Ruark MR1 Mk2 - Rich Walnut
  • Doprava zdarma

Ruark MR1 Mk2 - Rich Walnut

Výrobce: Ruark Audio

Ruark MR1 Mk2 disponuje super kvalitním aptX Bluetooth přijímačem a proto můžete bezdrátově streamovat hudbu z vašeho počítače nebo telefonu do MR1 se zvukem v CD kvalitě a také lze připojit gramofon. I po připojení k  televizoru se dramaticky zlepší kvalita zvuku. Optický vstup 24 bit/192 kHz umožňuje připojení nejnovějších audio streamerů ve vysokém rozlišení. Tuto kvalitu zabezpečí kvalitní zesilovaš třídy AB spolu se 75 mm neodymovými basovými a 20 mm vysokotónovými měniči.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
11 990 Kč
497,45 €
Cena za pár (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Autentická hudba a zvuk

Posloucháme ho a mluvíme o něm, ale náš reproduktorový systém MR1 Bluetooth Speaker System přímo ztělesňuje tento autentický zvuk, který vás přiblíží k vaší milované hudbě. Naše aktivní reproduktory MR1, které jsou na předním místě ve své třídě a získaly řadu ocenění a dokáží poskytnout pozoruhodný zvuk v různých aplikacích. Bezchybné jsou jako počítačové reproduktory, pro použití s ​​gramofonem a je to také další způsob, jak vylepšit zvuk vašeho televizoru. MR1 naplní každou místnost kvalitním zvukem, aniž by jí dominoval, takže jsou ideální pro milovníky hudby i pro designéry.


Zvukové základy

Všechny naše hudební systémy navrhujeme a konstruujeme vlastními silami a děláme to tak již od založení společnosti Ruark v roce 1985. Bluetooth reproduktorový systém MR1 ztělesňuje více než 35 let zkušeností a úspěchů v prestižní soutěži What Hi-Fi? Již šest let v řadě dostávají toto ocenění za nejlepší stolní reproduktory a to ukazuje, že své řemeslo dobře známe. S jejich super kvalitním aptX Bluetooth přijímačem můžete bezdrátově streamovat hudbu z vašeho počítače nebo telefonu do MR1 se zvukem v CD kvalitě, což z nich dělá základ komplexního hudebního systému. Připojte gramofon a stanete se součástí z vinylu přehrávané hudby. Také filmovým nadšencům se připojením MR1 k vašemu televizoru dramaticky zvýší kvalita zvuku a tím i váš požitek ze všeho, co sledujete.


Výkonný výkon

Do MR1 je zabudován vysoce věrný stereo zesilovač třídy AB a speciálně pro MR1 jsme vyvinuli vlastní reproduktorové jednotky, které poskytují zvuk, který je v rozporu s jejich kompaktními rozměry. Výškový i basový reproduktor jsou vybaveny neodymovými magnety, které poskytují výkonný systém s vynikajícím ovládáním. Díky lehkým pohyblivým sestavám s nízkým zkreslením jsou reproduktory schopny okamžitě reagovat a přesně sledovat vstupní signál a tím poskytnout nádherný, čistý zvuk. MR1 přivádí veškerou hudbu k životu, bez námahy a přirozeně. Neexistuje žádný kompromis v kvalitě zvuku s kompaktním systémem, jako je MR1, který funguje působivě a přesahuje jeho velikost.Skvělá konektivita

Výkon Bluetooth MR1 je příkladný, ale na zadním panelu jsme také instalovali přepínač analogového a digitálního (optického)  vstupu spolu s vyhrazeným výstupem pro subwoofer. Již jsme zmínili připojení televizoru nebo gramofonu, ale optický vstup s 24bitovou schopností 192 kHz umožňuje připojení nejnovějších audio streamerů ve vysokém rozlišení, takže si můžete užívat hudební služby jako Tidal, Qobuz a Spotify ve své nejlepší podobě. Pro ty, kteří chtějí zvuk MR1 dále vylepšit, je doporučeno přidat aktivní firemní subwoofer Ruark RS1. Ale lze využít i mnoho jiných kvalitních subwooferů.


Technické parametry

Systém Aktivní, dvoupásmový s ručně vyráběnými bassreflexovými
laděnými a tlumenými ozvučnicemi
Zesilovač třída/výkon  AB/20 W
Reproduktory 75 mm neodymové basové reproduktory
20 mm vysokotónové měniče
Korekce Adaptivní ekvalizér
Vstupy TOSLINK 24-bit 192 kHz s nastavitelným útlumem
Analogový pomocný vstup s nastavitelným útlumem
Výstup RCA výstup subwooferu
Bluetooth

aptX Bluetooth receiver pro hi-res streaming

DA převodník Cirrus 24bitový stereo DA převodník
Napájení Adaptér
100-240VAC , 50-60Hz vstup, 14VDC 2A
Rozměry 175 x 130 x 135 mm
Hmotnost 3 kg pár
Volitelmé příslušenství Volitelná baterie (BackPack) pro provoz bez sítě
Barevné provedení Rich Walnut
Soft Grey

Máte dotazy? Napište nám ...