SVS Prime Bookshelf - černý jasan
  • Doprava zdarma

SVS Prime Bookshelf - černý jasan

Výrobce: SVS

Regálové reproduktory, 1x 1" výškový, 1x 6,5" basový měnič. Na stereo i do do domácího kina.

Barevné varianty
Skladem
16 990 Kč
725,58 €
Cena za pár (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Design Prime Driver & Tweeter

Promyšleně navržený pro akustickou dokonalost, 6,5palcový basový reproduktor reproduktoru Prime Bookshelf je namontován ve vlastním vyhrazeném a zcela utěsněném prostoru, aby zajistil hladký, přesný a čistý výstup středů a basů bez zabarvení. Materiál kužele je extrémně lehký a tuhý a zachovává si plochou frekvenční odezvu s vynikající manipulací napříč základními středními frekvencemi. Nízkofrekvenční rozšíření je překvapivě hluboké a snadné s ohledem na velikost skříně a reproduktor Prime Bookshelf dokáže zasáhnout referenční hlasitost s úžasnou čistotou, bez zkreslení a s rezervou.

1palcový hliníkový kopulovitý výškový reproduktor reproduktoru Prime Bookshelf je lehký, účinný a pevný a hraje křišťálově čistě při vysokých hlasitostech. Čistota nabízí pocit naprosté transparentnosti a zároveň nabízí „vzdušnou“ prezentaci a neuvěřitelně odhalené výšky, takže ženské vokály a dialogy a vysoké zvukové efekty a hudební obsah vždy zní ostře, hladce a přirozeně. Inovativní design výhybky SoundMatch


Inovativní design výhybky SoundMatch

Vzhledem k tomu, že prémiové ovladače vyžadují stejně schopnou výhybku, s inovativní 2-pásmovou výhybkou SVS SoundMatch se nešetřilo na žádných nákladech. Jeho zúžené pole je navrženo tak, aby minimalizovalo potenciál paprsků. To vytváří rozsáhlou, přesto soustředěnou a přesnou zvukovou scénu s přesnou frekvenční odezvou na všech poslechových pozicích v místnosti. Přesné vyladění výhybky SoundMatch také zajišťuje dokonalou přesnost výšek, středů a basů při zachování původní čistoty signálu.


Design a geometrie skříní řízený výkonem

Zkosené hrany na přední ozvučnici reproduktoru Prime Bookshelf, známé jako zkosení, minimalizují difrakci hran pro čistou a přesnou zvukovou scénu. Přítomnost kabinetu nabízí moderní průmyslový pocit s akustickými vylepšeními, jako jsou zkratovací kroužky a difuzor výškového reproduktoru, které dodávají styl založený na výkonu. Všechna vylepšení jsou zabalena v kompaktní, ale atraktivní skříni, kterou lze snadno namontovat kdekoli a je k dispozici v úchvatném klavírním lesku černém nebo prémiovém černém jasanu.


Technické parametry

Typ 2 pásmová regálová reprosoustava se zadním bassreflexem
Středobasový měnič 6,5" (165 mm),
Výškový měnič 1" (25 mm), hliníková kalota
Jmenovitá impedance 8 Ω
Dělící frekvence 2,1 kHz
Repro terminály single - wiring
Doporučený výkon zesilovače  20 - 150 W
Frekvenční rozsah -3 dB 48 Hz - 25.000 Hz  (±3 dB)
Citlivost 87 dB (2,83 V @ 1 metr full space, 300-3 kHz)
Hmotnost 7,1 kg
Rozměry (š x v x H)  203 x 335 x 247mm
Barevné provedení černý klavírní lak
černý jasan

Máte dotazy? Napište nám ...