Full-Motion mají certifikát TÜV. To mimo jiné znamená, že byly úspěšně testovány na trojnásobek své maximální hmotnostní nosnosti. Díky tomu splňují nejvyšší bezpečnostní požadavky a vztahuje se na ně desetiletá záruka.

Klíčové vlastnosti:
• Hladký pohyb OneFinger™ - díky teflonem potaženým ložiskům a přesným ocelovým hřídelím
• Nastavte TV vždy do perfektní roviny (horizontálně i vertikálně)
• Součástí balení je klip na uchycení kabelů - vedení kabelů od televizoru ke stěně
• Sledování televize pro celou rodinu - snadné a bezpečné ovládání
• Plynulé otáčení televizoru až o 120° (záleží na velikosti TV)
• Ochranné podložky mezi TV a držákem - chraňte zadní stranu TV měkkými ochrannými podložkami
• Snadná instalace s aplikací DrillRight™ AR App - vyznačení všech otvorů pro montáž držáku v požadované poloze TV na stěně
• Hmoždinky Fischer® DuoPower 

Technické parametry

Pro TV s uhlopříčkou 32-65" / 80-165 cm
Uchycení VESA: max 400 x 400 mm
Nosnost do 25 kg
Náklon 20°
Natáčení až 120°
Vzdálenost od stěny 50 - 343 mm
Plohovatelný držák ano
Barva černá

Máte dotazy? Napište nám ...