Roksan Attessa Integrated Amplifier - černá
  • Doprava zdarma

Roksan Attessa Integrated Amplifier - černá

Výrobce: ROKSAN

Stereofonní zesilovač s BluOS nové generace řady Attessa s celkovým výkonem až 130W na kanál, s haptickým multifunkčním číselníkem, aplikací MaestroUnite, integrovaným phono předzesilovačem a vestavěným D/A převodníkem.

Barevné varianty
Skladem
32 990 Kč
1 376,84 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Nová generace

Roksan právě oficiálně vydává svoji řadu audio zařízení nové generace s označením Attessa. Komplexní řada vyvinutá a zkonstruována ve Velké Británii se skládá ze streamovacího zesilovače, integrovaného zesilovače, gramofonu a CD transportu. Attessa kombinuje všechny přednosti, kterých Roksan dosáhl během posledních téměř čtyř desetiletí zdokonalování, spojením vynikajícího průmyslového designu, který doplní jakýkoli interiér spolu s úrovní pohodlí, která překvapí nenapodobitelným zvukem značky Roksan.


Vysoce výkonný

Využijte své reproduktory na maximum s tímto výkonným zesilovačem od zvukových odborníků Roksan. Jednoduché a intuitivní ovládání vám umožňuje vybrat si hlasitost nebo přednastavenou stanici s pouhým otočením zápěstí. Díky tolika vstupům, ze kterých si můžete vybrat, se můžete připojit k Hi-Fi, televizi, herní konzoli, telefonu a dalším. Nastavení je navíc snadné díky aplikaci MaestroUnite, která kombinuje vaše zařízení a umožňuje rychlé a jednoduché bezdrátové aktualizace. Díky vestavěnému phono předzesilovači můžete také eliminovat potřebu dalších produktů a příslušenství při připojení gramofonu.


  • Robustní ocelová a hliníková konstrukce bez viditelných antén

  • Široká škála digitálních a analogových připojení, včetně Bluetooth®

  • Navrženo a vyvinuto ve Velké Británii

  • Integrovaný phono vstup

Technické parametry

Výstupní výkon 80 W / 8Ω
130 W / 4Ω
Vstupy 1 x Phono MM
2 x digitální koaxiální S/Pdif RCA Cinch
2 x digitální optický S/Pdif TOSlink
Výstupy 1 x Reproduktory
1 x RCA Cinch
1 x Sluchátka, Jack 3,5
Bluetooth A2DP (SBC, aptX & AAC)
Rozměry (š x v x h) 432 x 76 x 346 mm
Hmotnost 10,2 kg
Provedení černá
stříbrná

Máte dotazy? Napište nám ...