Vogeľs TVM 3403 - černá
  • Novinka

Vogeľs TVM 3403 - černá

Výrobce: Vogel's

Fixní nástěnný držák TVM 3403 COMFORT je vhodný pro TV s úhlopříčkou od 32 do 77 palců a hmotností do 50 kg.
U nástěnného držáku TVM 3403 jdou design a bezpečnost ruku v ruce. Vaše TV bude připevněna na stěně jako obraz. Prostor mezi televizorem a stěnou je pouze 2,2 cm.
Pokud nepotřebujete televizor naklánět nebo otáčet, je tento nástěnný držák řešením, které vám bude dělat radost dlouhá léta.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
1 249 Kč
52,13 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Chcete připevnit plochý televizor stylově a bezpečně na zeď? S tímto nástěnným TV držákem řady COMFORT Fixed volíte design a bezpečnost. Nástěnný držák je vhodný pro montáž televizorů s úhlopříčkou od 32 do 77 palců a hmotností do 50 kg rovnoběžně se stěnou. Mezera mezi televizorem a zdí je pouhých 2,2 cm. Nástěnné TV držáky COMFORT Fixed nelze otáčet ani naklápět. Pokud tedy vždy sedíte přímo před televizorem, je pro vás tento držák ideální.
Váš televizor je cenné a křehké zařízení. Proto hledáte držák televizoru, na který se můžete stoprocentně spolehnout. Zvláště pokud máte rodinu s dětmi nebo domácími zvířaty. Nástěnný držák TVM 3403 je speciálně vyvinutý pro tento účel. Vaši TV si můžete užívat naprosto bez starostí.
U nástěnného držáku TVM 3403 je bezpečnost na prvním místě. Držák je například vybaven bezpečnostním systémem ClickLoc™. Ten při montáži uzamkne televizor k držáku pomocí slyšitelného cvaknutí. Pro ochranu zadní strany televizoru při montáži je nástěnný držák vybaven měkkými podložkami. Držák je testován na 3x vyšší zátěž, než je jeho maximální nosnost.

Pohodlná poloha pro údržbu umožňuje přístup ke kabelům nebo portům USB na zadní straně televizoru i po instalaci. Stačí pouze spodní stranu TV odtáhnout od stěny, aniž by bylo třeba TV sundávat z držáku.
Taky instalace nástěnného držáku COMFORT Fixed je snadná. Vše je srozumitelně vysvětleno v přiloženém stručném návodu k instalaci. Můžete si také online prohlédnout podrobný návod nebo instalační video. Součástí balení je vrtací šablona, šrouby a hmoždinky Fischer® DuoPower a samotný nástěnný držák má zabudovanou vodováhu. Pomocí naší bezplatné aplikace DrillRight™ AR App si můžete díky rozšířené realitě snadno prohlédnout, jak bude vypadat váš televizor umístěn v konkrétním interiéru a vyznačit na stěně přesnou polohu pro první vrtací otvor. Poté přiložíte vrtací šablonu a vyznačíte si zbývající otvory pro montáž držáku.


Záruka 10 let.


Technické parametry

Pro TV s uhlopříčkou 32 - 77'' / 80 - 195 cm
Uchycení do 400x400 mm
Vzdálenost od stěny 22 mm
Nosnost do 50 kg
Náklon ne
Natáčení ne
Plohovatelný držák ne
Barva černá

Máte dotazy? Napište nám ...