REVEL CONCERTA2 M16 - černá
  • Doprava zdarma

REVEL CONCERTA2 M16 - černá

Výrobce: REVEL

Revel M16  je dvoupásmová reprosoustava se zadním basreflexem s doporučeným výkonem zesilovače od 50 do 130 W. Čelní stěna je z 25 mm silné MDF s vnitřní příčkou. a bassreflexovým nátrubkem. Osazení tvoří 6,5" (16,5 cm) středobasový kuželový reproduktor s eloxovanou hliníkovou membránou a  vysokotónový reproduktor umístěný v mělkém zvukovodu s 1" (2,54 cm) hliníkovou kalotou na pryžovém závěsu.

Barevné varianty
Skladem
34 990 Kč
1 494,30 €
Cena za pár (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Mnohokrát oceněné 2-pásmové regálové reprosoustavy

Regálové reprosoustavy REVEL M16 z řady Concerta2 byly navrženy tak, aby poskytovaly zvuk s maximální přesností a realitou v širokém frekvenčním rozsahu. Jsou to skutečně plnohodnotné dvoupásmové 6,5" regálovky, které se vyznačují malým půdorysem a elegantním designem. Mají schopnost reprodukovat jakýkoliv hudební materiál s nekomprimovaným dynamickéhým rozsahem a nízkým zkreslením v celém slyšitelném spektru. Tyto vlastnosti rozšiřují jejich možnosti využití i pro nejnáročnější audio systémy.

WHAT HIFI - Výrobek roku 2019

"Zdá se, že všechny ingredience úspěchu jsou na místě; produkt je dobře navržený, solidně zkonstruovaný a podle našich zkušeností jsou M16 jedním z nejlepších reproduktorů, které jsme slyšeli pod hranicí 1000 liber..."

Revel M16 je levnější modifikací modelu Revel M106. Má čelní stěnu z 25 mm silné MDF a tvar skříně ozvučnice se zaoblenými bočnicemi vyztuženými vnitřní příčkou a bassreflexovým nátrubkem směrovaným na zadní stěnu. Osazení tvoří 6,5" (16,5 cm) středobasový kuželový reproduktor s eloxovanou hliníkovou membránou (vyrobenou z Micro-Ceramic Composite (MCC), což je hliníková vrstva vložená mezi vrstvy keramiky) a modifikovaný vysokotónový reproduktor umístěný v mělkém zvukovodu s 1" (2,54 cm) hliníkovou kalotou na pryžovém závěsu, doplněnou pro dosažení vyrovnaných směrových charakteristik difuzorem fungujícím jako akustická čočka. Patentovaný design zvukovodu výrazně zlepšuje odezvu mimo osu a zlepšuje tak konzistentní výkon v širším poslechovém prostoru. Dělící kmitočet výhybky je optimálně vypočítán na 2,1 kHz.

Podobně jako dražší Revel produkty mají reprosoustavy M16 na spodní stěně závitové otvory, které umožňující pevné spojení s firemním stojanem. Výsledkem je kompaktní celek odolný proti nežádoucím rezonancím. Krycí rámeček je upevněn na čelní stěnu skrytými magnety. Šroubovací reproduktorové terminály na zadním panelu jsou zlacené a bez problémů zajistí připojení 4 mm kabelu, banánků i vidliček. Povrchová úprava - prémiový černý nebo bílý vícevrstvý lak s vysokým leskem.


PŘEDNOSTI

  •  Návrh a technologie odvozené od oceňovaných reproduktorů Revel řady Performa3
  •  Woofer 6,5" s eloxovanou hliníkovou kuželovou membránou
  •  Tweeter 1" hliníkový v mělkém zvukovodu s akustickou čočkou
  •  Počítačově optimalizované umístění a integrace reproduktorů v ozvučnici
  •  Žádné viditelné upevňovací prvky na předním, horním nebo bočním panelu
  •  Magnetické mřížky s broušenými kovovými logy

Hodnocení - Michael Hamers - Ales Over Film:

"Je to opravdová tour de force, Revel M16 vypadají díky krásné povrchové úpravě a skromnému vzhledu skvěle, ale především znějí šíleně. Vrstvení a prostorové umístění jsou úžasné. Všechno dobré ale jednou končí a stejně tak i toto recenzní období. S bolestí v srdci je vrátím do jejich skromné ​​hnědé krabice, pošlu je zpět a budu se těšit na další setkání s členy rodiny Revelů...."

Hodnocení - Audio Science Review

"Abych řekl pravdu, snažil jsem se, opravdu jsem se snažil dát M16 ocenění někde uprostřed, abych nebyl obviněn z podjatosti. Ale nakonec jsem prostě nemohl. Jsou to skvěle znějící reproduktory. O tom je "špičková" reprodukce zvuku s menším rozpočtem. Kombinace měření a subjektivních poslechových dojmů mi nedala žádný prostor, než jim udělit své nejvyšší ocenění (v kontextu malého reproduktoru s nižší cenou). Netřeba dodávat, že reproduktory Revel M16 s radostí doporučuji."


Technické parametry

Typ 2 pásmová regálová reprosoustava se zadním bassreflexem
Středobasový měnič 6,5" (165 mm), hliníková membrána
Výškový měnič 1" (25 mm), hliníková kalota s mělkým zvukovodem, neodymový magnet
Jmenovitá impedance 6 Ω
Dělící frekvence 2,1 kHz
Repro terminály single - wiring
Doporučený výkon zesilovače  50 - 120 W
Frekvenční rozsah -3 dB 55 Hz - 25.000 Hz
Citlivost 86,0 dB
Hmotnost 7,3 kg
Rozměry (š x v x H)  376 x 219 x 275 mm
Barevné provedení černý klavírní lak
bílý klavírní lak

Máte dotazy? Napište nám ...