SONOS MOVE - černá
  • Doprava zdarma

SONOS MOVE - černá

Výrobce: SONOS

Přenosný a vysoce odolný inteligentní přehrávač napájený vlastním akumulátorem, vhodný pro poslech hudby doma nebo ve venkovních prostorách, 2x výkonné zesilovače třídy D, podpora Apple AirPlay2, Wi-Fi, Bluetooth a mnoho dalších.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
11 490 Kč
497,04 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Poslouchejte všude

Tento inteligentní přenosný reproduktor využijete zcela kdekoliv. Díky odolnosti a vlastnímu napájení jej lze využít doma nebo ve venkovních prostorách s opravdu skvělým zvukem. Sonos Move lze ovládat pomocí hlasu, výborné aplikace SONOS, Apple AirPlay2 nebo Bluetooth pokud zrovna okolo sebe nemáte dosah WiFi signálu.


Naladěn na okolí

Vychutnejte si překvapivě bohatou dynamiku basů a širokou hudební scénu s pomocí automatického ladění Trueplay, které dokáže nepřetržitě přizpůsobit zvuk v návaznosti na místo poslechu. Samozřejmostí je také hlasové ovládání. Díky zabudovaným hlasovým indikátorům Amazon Alexa a Google Assistant lze pouštět hudbu, kontrolovat zprávy, nastavit budík nebo mít jakékoliv další otázky.


Sonos Move je kromě odolnosti vůči vodě a větru taktéž nárazuvzdorný, nemusíte tedy mít starost v jakém prostoru se zrovna nacházíte. Stupeň krytí činí IP56 to znamená, že se dokáže adaptovat do prostředí s vlhkostí, deštěm, sněhem, prachem ale i do extrémního tepla a chladu. Sonos Move v sobě skrývá unikátní baterii, díky které si užijete hudbu po dobu až 11 hodin a díky dobíjecí stanici můžete pro dobití jednoduše Sonos Move jen položit.

Technické parametry

Typ zesilovače 2x třída D
Výdrž baterie až 11 hodin
Reproduktory 1x výškový
1x středobasový
Konektivita Wi-Fi 802.11b/g/n, Bluetooth, AirPlay2
Vstupy USB-C
Ovládání dotykové, iOS, Android, Mac, PC, AirPlay2, hlasové
Stupeň ochrany IP56
Napájení AC 120/240V, 50–60Hz
Rozměry 160 x 240 x 126 mm
Hmotnost 3 kg

Máte dotazy? Napište nám ...