REL LongBow - černý klavírní lesk
  • Doprava zdarma

REL LongBow - černý klavírní lesk

Výrobce: REL

Bezdrátová distribuční jednotka pro sub-basové moduly Série S, 212 SE a G1,G2

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
8 990 Kč
383,93 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Bezdrátová Svoboda
LongBow™ Bezdrátové Propojení

Bezdrátový systém REL LongBow™ je snadno použitelný, vysoce kvalitní bezdrátový systém, který osvobozuje zvukovou aparaturu od běžných propojovacích kabelů. LongBow™ umožňuje bezdrátově přenášet po místnosti velmi rychlé, nekomprimované basy až na vzdálenost přibližně 15 metrů (délka spojení je poněkud závislá na uspořádání místnosti). Konvenční bezdrátové systémy na vysílací straně značně komprimují zvuk pro přenos, a v přijímači převádějí zpět do původní podoby. Výsledkem je patrné zpoždění signálu, který někdy trpí i ztrátou dynamiky. LongBow™ inovuje digitální přenos z 16 bitů na 24 bitů, se vzorkovacím kmitočem 48kHz. Odstraněním systému komprese / expanze a použitím A/D - D/A převodníků z audiofilní kategorie se projevilo až asi 80% nárůstem rychlosti proti tradičním Bluetooth nebo Wi-Fi systémům a bohatými, přirozenými basy.Rychlý a Přesný Výkon
Rychlé, Nekomprimované Basy

Hlavním požadavkem při jeho návrhu bylo vytvoření bezdrátového systému s nejlepším zvukem. Vzhledem k základnímu propojovacímu systému, který REL používá u subwooferů umožňuje i přenosový systém LongBow™ připojení jak přes vysokoúrovňový vstup, tak současně přes kanál .1/LFE. Tak není nutné měnit referenční nastavení pro domácí kino i při použití tohoto bezdrátového systému přenosu zvuku od RELu. To vytvoří bohaté, přírodní a teplé basy které známe z kina spolu s vysokou dynamikou i při bezdrátovém přenosu. Přehrávání hudby nebo sledování filmu nevyžaduje přepínání vstupů nebo změnu nastavení subwooferu.


Spojení za Pár Vteřin
Jednoduché spojení
Perfect Pair™. Při návrhu byl dán důraz na jednoduché spárování vysílače s přijímačem v subwooferu. Po přepnutí dvou páčkových přepínačů se za pár vteřin oba přístroje propojí a subwoofer ožije.


Technické parametry

Vstupy 1 x L/R vysoká úroveň Neutrik Speakon
1 x Line RCA - Cinch
1 x LFE RCA - Cinch
Vstupní impedance Vysoká úroveň 150 kΩ
Nízká úroveň + LFE 10 kΩ
Dosah Přibližně 15 m ve volném prostoru
Přibližně 9 m přes montovanou zeď
Napájení 9 V DC
Spotřeba 600 mW
Provedení Černý lak v klavírním  lesku
Rozměry (š x v x h) 152,4 x 50,8 x 165 mm
Dodávané příslušenství Síťový napáječ

Máte dotazy? Napište nám ...