Sennheiser HD 560S - černá
-16%
Ušetříte810 Kč
  • Doprava zdarma
  • Výprodej skladu

Sennheiser HD 560S - černá

Výrobce: SENNHEISER

Sennheiser vytvořil verzi sluchátek pro analytický poslech v cenově přístupné, "entry-level" úrovni pod označením HD 560 S. Tato otevřená sluchátka jsou obohacena o nejnovější technologie v konstrukci sluchátkových reproduktorů.

Barevné varianty
Skladem
Původní cena: 5 200 Kč
4 390 Kč
187,48 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Sennheiser vstoupil na trh s cenově mimořádně dostupnou verzí audiofilních sluchátek pro analytický, audiofilní poslech. Jsou určena pro milovníky špičkových nahrávek, kteří dávají důraz na vyšší obsah pečlivě vykreslených nízkých kmitočtů. To koresponduje s novými hudebními žánry a nejnovějším způsobem nahrávání. Jde o "entry-level" vyspělejšího modelu HD 660S. Reprodukce nového modelu je vyrovnaná s precizním prokreslením a dynamikou nejnižších, sub-basových kmitočtů. Mnozí ocení nižší impedanci (120 ohmů), která umožní připojit i přenosné přehrávače vyšší třídy a kvalitní mobilní telefony. Vyladěný nový reproduktor sluchátek HD 560S je schopen reprodukovat hudbu s minimální mírou zkreslení a reprodukce zní přirozeně a realisticky konkrétně. Zejména při poslechu Hi-Res nahrávek, kterých tato sluchátka dokáží opravdu plně využít pro potěšení milovníků hudby. Kromě schopnosti okamžité reakce a mizivé setrvačnosti pohybu membrány je podstatné i její inovované, dokonalejší akustického okolí – ozvučnice sluchátek. Reprodukce je přesná transparentní a uslyšíte i expresivní detaily schopné navodit příjemné emoce z nuancí hudby. Tento nový reproduktor a celkové precizní dílenské zpracování, které je u této tradiční německé značky zaručena, je zárukou špičkových vlastností překračující standardy ve své cenové třídě a dlouhodobě neměnných reprodukčních a užitných vlastností i při setrvalém užívání.

Ve sluchátkách HD 560S se setkávají dlouhodobě získávané znalosti z výzkumu a tvorby vrcholných technologií se schopností je uplatnit i v cenově vstřícných modelech. Odolná a mimořádně lehká otevřená konstrukce napomáhá komfortnímu poslechu v různých typech poslechového prostředí, eliptické náušníky jsou přesně tvarovány dle anatomie lidského ucha pro maximální pohodlí uživatele. Vše pro plnou pohodu, při které si můžete naplno užívat perfektně reprodukované hudby. Sluchátka Sennheiser HD 560S byla vytvořena s využítím posledních výsledků výzkumu a konstrukce audiofilních sluchátek. Otevírá možnosti kvalitního poslechu i pro začínající milovníky špičkových nahrávek moderní hudby.

  • Přirozený a přesný referenční zvuk - otevřená konstrukce

  • Inovativní technologie měničů se silnými magnety pro hluboké, bohaté basy a jasné výšky

  • Nová membrána měniče Polymerblend umožňuje vysoce lineární, řízenou výchylku

  • 120 ohmů nominální impedance pro snadné připojení jak domácích, tak přenosných Hi-Res přehrávačů 

Díky otevřené konstrukci sluchátek HD 560S nedochází k odrazům zvukových vln uvnitř mušlí jako je tomu v uzavřených konstrukcích.
Technologie E.A.R. (Ergonomic Acoustic Refinement) společnosti Sennheiser s úhlovými snímači napodobuje směrovou přímost zvuku stereofonních reproduktorů. Kombinace těchto vlastností umožňuje přirozenou, širokou fázi poslechu a jemně detailní vykreslení jednotlivých hudebních nástrojů, které je mnohem lepší než u ostatních sluchátek.
Maximální flexibilita sluchátek Sennheiser HD 560S umožní připojení ať už používá jaký koliv zdroj hudby. Vyměnitelný 3m kabel zajišťuje maximální flexibilitu. 6,3mm konektor se připojuje k sluchátkovým zesilovačům, zvukovým rozhraním a všem běžným hi-fi zdrojům. A díky 3,5mm adaptéru není připojení k přenosným špičkovým zvukovým přehrávačům a zvukovým kartám USB žádný problém.

Technické parametry

Frekvenční rozsah 6 - 38.500 Hz (-10dB)
Harmonické zkreslení (THD): menší než 0.05 % (1 kHz/90 dB SPL)
Akustický tlak 110 dB (1 kHz/1Vrms)
Jmenovitá impedance 120 Ω
Délka kabelu 3 m, odpojitelný
Konstrukce Dynamická, otevřená
Materiál náušníků Velour
Konektor a adaptér 6,35 / 3,5mm
Hmotnost 240 g

Máte dotazy? Napište nám ...