REL T-Zero - černý klavírní lesk

REL T-Zero - černý klavírní lesk

Výrobce: REL

Nejdostupnější - základní model aktivního subwooferu z řady T se 165 mm reproduktorem a vestavěným zesilovačem 100W. Basové jednotky modelové řady T přináší špičkové kompaktní řešení reprodukce nejnižších frekvencí. Menší modely jako T-Zero a T-5 mají uzavřenou skříň a basový reproduktor vyzařující do podlahy. Zapojení do systému umožňuje vysokoúrovňový nebo linkový vstup a samostatný vstup pro basový kanál v systému domácího kina LFE(Theater Reference). Výkon pro reproduktor dodává analogový výkonnový zesilovač ve třídě AB. Více jak padesát tisíc dosud vyrobených jednotek potvrzuje vysokou provozní spolehlivost, která položila základ úspěchu této řady po celém světě. Řada T získala bezpočet ocenění za zvukovou kvalitu a je cenově dostupným dokonalým řešením nejen pro oblast domácího kina, ale pro stereofonní sestavu. Basové jednotky REL s reproduktory s ultra dlouhým zdvihem membrány řeší zdánlivě nemožnou kombinaci kompaktních rozměrů a vysokého výkonu na hlubokých basech.

Produkt se již neprodává

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Kouzelná miniatura 
T-ZERO byl koncipován jako efektivní, vysoce výkonný produkt. Je výsledkem spolupráce mezi americkými technickým a designerským týmem a britským týmem výrobním . Je vyroben ze stejných materiálů se stejnou povrchovou úpravou, jakou se vyznačují vyšší modely. Návrhem i provedením je tak T-ZERO produktem kategorie high-end. Pět vrstev laku, stejně jako u všech modelů v Serii T, nová generace zesilovače třídy D, vstupy s vysokou úrovní, samostatné linkové vstupy, robustní 6,5"(165 mm) basový reproduktor s výjimečným výkonem a na jeho velikost nízkými basy znamená, T-Zero překoná i mnohem větší jednotky od konkurence. Vyznačuje se rychlými, teplými basy, které jsou přímým výsledkem mechanických a akustických inovací. Skříň je vyrobena ze silných akusticky inertních dřevovláknitých  MDF desek, které jsou pevně slepené a tvoří tak vyjímečně pevnou skořepinu. Její zásluhou se dosahuje pevných a čistých basů.

Výkonný a účinný zesilovač třídy D dodává výkon k podlaze vyzařujícímu reproduktoru o průměru 165 mm (6.5 ") s dlouhým zdvihem, který zaplní prostor překvapivým množstvím plných basů, které popírají velikost tohoto subwooferu T-ZERO. Výkonné a spolehlivé zesilovače přináší novou nižší cenu a menší rozměry. T-Zero v mnoha případech představoval nejobtížnější úkol, který konstruktéři RELu prováděli, protože ještě nikdy nebyla vytvořena taková kvalita za tak malou cenu. T-ZERO určitě těší všechny.


Všichni žasnou, že REL je schopen přinést přístroj se všemi možnostmi připojení do audio systému za tak přijatelnou cenu, a přitom udržet hezké provedení, kterým se REL vyznačuje. Přeladitelná výhybka pro vstupy s vysokou úrovní má nastavitelnou frekvenci až na 25 Hz. Nefiltrovaný vstup 1/LFE se samostnou regulací úrovně je vyhrazený jako hlavní pro systémy domácího kina. T-Zero je malý zázrak.

U každé nové konstrukce RELu se začíná definováním parametrů a návrhem co nejlepšího basového reproduktoru pro danou aplikaci. 6.5 " reproduktor je sice podle parametrů ten nejmenší, ale nenechme se mýlit, je silný a výkonný a je schopen bez problémů zaplnit basy až středně velkou místnost. Dodá další dimenzi hudbě a filmu.
T-Zero má zvukově inertní, vysoce pevnou masivní skříň, u které jde rezonanční kmitočet reproduktoru snadno utlumit. Povrchovou úpravu skříně tvoří pět vrstev laku a stojí na čtyřech pevných hliníkových nohách. U RELu si dávají záležet na kvalitě zpracování, kterou se musí vyznačovat celý výrobek a ne být zjevná pouze na viditelných místech. Zásluhou malých rozměrů lze snadno umístit mezi ostatní zařízení v domácnosti .
Technické parametry

Systém aktivní, uzavřený, dolu vyzařující
Basový reproduktor 1x 165 mm s kovovým košem
Dolní mezní kmitočet 38 Hz - 6 dB v místnosti
Vstupy 1 x L/R vysoká úroveň Neutrik Speakon
1 x Line RCA - Cinch
1 x LFE RCA - Cinch
Vstupní impedance Vysoká úroveň 150 kΩ
Nízká úroveň + LFE 10 kΩ
Regulace citlivosti 80 dB
Změna fáze 0 / 180 °
Zesilovač Digitální
Výkon 100 W (RMS)
Ochrana DC ano
Zkrat na výstupu ano
Elektronické nastavení ano
Napájení 100 - 240 V
Hmotnost 6,8 kg
Provedení bílý lak v klavírním  lesku
černý lak v klavírním  lesku
Dodávané příslušenství Síťový napájecí kabel
Neutrik Speakon Interconnect 10 m
Ovládací manuál
Rozměry (š x v x h) 216 x 241 x 260 mm (včetně nožiček)

Máte dotazy? Napište nám ...