SUPRA Rondo 2x2,5mm

SUPRA Rondo 2x2,5mm

Výrobce: SUPRA Cables

Reproduktorové kabely s průřezem 2,5mm² a řady Rondo jsou vysoce flexibilní. Kabely jsou kroucené s vysokou přesností a krátkým rozsahem . Tím je dosaženo nízké indukčnosti a vyzařování. Geometrie kabelu je velmi odolná vibracím a zachovává si stabilitu i při četných změnách a ohybech. Díky technologii ECCOH insulation je izolace téměř nehořlavá. Díky povrchu s nízkým třením je kabel vhodný pro pevné a stálé instalace.
Použití: pevné a přenosné instalace, HIFI, domácí kina, zařízení s vysokým výkonem.

Skladem
219 Kč
9,34 €
Cena za metr (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Všechny repro-kabely jsou na povrchu mědi cínované, což zaručuje její nejlepší ochranu proti oxidaci. Takto upravené kabely si své elektrické vlastnosti drží výrazně déle než necínované, navíc oxid cínu je lepší vodič než oxid mědi nebo stříbra. Pocínovaná měď také stárne nesrovnatelně pomaleji než ostatní neošetřené vodiče.
Další prioritou je ošetření vnější izolace proti nepříznivým vlivům z ovzduší. V průběhu výrobní technologie se vytěsní nežádoucí chlor z granulátu PVC, protože právě on ve směsi s oxidy uhlíku a kysličníky síry je hlavní příčinou stárnutí všech izolací.
Firma Supra používá pro výrobu všech kabelů bez rozdílu OFC měď o ryzosti 99,999%, což u audio-video kabelů této cenové kategorie není pravidlem.

Technické parametry

Průřez 2,5 mm2
Počet vodičů 2
Počet pramenů ve vodiči 320
Průměr drátku v pramenu 0,1 mm
Materiál cínovaná OFC
Izolace PVC
Vnější průměr 7,7 mm
Stejnosměrný odpor 6,8 Ω /km
Indukčnost 0,40 uH / m
Váha 110 g / m

Máte dotazy? Napište nám ...