TEAC AP-701 - černá
  • Doprava zdarma

TEAC AP-701 - černá

Výrobce: TEAC

Kvalitní koncový zesilovač s celkovým výkonem až 260W při 4Ω s moduly NCore Hypex Electronics, nezávislými vysokokapacitními toroidními trafy, designovými UV metry, speciálními spoji pro eliminaci vybrací, konstrukce bez ventilátoru pro eliminaci hluku a frekvenčním rozsahem 10 - 50 000 Hz.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
65 990 Kč
2 817,07 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Koncový zesilovač

AP-71 je univerzálním stereofonním zesilovačem vyladěným společností TEAC. Se dvěma toroidními napájecími transformátory a dvěma moduly NCore májí obvody u AP-701 kompletní duální mono strukturu a to od vstupu až po výstup. Díky tomu je každý jednotlivý kanál zcela monofonní, díky tomu pak zabraňuje interferenci mezi levým a pravým signálem. Toto všechno umožňuje bohatou reprodukci zvuku, která poskytuje větší a rozmanitější zvukovou scénu a mnohonásobně více trojrozměrného zvuku. Moduly výkonového zesilovače AP-701 Hypex NCore dosahují vysoké účinnosti a vysoké kvality zvuku. Tyto dva moduly zesilovačů. Které byly vyladěny a navrženy speciálně pro značku TEAC – pohánějí reproduktory, aniž by ztratily cokoli z původního hudebního výrazu.


  • Vyladěný zesilovací modul Hypex Ncore

  • Výkon až 260 W na kanál

  • Toroidní výkonový transformátor

  • Pasivní chlazení

Technologie Hypex NCore

AP-701 využívá vysoce výkonný a energetický efektivní modul zesilovače Hypex Ncore, který dokáže produkovat až 2x 260 W. Celý modul pohání širokou škálu reproduktorů a přináší průměrné pianissimo, fortissimo a vše mezi tím, díky tomu dokáže reprodukovat skutečnou dynamiku.


Kontrola vibrací

Přední, boční i zadní panely zesilovače TEAC AP-701 jsou jako primární materiál zajištěny těžkým plechem o celkové tloušťce 3mm. Poté jsou na spojích předního, bočního, zadního a horního panelu použity speciální spoje, které dokonale zajišťují celkové odpružení celého zesilovače. Tento kryt s flexibilní strukturou dokáže usměrnit vibrace celého zařízení a umožňuje tak otevřenou a živou reprodukci zvuku. Celková struktura designu odděluje a udržuje transformátory, které mohou způsobit nežádoucí vibrace, zcela oddělené od spodního panelu. I tvar žeber pro pasivní chlazení u bočního panelu, které zajišťují celkový rozptyl tepla, byly upraveny tak, aby eliminovali nežádoucí prvky.


Technické parametry

Výkon 2 x 260 W / 4 Ω (1 kHz, JEITA)
2 x 170 W / 8 Ω (1 kHz, JEITA)
Celkové harmonické zkreslení 0.003 % (12,5 W, 8 Ω, 1 kHz)
Frekvenční rozsah 10 Hz - 50 kHz
Odstup signálu od šumu 110 dB (8 Ω, 1 kHz, IHF-A)
Vstupy 1 x sym. linka XLR 
1 x nesym linka RCA-Cinch
Výstupy 1 x pozlacené repro 4 - 8 Ω
Příkon 210 W
Hmotnost 9,9 kg
Rozměry (š x v x h) 444 x 111,3 x 348,2 mm
Provedení černá / stříbrná

Máte dotazy? Napište nám ...