Vogeľs TVM 3203 - černá

Vogeľs TVM 3203 - černá

Výrobce: Vogel's

Fixní nástěnný držák TVM 3203 COMFORT je vhodný pro TV s úhlopříčkou od 19 do 50 palců a hmotností do 30 kg.
U nástěnného držáku TVM 3203 jdou design a bezpečnost ruku v ruce. Vaše TV bude připevněna na stěně jako obraz. Prostor mezi televizorem a stěnou je pouze 2,2 cm.
Pokud nepotřebujete televizor naklánět nebo otáčet, je tento nástěnný držák z řady COMFORT Fixed řešením, které vám bude dělat radost dlouhá léta.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
879 Kč
36,47 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Pevný nástěnný držák TVM 3203, z řady COMFORT, má elegantní design i pevnou a robustní konstrukci.
Tento nástěnný držák televizoru z řady COMFORT Fixed je ideálním řešením, pokud chcete televizor bezpečně a stylově připevnit na zeď. Nástěnný TV držák je vhodný pro televizory s úhlopříčkou od 19 do 50 palců a hmotností do 30 kg. Mezi televizorem a stěnou je vzdálenost pouhých 2,2 cm. Nástěnný držák televizoru TVM 3203 je pevný držák, který nelze otáčet ani naklápět. Ideální volba, pokud sedíte přímo před televizorem.
Chcete si televizor užívat s klidným svědomím. Dokonce i když jsou v domě děti nebo domácí zvířata. S tímto stylovým nástěnným TV držákem COMFORT Fixed tuto jistotu bezpečí máte. Držák vyniká designem, odolností a bezpečností. Je vybaven jedinečným bezpečnostním systémem ClickLoc™. Tento systém bezpečně uzamkne televizor k nástěnnému držáku pomocí slyšitelného cvaknutí. Měkké podložky mezi držákem a TV chrání zadní stranu televizoru při jeho montáži před poškozením.
Potřebujete se i po montáži dostat k zadní straně televizoru, například kvůli výměně kabelu nebo USB paměti? Žádný problém. Váš nástěnný držák televizoru COMFORT Fixed má speciální polohu pro údržbu.
Instalace nástěnného držáku COMFORT Fixed je snadná. Vše je srozumitelně vysvětleno v přiloženém stručném návodu k instalaci. Můžete si také online prohlédnout podrobný návod nebo instalační video. Součástí balení je vrtací šablona, šrouby a hmoždinky Fischer® DuoPower a samotný nástěnný držák má zabudovanou vodováhu. Pomocí naší bezplatné aplikace DrillRight™ AR App si můžete díky rozšířené realitě snadno prohlédnout, jak bude vypadat váš televizor v konkrétním interiéru a vyznačit na stěně přesnou polohu pro první vrtací otvor. Poté přiložíte vrtací šablonu a vyznačíte si zbývající otvory pro montáž držáku.
Záruka 10 let.


Technické parametry

Pro TV s uhlopříčkou 19 - 50'' / 100 - 250 cm
Uchycení do 200x200 mm
Vzdálenost od stěny 22 mm
Nosnost do 30 kg
Náklon ne
Natáčení ne
Plohovatelný držák ne
Barva černá

Máte dotazy? Napište nám ...