REVEL M16 STAND - černá
  • Doprava zdarma

REVEL M16 STAND - černá

Výrobce: REVEL

Stojany REVEL M16 STAND jsou navrženy prioritně pro regálové reprosoustavy REVEL Concerta2  M16 , které se  ke stojanu připevňují pomocí dodaných šroubků.  Výška stojanu je 65 cm a rozměry vrchní desky jsou 20,3 cm x 24,8 cm. Součástí dodávky je montážní materiál, výškově stavitelné hroty a ochranné misky pod hroty.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 2 týdnů
9 390 Kč
401,01 €
Cena za pár (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Pár originálních stojanů pro reprosoustavy REVEL M16

Reproduktorový stojan šitý na míru

Tyto stojany jsou navrženy prioritně pro regálové reprosoustavy , které se ke stojanu připevňují pomocí dodaných šroubků ze spodní strany horní desky. Reproduktor Concerta2 M16 je tak na stojanu pevně ukotvený, stabilní a umístěný v ideální výšce pro poslech. Součástí dodávky je veškerý montážní materiál a také výškově stavitelné hroty a ochranné misky pro umístění pod hroty při použití na podlahách z tvrdého dřeva, dlaždic nebo vinylu. Stojany lze použít také s jinými značkami regálových reproduktorů s maximální hmotností až 9 kg (nebudou fixovány montážními šroubky).

Originální REVEL stojany M16 STAND jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a skládají se ze tří hliníkových sloupků a robustní ocelové základny. Vertikální části (sloupky) jsou duté a umožňují skryté vedení kabeláže od podlahy až k reproduktoru. Díky vhodně dimenzovanému profilu stojanu budou reproboxy umístěny v optimální výšce a směrovány na uši sedícího posluchače. Stojany M16 STAND tak působí nejen esteticky, ale zároveň zajišťují potřebnou stabilitu a zvyšují celkový výkon reproduktoru.

Pro optimální zvuk regálových reprosoustav jsou vždy nezbytné kvalitní stojany, protože dokáží vlastní reproduktor umístit nejen do správné výšky, ale také odstínit od přenosu vibrací z okolního prostředí. K dosažení tohoto cíle je na jedné straně nutná vysoká vlastní hmotnost stojanu a na druhé straně obzvlášť robustní konstrukce odolná vibracím. Oba tyto požadavky reproduktorový stojan REVEL M16 STAND bezezbytku splňuje a výsledkem je čistší zvuk, přesnější a pevnější reprodukce basů a mnohem přirozeněji znějící reproduktor. Kvalitní reproduktorový stojan je tak skutečnou nutností, pokud chcete z reproduktoru získat ten nejlepší výkon.

Specifikace Rozměry (V x Š x H): 65 cm x 23,8 cm x 29 cm
Rozměry horní desky: 20,3 cm x 24,8 cm
Nosnost každého stojanu: 9 kg
Hmotnost: 8,4 kg (kus)
Stojany jsou prodávány v páru a jsou opatřeny kvalitní povrchovou úpravou v černém matném provedení.

Technické parametry

Rozměry (V x Š x H): Rozměry (V x Š x H): 65 cm x 23,8 cm x 29 cm
Rozměry horní desky: 20,3 cm x 24,8 cm
Nosnost každého stojanu: 9 kg
Hmotnost 8,4 kg
Barva černé matné provedení

Máte dotazy? Napište nám ...