SUPRA LoRad 2,5 CS-EU 16A (C19) - 1 m
  • Doprava zdarma

SUPRA LoRad 2,5 CS-EU 16A (C19) - 1 m

Výrobce: SUPRA Cables

Špičkový síťový kabel osazený vysoce kvalitními firemními koncovkami se zlacenými kontakty. Přívodní koncovka SCHUKO, výstupní C19. Kvalitní 100% stíněný vzájemně kroucený síťový kabel Supra LoRad 1,5 mk II o průřezu 3x2,5mm2. LoRad znamená LOw RADiation (nízké záření). Konstrukce kabelů s tímto označením minimalizuje vyzařování a průnik jak elektrického, tak magnetického pole. Chrání tak okolí proti vyzařování z kabelu, stejně jako proti průniku rušení z okolí do kabelu - např z mobilních telefonů, TV a rozhlasových vysílačů nebo spínaných zdrojů a pod. Nová konstrukce kabelu má zlepšené stínění, pružnost, pevnost a odolnost proti ohybu.Možnost dodání i v zákaznických délkách.

Délka kabelu
Skladem
2 499 Kč
103,68 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Každý nestíněný kabel vyzařuje směs rušení. Ta se přenáší na ostatní propojovací kabely a citlivé vstupní obvody zesilovačů. Kabel LoRad nepropouští téměř žádné pole, které by své okolí ovlivňovalo a snižuje zdraví škodlivou úroveň elektromagnetického pole v místnosti. Vyzařování je sníženo ve dvou stupních. Prvním je vnější stínění vodičů, které mnimalizuje střídavé elektrické pole vyzařované z kabelu a pronikající do kabelu. Tím se také potlačuje vysokofrekvenční rušení. Magnetické pole potlačuje pevné vzájemné zkoucení vodičů v malém stoupání. Konstrukce s stínění zároveň zabraňuje i průniku rušení z okolí do kabelu - např z mobilních telefonů, TV a rozhlasových vysílačů nebo spínaných zdrojů a pod.
Výsledkem sníženého rušení je čistší zvuk, přesnější přechody a zlepšený zvukový prostor. Zvuk je detailněší. Pomocí těchto kabelů jsou rušivé signály potlačeny o několik dB, a ve zvuku se objeví více do té doby skrytých detailů. Vzhledem ke stále zvyšujícím se elektromagnetickému smogu v životním prostředí, jsou kabely s nízkým vyzařováním stále více potřebné i ze zdravotního hlediska, protože je prokázáno, že střídavé magnetické pole ovlivňuje růst buněk.
Největší rozdíl tohoto nového kabelu oproti předchozímu spočívá v použití polovodivého nylonu pro stínění. Ten zajišťuje dokonalejší stínění, vyšší pevnost v ohybu a tahu, vyšší odolnost vůči vnějšímu prostředí a nižší mikrofoničnost. Polovodivý nylon pro stínění byl v laboratorních testech vyhodnocen jako nejlepší materiál pro stínící vrstvu jak ze stínících, tak bezpečnostních parametrů. Kontakt se stínícím opletem zajišťuje vysoce flexibilní licna.
Kabel je vhodný pro připojení audio komponentů i s vysokých výkonem.
Barevné provedení: Ice blue

Technické parametry

Průřez 3 x 2,5 mm2
Vodiče 320 x 0,1 mm pocínovaná OFC 
Izolace 2 x PVC
Výplň 3 x přízový provázek
Připojení stínící fólie Vysoce flexibilní lanko
pocínovaná OFC 66x0,07 mm
Fixace vodičů a izolace Tkaná polyesterová páska
Stínění Tkaná polovodivá nylon/karbonová páska
Vnější plášť PVC
Impedance 6,8 Ω / km
Provozní napětí 110-250 V
Proudová zatižitelnost 16 A
Vnější průměr 11 mm
Hmotnost 172 g / m

Máte dotazy? Napište nám ...