SVS PB-2000 Pro - černá
  • Doprava zdarma

SVS PB-2000 Pro - černá

Výrobce: SVS

Subwoofer s basreflexem Ozvučnice se dvěma výstupy basreflexu na čelní straně, 12" hliníkový měnič, dvojitý magnet, zesilovač třídy D (500W), DSP procesor, nastavení a ovládání firemní aplikací a inteligentním rozhraním na zadním panelu.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
33 990 Kč
1 451,60 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448Dechberoucí výstup nízkofrekvenčního signálu až k hranici 16 Hz s úžasnými detaily a přesností. PB-2000 Pro je vybaven zcela novým 12" SVS reproduktorem. 550 W RMS a až 1 500+ W špičkového výkonu zesilovače Sledge STA-550D s plně diskrétním výstupem MOSFET. 50 MHz Analog Devices Audio DSP využívá obrovský výkon a zároveň zajišťuje energizující basovou odezvu. PB-2000 Pro lze také ovládat aplikací pro chytré telefony, která mimo jiné zajistí pro subwoofer SVS pohodlné ovládání hlasitosti, funkcí DSP, vytváření a ukládání vlastních předvoleb a mnoho dalších funkcí. 

Technologie řady 2000 Pro

Referenční výkon subwooferu.
Modely 2000 Pro nahrazují nejoblíbenější subwoofery SVS, představují ve všech směrech masivní vylepšení výkonu oproti původní řadě 2000. Ohromující rozšíření hlubokých basů a masivní výstup s ohromující muzikálností, která potěší jak audiofily, tak fanoušky domácího kina. Referenční výkon subwooferu nebyl v této cenové kategorii nikdy k dispozici. Sofistikovaný výkon 550 W RMS a 1 500+ W  špičkového výkonu DSP zesilovače Sledge STA-550D spolu s inovativním novým 12 reproduktorem -excursion SVS driver a optimalizovaný duální portový design kabinetu přebírají kontrolu nad prostorem s úžasně hlubokým a místnost zaplňujícím výstupem bez náznak zkreslení i při referenčních úrovních přehrávání.  PB-2000 Pro nabízí pohodlné ovládání a vlastní předvolby prostřednictvím chytré aplikace SVS subwoofer DSP pro zařízení Apple, Android a Amazon®. Aplikace SVS je nejpohodlnějším způsobem ovládání hlasitosti, přístupu k více funkcím DSP a programování vlastních předvoleb pro hudbu, filmy, hry a další. PB-2000 Pro, je ideální řešení pro referenční basy v audiofilských hudebních systémech nebo systémech prostorového zvuku domácího kina. Nastavuje tím nová výkonnostní měřítka ve své cenové kategorii, přičemž překonává mnohem větší subwoofery.
Úchvatný výstup a hluboké basy s přesným ovládáním a přesností.
Díky technologii z vlajkové lodi SVS 16-Ultra Series, vítězi téměř všech odborných  ocenění, disopnuje PB-2000 Pro dechberoucím výkonem, aniž by kdy obětoval přesnost frekvenční odezvy. Konstrukce kombinuje stikovanoé technologie subwooferů SVS s průkopnickými inovacemi, aby tak nastavil nový výkonostní standard.
Zcela nový 12"  High-Excursion SVS driver – srdceryvné basy s jemností a jemností
Kompletně přepracovaný 12" SVS reproduktor poskytuje masivní nízkofrekvenční výstup s neomylnou přesností. Hliníková odvětrávaná kuželová membrána s výjimečným poměrem tuhosti k hmotnosti pro extrémní zajišťují bezchybného pohybu pro bezchybnou kontrolu a přesnost. Reproduktor má duální feritový magnet.  Bez námahy dosahuje frekvencí pod 20 Hz a to bez zkreslení. Lehký a pevný hliníkový ventilovaný kužel s protiprachovou čepičkou z kompozitních vláken vytváří prostorové SPL při zachování kontroly i při nejvyšších úrovních. Parabolický prostorový zvuk s dlouhou vzdáleností využívající extrémní výchylky, které můžete cítit, při zachování životnosti pohonné jednotky.Hliníkové prodloužení pólového nástavce zlepšuje vlastnosti tepelného managementu pro výjimečný odvod tepla. Dvouvrstvý design kmitací cívky maximalizuje linearitu a přesnost při plné výchylce a zároveň minimalizuje zkreslení a kompresi výkonu.


Technické parametry

Systém aktivní
dopředu vyzařující aktivní reproduktor se dvěma 3-palcovými basreflexovými otvory
Basový reproduktor 1x 12" hliníkový high-excursion
Frekvenční odezva 16Hz – 290Hz (+/- 3dB) s otevřeným basreflexem
17Hz – 290Hz (+/- 3dB) s uzavřeným basreflexem
Ovládání Ovládání úrovně
Ovládání nízkopropustného filtru
Ovládání fáze
SVS aplikace (iOS a Android)
Vstupy / výstupy Port USB
Vstup RCA Audio Interconnect Input
Stereo vstupy úrovně reproduktorů
Konstrukce zesilovače  Třída D s MOSFET tranzistory (25A / 600V)
Procesor pracující na frekvenci 50Mhz s vysokým rozlišením a 56 bitovým filtrováním
Výstupní výkon 550 W (RMS)
Zesilovač Sledge STA-325D, konzervativně hodnocený na 550 wattů RMS, 1500+ wattů
Plná elektronická ochrana ano
Ochrana proti DC/zkratu ano / ano
Hmotnost 29,4 kg
Rozměry (š x v x h) 571 x 440 x 532 mm (s mřížkou)
Provedení Černý jasan
Příslušenství Ochranná nerezonanční mřížka z extra silné ABS tkaniny
Včetně isoelastomerových nožiček
Extra odolný 6stopý napájecí kabel s vysokým proudem
Rychlý návod

Máte dotazy? Napište nám ...