Roksan Attessa CD Transport - černá
  • Doprava zdarma

Roksan Attessa CD Transport - černá

Výrobce: ROKSAN

CD přehrávač vytvořený speciálně pro integrované zesilovače systému Attessa, aplikací MaestroUnite, kompatibilní přehrávání s multiroomem BluOS, podporou přehrávání v MQA a výstupem Koax SPDIF. 

Barevné varianty
Na objednávku
Do měsíce
16 990 Kč
704,20 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Nová generace

Roksan právě oficiálně vydává svoji řadu audio zařízení nové generace s označením Attessa. Komplexní řada vyvinutá a zkonstruována ve Velké Británii se skládá ze streamovacího zesilovače, integrovaného zesilovače, gramofonu a CD transportu. Attessa kombinuje všechny přednosti, kterých Roksan dosáhl během posledních téměř čtyř desetiletí zdokonalování, spojením vynikajícího průmyslového designu, který doplní jakýkoli interiér spolu s úrovní pohodlí, která překvapí nenapodobitelným zvukem značky Roksan.


Dokonalý partner

CD Transport, optimalizovaný tak, aby byl dokonalým partnerem pro váš stávající systém Attessa, dokonale se integruje do zesilovačů Attessa a stává se společně s nimi jediným dokonalým systémem. Získáte tedy všechny výhody špičkového Hi-Fi systému, jako je podpora MQA při použití s ​​Streaming Amp a plus veškerou jednoduchost.

Technické parametry

Digitální výstupy 1x Koaxiální SPDIF (16bit / 44,1 kHz)
Rozměry (š x v x h) 432 x 76 x 349 mm
Hmotnost: 6,1 kg
Provedení černá, stříbrná

Máte dotazy? Napište nám ...