Ruark RS1 - ořech
  • Novinka
  • Doprava zdarma

Ruark RS1 - ořech

Výrobce: Ruark Audio

Subwoofer Ruark RS1 je především určen k firemním mofrlům  MR1, R35 a R410. Jeho zesilovač třídy D má výkon 100 W. a frekvenční odezvu 25 Hz - 200 Hz. Ovládání probíhá za pomoci nastavitelné výhybky v rozsahu 50 Hz –180 Hz. Dále je možno ovládat úrovně vstupu spolu s hlasitostí. Dalším ovládacím prvkem je 180 stupňovýpřepínač fáze. Vstup signálu probíhá přes Mono RCA vstup (až 2,3 Vrms).

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
9 990 Kč
417,10 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Základ hudby

Basy jsou základem hudby. Je to prvek, díky kterému pocítíte rytmus a emoce skladby. Basy vám mohou zrychlit tep, rozhýbat tělo a změnit náladu. Ať už posloucháte rock, pop, hip hop, jazz nebo klasickou hudbu, čisté a rozšířené basy dodávají hudebnímu požitku nový rozměr, a proto jsme vyvinuli RS1.
Hluboký a kontrolovaný zvuk

Požitek z hudby je jádrem našich návrhů. RS1 není o hřmotných, přepálených basech, ale o hlubokém kontrolovaném a hlavně hudebním zvuku. Aby toho bylo dosaženo, byla ozvučnice a vlastní měniče optimalizovány a vyladěny tak, aby poskytovaly přirozené, rozšířené basy, které jsou rychlé a rytmické.

Systém pohání výkonný 100 watový zesilovač třídy D. Tento zesilovač nové generace zachovává kontrolu nad basovým reproduktorem ve všech úrovních hlasitosti. Nastavení provozu je velmi jednoduché díky automatickému zapínání a vypínání do pohotovostního režimu podle aktuálního toku signálu.


Vyvinuto na základě poptávky

Hlavním důvodem pro vývoj RS1 byla silná poptávka ze strany zákazníků, kteří požadovali doprovodný subsystém pro naše oceňované Bluetooth reproduktory MR1. Mnoho subwooferů vypadá v domácím prostředí neatraktivně. Ale u modelu RS1 je celkovému vzhledu přizpůsobená jak mřížka pasivní membrány, tak ručně vyrobená dřevěná ozvučnice. A to znamená, že se bez problémů hodí i k ostatním modelovým řadám, což z něj činí produkt, který budou zákazníci hrdě vystavovat ve svých domovech.
Vylepšení vašeho zvukového zážitku

RS1 poskytuje hluboké basy, které menší reproduktory nedokážou reprodukovat a poskytují tak uspokojivější a realističtější zvukový zážitek. Je to perfektní doplněk k našim modelům, nebo k jakémukoli jinému systému, kde je vyžadován stylový subwoofer a dobrý zvuk.


Technické parametry

Reproduktor 170 mm dolů vyzařující basový reproduktor 
170 mm přední pasivní membrána
Kbinet Vyladěný kryt pasivního radiátoru
Výstupní výkon 100W RMS třídy D s měkkým klipovacím filtrem
Frekvenční rozsah 25–200 Hz
Ovládací prvky Nastavitelná výhybka 50–180 Hz,
ovládání úrovně vstupu/hlasitosti
a 180 stupňový přepínač fáze
Vstup Sub-vstup přes Mono RCA vstup (až 2,3 Vrms)
Automatické zapnutí a vypnutí Automaticky se zapne když je detekován signál
Automaticky se uspí po 15 minutách,
když není detekován žádný signál
Příkon st.by./nečinost 0,5 W/2,0 W
Rozměry ( š x v x h ) 250 x 300 x 265 mm
Hmotnost 6,7 kg
Příslušenství  Kabel Systém Kontrol 5m
Povrchová úprava Lead Grey skříňová tkanina
s horním a spodním panelem Rich Walnut
Obsah Balení RS1 subwoofer
síťový kabel1,5m RCA konektor
průvodce rychlým startem

Máte dotazy? Napište nám ...