Sennheiser AMBEO SMART HEADSET - bílá

Sennheiser AMBEO SMART HEADSET - bílá

Výrobce: SENNHEISER

AMBEO SMART HEADSET byl vytvořen pro současné přístroje Apple iOS  a je vybaven Apple MFi certifikovaným konektorem Lightning pro iPhone, iPad a iPod a díky samostatnému mikrofonu i pro telefonické hovory. Kvalita nahrávaného zvuku je zvýšena speciálním softwarem Apogee, měkkou limitací záznamu a naladěním mikrofonního předzesilovače, stejně jako speciálně vyladěnou A/D a D/A konverzí. Takto vzniklé vysoce kvalitní 3D zvukové nahrávky však mohou být reprodukovány také kvalitními stereofonními sluchátky.

Produkt se již neprodává

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Sennheiser dokonale integroval dva všesměrové mikrofony do minimalistických rozměrů sluchátkového setu AMBEO SMART HEADSET. Díky ideálnímu rozmístění mikrofonů/sluchátek pro stereofonní nahrávání je výsledný zvuk mimořádně realistický, plný prostoru a důležitých detailů. Shodné umístění mikrofonů s ušima osoby nahrávající videozáznam je důležité pro drobné rozdíly v časování nahrávky jednotlivých kanálů a výsledný zvuk videa je při reprodukci mimořádně živý a realisticky přesvědčivý.

Mikrofonní set sluchátek AMBEO SMART HEADSET je rovněž vybaven funkcemi usnadňujícími provoz v situacích běžného života, jako například “Transparent Hearing” (TH) a Active Noise Cancelling (ANC).

Transparent Hearing je důležitý pro vaši bezpečnost, umožňuje dobrý poslech externích zvuků i při poslechu hudby.

Pokud máte potřebu získat ticho pro poslech či práci v hlučném prostředí (jako například ve vlaku, čekárnách) nahrávací headset AMBEO SMART HEADSET je vybaven systémem Active Noise Cancelling (ANC). Pro zvýšení pohodlí a zvukové kvality jsou sluchátka vybavena „ušními háky“ pro vedení kabelu nad uchem. Toto opatření výrazně eliminuje nevítaný hluk snímaný kabelem (a přenášený do ucha) při pohybu či vlivem větru.

Vlastnosti

Vysoce kvalitní mikrofony pro špičkovou binaurální nahrávku3D nahrávky jsou reprodukovatelné i v jiných sluchátkáchFunkce Transparent Hearing vám umožní slyšet co se děje okolo vás (nastavitelné stupně: ochrana, běžný poslech, zesílený poslech)Vysoce kvalitní sluchátka poskytující špičkový Sennheiser zvukMikrofonní předzesilovače a pečlivě vyladěný AD/DA převodník od firmy Apogee zaručuje špičkovou digitální kvalitu nahrávkySpeciální ušní háky vytvořené pro snížení pohybových hluků a pevné uchycení sluchátekOptimální úroveň nahrávky nastavuje funkce Apogee Soft LimitOvladač na kabelu pro snadné ovládání hudby, telefonních hovorů, funkcí audia (Transparent Hearing, ANC) a programovatelné funkce Smart SwitchAplikace ASH (zdarma): pro dostupnost update firmwaru a dalších funkcí či konfigurací

Obsah balení:

headset AMBEO SMART
ušní adaptéry (S,M,L)
sáček
QuickStart návod
bezpečnostní pokyny aplikace pro update firmwaru a konfiguraci produktu

Technické parametry

Sluchátka
Harmonické zkreslení (THD) <0.5% (1kHz/100dB SPL)
Frekvenční rozsah 15 - 22.000 Hz
Délka kabelu 1.35 m
Konstrukce in ear canal, dynamický
Hmotnost sluchátek 33 g
Konektor  Lightning
Mikrofon
Směrová charakteristika všesměrový
Frekvenční rozsah 30 - 20.000 hz
Citlivost  - 44 dB V/Pa
Akustický tlak (SPL)  low gain: 122 dB <br> high gain: 106 dB
Typ snímače pre-polarizovaný kondenzátorový

Máte dotazy? Napište nám ...