SVS SB-1000 Pro - Černý jasan
  • Doprava zdarma

SVS SB-1000 Pro - Černý jasan

Výrobce: SVS

Subwoofer s uzavřenou ozvučnicí, 12" měničem s dvojitým ferritovým magnetem, zesilovač třídy D (325 W), DSP procesor, nastavení a ovládání pomocí firemní aplikace a inteligentního rozhraní na zadním panelu.

Barevné varianty
Skladem
Do 3 dnů
18 490 Kč
767,13 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Technologie řady 1000 Pro

Nová řada SVS 1000 Pro obsahuje technologické novinky z řady 16-Ultra, 4000, 3000 a 2000 Pro. Tyto exkluzivní inovace řady 1000 Pro nastavují nový výkonostní standard. Nyní si lze vychutnat basy, až  pod hranici lidského sluchu a to s velkou přesností a plnou kontrolou. Dodejte energii svému stereo reproduktoru nebo systému reproduktorů domácího kina prostorem otřásajícími basy. SB-1000 Pro bourá všechna zavedená měřítka výkonu ve své cenové kategorii a nabízí inovativní technologii pro bezkonkurenční uživatelský zážitek. Jednoduše řečeno, je to třída sama pro sebe.
Nový 12palcový SVS High-Excursion Driver – basy, které otřásají místností, s jemností a rafinovaností.

SVS umístil 12palcový měnič a duální feritový magnet do akusticky inertní 13palcové skříně. Tepelný management je rozhodující při práci měniče s tak výkonným zesilovačem v relativně kompaktní uzavřené skříni. Proto byl zkonstruován odvětrávaný nástavec a účinná vysoce výkonná kmitací cívka. Tím bylo dosaženo, že subwoofer SB-1000 Pro dokáže chladit a tím udržet výkon bez dopadu na. Dalších několik nových inovací zvyšuje výkon v uzavřené ozvučnici. Všechny inovace jsou zaměřeny na generování hlubokých basů, přičemž ty zůstávají přesné a kontrolované. Membrána z vláknitého kompozitu s výjimečným poměrem tuhosti a hmotnosti pohybuje s obrovským množstvím vzduchu a to s velkou přesností. Práškově lakovaný FEA optimalizovaný koš reproduktoru poskytuje maximální tuhost, pevnost v tahu a přenos. I kmitací cívka má dvouvrstvý design a tím zvyšuje linearitu a věrnost při plné výchylce a zároveň minimalizuje zkreslení.
Zesilovač Sledge STA-325D – Výkon bez námahy se sofistikovaným ovládáním.

Zesilovač Sledge STA-325D, s výkonem 325 wattů RMS a 820 wattů pro špičkový výkon, maximalizuje plný potenciál 12palcového reproduktoru. Účinnost zesilovače třídy D se schopností generovat kolosální proud prostřednictvím diskrétních MOSFETů pro vynikající skutečný výkon subwooferu. Třída D umožňuje zesilovači Sledge STA-325D generovat obrovské množství proudu, což umožňuje obrovský výkon 50MHz analogového zvuku DSP s vysokým rozlišením.Technické parametry

Frekvenční odezva
Systém aktivní
dopředu vyzařující aktivní reproduktor
Basový reproduktor 1x 30,5 cm hliníkový high-excursion
Frekvenční odezva   20 - 270 Hz (+/- 3 dB)
Vstupy / výstupy RCA stereo vstup / výstup
Auto/On
3-12V AC/DC Trigger
Speaker level input
Vstupní impedance 16 kohm (nevyváž. RCA)
SVS APLIKACE iOS a Android
Výstupní výkon 325 W (RMS)
Zesilovač Masivně výkonný Sledge 325W RMS Třídy-D design s 800W špičkového výkonu
Plná elektronická ochrana ano
Ochrana proti DC/zkratu ano / ano
Hmotnost 11,9 kg
Rozměry (š x v x h) 342 x 330 x 355 mm (s mřížkou)
Provedení černé v klavírním lesku
bílé v klavírním lesku
černáčerný jasan
Příslušenství Ochranná nerezonanční mřížka z extra silné ABS tkaniny
Včetně isoelastomerových nožiček
Extra odolný 6stopý napájecí kabel s vysokým proudem
Rychlý návod

Máte dotazy? Napište nám ...