Ruark R1 MK4 - světlá krémová / jasanová mřížka
-11%
Ušetříte900 Kč
  • Doprava zdarma
  • Akční cena

Ruark R1 MK4 - světlá krémová / jasanová mřížka

Výrobce: Ruark Audio

Ruark R1 je bluetooth rádio s DAB, DAB+ a FM tunery. Zvuk vylepšuje adaptivní EQ. R1 používá AB zesilovač, který je uložen v akusticky laděné polymerové skříni s ručně vyráběnou mřížkou z lamelového dřeva. R1 má 8 předvoleb radiových stanic a hodiny s budíky. Port USB-C pro přehrávání více formátů v náhodném pořadí, přepínatelný analogový vstup pro pomocná zařízení a sluchátkový výstup. Vše se ovládá ovladačem RotoDial, nebo volitelným dálkovým ovládáním. za pomoci vysoce kontrastního OLED displeje.

 
 

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Původní cena: 7 890 Kč
6 990 Kč
290,86 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

 

Úplně rozkošný

Vaše oblíbené křeslo a obnošený svetr, po kterém vždy sáhnete. Nebo hodinky, které ti dal tvůj dědeček. Život je plný věcí, kterých si ceníme a pro nás je to naše rádio R1. Byl to první produkt, který jsme uvedli na trh v roce 2006 a dodnes si ho vážíme – stejně jako naši zákazníci. Je dokonale proporcionální, krásně vyrobený, silný a naprosto rozkošný.jde ho nemilovat?


Nový přístup

Každá generace naší R1 byla evolucí originálu, ale u R1 Mk4 jsme chtěli, aby byla progresivnější jak z hlediska designu, tak výkonu.

Použití přesného lisovacího procesu nám umožnilo jemně profilovat kryt poskytující svěží nový vzhled a dokonalý povrch pro naše nové povrchové úpravy Light Cream a Espresso. Díky akustické úpravě je kryt robustní a akusticky inertní a poskytuje ideální pouzdro pro naši elektroniku a měnič NS+.

Design dále vylepšuje krásná ručně vyrobená mřížka z lamelového dřeva. To přináší další sofistikovanost a vytváří nadčasovou atmosféru jako Eames, ale celkově je design stále jedinečný a výrazně Ruark.


Nový standard ve zvuku

Naše předchozí modely R1 byly kladně hodnoceny pro svůj zvuk, ale s R1 Mk4 jsme laťku ještě zvýšili! Díky našim dlouhodobým zkušenostem v oblasti reproduktorů s vysokou věrností a složitosti konstrukce skříně zajišťujeme, aby bylo vše vzájemně sladěné. Zejména náš nejnovější neodymový měnič NS+, který se používá v našich modelech R3 a R5. Ten poskytuje hladkou a rozšířenou frekvenční odezvu a ve laděném krytu R1 Mk4 poskytuje působivý basový výkon.

Systém pohání působivý lineární zesilovač třídy A/B pro výjimečnou dynamiku a díky adaptivní ekvalizaci je poskytován eminentně poslouchatelný zvuk při všech úrovních hlasitosti.


Nabitý užitečnými funkcemi

Náš ostrý OLED displej jasně zobrazuje čas, alarm a informace o programu a automaticky se přizpůsobuje úrovni okolního světla, takže je dokonalým společníkem u postele. Příjem rádia je vynikající a přijímač Bluetooth vám umožní vychutnat si skvělý zvuk R1 při streamování z telefonu nebo počítače.

Parametry FM lze nastavit tak, aby vyhovovaly potřebám USA a Japonska, a vícejazyčné uživatelské rozhraní dělá z R1 skutečně mezinárodní nabídku. Také díky zabudovaným hodinám reálného času jsou čas a datum udržovány aktivní, když je odpojeno napájení nebo když přenášená data nejsou dostupná.

Seznam funkcí pokračuje, ale mezi další zajímavosti patří port USB-C pro nabíjení/náhodné přehrávání, výstup pro sluchátka, přepínatelný linkový vstup a samozřejmě náš značkový ovládací systém RotoDial. A konečně, pro ty, kteří hledají vzdálené ovládání, máme k dispozici volitelné kompaktní dálkové ovládání.

Jak jsme řekli v roce 2006, rádio nikdy neznělo ani nevypadalo tak dobře.


 

Zvuk na dosah ruky

Naše kompaktní dálkové ovládání je praktickým doplňkem vašeho R1 a umožňuje úplné bezdrátové ovládání. Ukládejte a vybírejte své oblíbené rozhlasové stanice pomocí čtyř přímých tlačítek předvoleb, vyberte zdroj vstupu, ovládejte hlasitost, pauzu, převíjení nebo přeskakování skladeb a vypnutí.


Síťový zvuk na cestách s BackPack 3

Díky zobrazení stavu baterie a vylepšené správě napájení funguje R1 Mk4 ještě lépe a déle s naším volitelným BackPack 3 a znamená, že si můžete vychutnat bohatý výkon R1 napájený ze sítě tam, kde není k dispozici napájení ze sítě.

BackPack 3 se bez problémů připojuje k R1 a po nasazení může zůstat trvale na místě, protože se automaticky nabíjí, kdykoli je znovu připojeno napájení ze sítě . Plné nabití poskytne až dvanáct hodin poslechu bez sítě v závislosti na hlasitosti.

BackPack 3 je také kompatibilní s naším a .


Technické parametry

Zesilovač

Výstupní výkon 9 W (zesilovače třídy AB)
Frekvenční rozsah (analog in)

55 Hz - 20 kHz (± 3 dB)

Reproduktory 75mm Ruark NS+
Zvukové vylepšení Adaptivní EQ, loudness
DAC/ADC 24-bit, 192kHz
Tunery DAB/DAB+
FM s RDS (87.5-108 MHz)
Bluetooth V4.2 SBC, AAC, BLE, A2DP
Vstupy 1 x Linkový vstup 3.5mm stereo jack (1.4Vrms max)
1 x 3.5mm jack, 25mW into 16-32 Ohm
1 x USB 2.0, (5V 1A) MP3, AAC up to 48kHz 320kbps,
FLAC up to 24-bit 96kHz, WAV up to 24-bit 96kHz,
WMA up to 44.1kHz 320kbp
Funkce Komplexní duální alarmy, funkce spánku,
možný hotelový provoz
Displej High-contrast OLED with auto dimming
Spotřeba/st. by 4-8 W / 0,7 W
Rozměry (V x Š x H) 175 x 130 x 135 mm
Váha 1,5 kg
Barevné provedení s Espresso, Light Cream

Máte dotazy? Napište nám ...