Vogeľs NEXT OP1 - světlý dub
  • Doprava zdarma

Vogeľs NEXT OP1 - světlý dub

NEXT OP1 je luxusní dřevěný podlahový TV stojan řady NEXT. Tento dřevěný stojan je milníkem ve způsobu začlenění TV do současných interiérů. Jednoduchý ale přesto ohromující skandinávský design kombinující přírodní a hitech materiály vrací vaši TV do srdce místnosti. Jeho elegantní, čisté linie vyzdvihující přirozenost dřeva, formují stojan, který obohatí váš životní prostor.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
22 490 Kč
933,08 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Stojan je pečlivě vyroben z nejlepšího dubového dřeva, zvoleného pro svou přirozenou kresbu a trvalou krásu. Díky designu stojanu bude vaše televize vypadat tak dobře, že ji opět můžete volně postavit do středu pozornosti, na takové místo, kde ji opravdu potřebujete. Zpracování stojanu vzdává čest poctivému řemeslu. Stojan plní svou funkci stejně skvěle jako vypadá. Extrémní stabilita třínohé základny poskytuje pevnou a bezpečnou podporu i pro velké televize s úhlopříčkou do 70 palců. Na solidní kovové tyče s keramickou povrchovou úpravou můžeme zavěsit TV až s hmotností do 40 kg.

OP12 je vyráběn s důrazem na nejmenší detaily a zárukou, že nic nebude přehlédnuto. Pro ty, kdo chtějí k TV připojit například herní konzoli bez narušení čistého designu stojanu, je zde příslušenství OPHANG. Citlivě navržen z kůže a oceli, skryje tento držák konzoli a kabely z dohledu a přitom zůstanou vždy snadno přístupné. Dokonce i napájecí kabel je ukryt, veden k podlaze kanálem v zadní noze trojnožky.

OP1 přináší nový pohled na koncept TV jako designového objektu. Jeho osobitá symetrie přináší krásu do světa nejmodernějších technologií.

Technické parametry

Pro TV s uhlopříčkou 46 - 70" / 116 - 168 cm
Uchycení VESA max 400 x 400 mm
Nosnost do 40 kg
Výška 508 mm spodní hrana TV mm
Materiál dřevo
Barva světlý dub
Záruka 2 roky

Máte dotazy? Napište nám ...