SONOS PORT - černá
  • Doprava zdarma

SONOS PORT - černá

Výrobce: SONOS

Špičkový síťový přehrávač s možností multiroom, vysoká konektivita díky analogovým RCA výstupům a výstupům, ethernet porty a koaxálnímu výstupu, 2x zesilovač třídy D, široká kompatibilita zvukových formátů a streamovacích služeb.

Barevné varianty
Na objednávku
Do měsíce
12 490 Kč
541,07 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Spoustu možností

Poslouchejte přes 100 000 bezplatných rádiových stanic, pořadů a podcastů – vše zdarma a bez zapnutí počítače. Sonos hladce funguje s Amazon Cloud Player, AUPEO!, Deezer, iHeartRadio, JB Hi-Fi NOW, JUKE, Last.fm, MOG, Pandora®, Rdio®, Rhapsody®, SiriusXM™ Internet Radio, Slacker® Radio, Songl, Songza, Spotify®, Stitcher SmartRadio™, TuneIn,TIDAL, Wolfgang’s Vault®, WiMP a stahuje z jakékoli služby poskytující hudbu, která není chráněna DRM. Užívejte si okamžitý přístup k milionům nahrávek a tisícům rádiových stanic – bez ripování, sthaovnání a bez zapínaní počítače. Sonos se připojuje přímo k těmto službám přes internet a přehrává hudbu v libovolných místnostech. Dokonalou konektivitu pak umožňuje široký výběr připojení skrze RCA, LAN nebo Coax.


Bezdrátová komunikace

Streamovací zařízení port dokonale zapadne do skupiny reproduktorů systému Sonos. Ty si mezi sebou vytvoří svou vlastní bezdrátovou síť, kterou lze dále nastavit podle svých specifikací. Bezdrátová síť slouží pro přenos dat a pro vzájemnou komunikaci mezi všemi jednotkami. Ty jsou ovládány pomocí tabletu, chytrého telefonu s dotykovým displejem, přes aplikaci Sonos Desktop z PC, nebo notebooku. Jednotky můžete ovládat prostřednictvím Wi-Fi bezdrátové sítě  v síti systému Sonos.


Technické parametry

Harmonické zkreslení THD+N<0.009%, 20 Hz-20 kHz
Vstupy 1x Analog RCA
2x LAN Ethernet
Výstupy 1x Analog RCA
1x Digitální COAX
1x 12V Trigger
Konektivita Wi-Fi 802.11b/g/n, Bluetooth, AirPlay2
Ovládání aplikace, iOS, Android, Mac, PC, AirPlay2
Streamovací služby Spotify, TIDAL, Bandcamp, TuneIn, Souncloud, atd.
Podporované formáty WAV, FLAC, ALAC, WMA, AIFF, MP3, AAC, OGG Vorbis
Rozměry 138 x 41 x 138 mm
Hmotnost 0,47 kg

Máte dotazy? Napište nám ...