Sonitus Visilio 120 - Halifax Oak
  • K vidění
    ve studiu
  • Doprava zdarma

Sonitus Visilio 120 - Halifax Oak

Výrobce: Sonitus Acoustics

Rozšiřující sada 2 ks akustických panelů 120 x 60 x 4,1 cm Sonitus Visilio pro navazující montáž sestavy z více kusů panelů. Sonitus Visilio spojuje výkonný akustický absorbční materiál s difuzními hranolky z laminované MDF pro moderní interiéry. Základem je vysoce absorpční vrstvenný lisovaný Premium PET Polyester, na kterém jsou MDF lišty s CPL laminovanou přední stranou.

Barevné varianty
Na objednávku
Do 3 týdnů
7 280 Kč
310,90 €
Cena za sadu (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Akustické panely v moderním a trendy designu v kombinaci s vysoce výkonným akustickým absorpčním materiálem. Difuzní lišty z MDF jsou na přední straně potažené CPL v několika barevných odstínech dřeva jsou namontovány na Prémiových PET absorbčních deskách. Standardní velikost 1 panelu je 120 x 60 x 4,1cm včetně absorbční desky s tloušťkou 25mm. Lze volit z několika variant barevného provedení lišt nebo barevných variant PET absorbčních desek. Podle požadavku na velikost absorbčního efektu lze volit mezi standardní, větší nebo menší tloušťkou absorpční desky. Na zakázku lze upravit i velikost panelu.

Maximální délka je možná až 300 cm (doprava?) od jednoho kusu a tloušťku absorpčních desek PET Premium lze volit mezi 12, 25 a 40 mm. Sada 2 ks panelů v jednom balení bez koncových lišt pro montáž sestavy navazujících panelů do větší plochy. Koncové boční lišty jsou součástí základního setu, nebo jdou objednat i samostatně. Standardní model uspokojí většinu domácích uživatelů, kteří chtějí zlepšit celkovou akustiku mistnosti, snížit v ní ozvěnu a proměnit ji v pohodlnější a akusticky příjemnější prostor vhodnější i pro kvalitní poslech hudby a filmových sountracků.

Rozměry:
Standardní rozměry (š x v x h) - 600 x 1200 x 41 mm
Tloušťka PET absorberu 25 mm

V sadě
2 ks - 1,44 m2

Barevné provedení MDF lišt
GW - Greywood
WW - Whitewood
HO Halifax Oak
WN - Walnut

Barevné provedení Premium PET materiálu
WH - White
GR - Grey
ANT - Antracit

Tloušťka PET materiálu
25 mm Standard
12 mm malá
40 mm velká

Máte dotazy? Napište nám ...