SUPRA Classic 2 x 4,0 mm vidličky - 2 x 3 m
  • Doprava zdarma

SUPRA Classic 2 x 4,0 mm vidličky - 2 x 3 m

Výrobce: SUPRA Cables

Plochý reproduktorový kabel SUPRA Classic s nalisovanými koncovkami SUPRA CombiCon vidlička. Lze objednat i zakončení banánky nebo kombinaci banánek / vidlička. Tělo koncovky, banánek i vidlička jsou vyrobeny z čisté mědi zlacené silnou vrstvou 24 K zlata. Reproduktorový kabel SUPRA Classic je vysoce kvalitní, flexibilní kabel s průřerem 2 x 4,0mm². Každé lanko z OFC mědi je pocínované. Stupeň čistoty 5N - OFC 99.999%. Izolace je ze speciální a stabilní PVC, které brání korozi povrchu. Kvalitní cínování minimalizuje skin-effect.
Barevné provedení: Ice blue. Lze dodat i v zákaznických délkách.

Délka kabelu
Skladem
3 646 Kč
151,27 €
Cena za set (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Všechny repro-kabely jsou na povrchu mědi cínované, což zaručuje její nejlepší ochranu proti oxidaci. Takto upravené kabely si své elektrické vlastnosti drží výrazně déle než necínované, navíc oxid cínu je lepší vodič než oxid mědi nebo stříbra. Pocínovaná měď také stárne nesrovnatelně pomaleji než ostatní neošetřené vodiče.
Další prioritou je ošetření vnější izolace proti nepříznivým vlivům z ovzduší. V průběhu výrobní technologie se vytěsní nežádoucí chlor z granulátu PVC, protože právě on ve směsi s oxidy uhlíku a kysličníky síry je hlavní příčinou stárnutí všech izolací.
Firma Supra používá pro výrobu všech kabelů bez rozdílu OFC měď o ryzosti 99,999%, což u audio-video kabelů této cenové kategorie není pravidlem.

Technické parametry

Průřez 4,0 mm2
Počet vodičů 2
Počet pramenů ve vodiči 511
Průměr drátku v pramenu 0,1 mm
Materiál cínovaná OFC
Izolace Teplu a stárnutí odolná PVC
Vnější rozměry 4,8 x 9,6 mm
Stejnosměrný odpor 4,3 Ω /km
Indukčnost 0,55 uH / m
Váha 108 g / m

Máte dotazy? Napište nám ...