REL HT/1510 Predator - černá
  • Novinka
  • Doprava zdarma

REL HT/1510 Predator - černá

Výrobce: REL

Predator, úplný upgrade HT/1510. Subwoofer s uzavřenou ozvučnicí osazený reproduktorem o průměru 380mm (15"), CarbonGlas využívající primární kužel ze skleněných vláken se středovou čepičkou z pravého uhlíkového vlákna pro zpevnění konstrukce. Zesilovač ve třídě D  o výkonu 1000W. HT 1510 Predator je největší model z řady HT určené především pro domací kina (LFE), ale i stereo systémy s linkovým výstupem pro subwoofer. Nabízí i možnost připojení symetrickou linkou (XLR) nebo vytvoření sestavy z více subwoofery.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
54 990 Kč
2 295,92 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Design není všechno, je to jediná

Predator s jistotou přináší vylepšení elegance designu a výkonu. Začali jsme tím, že bylo použito správné velikosti ozvučnice, provedené v zrnité černé s jemným leskem, který evokuje nejmodernější zesilovače. To přináší do řady HT stejné uhlazené a elegantní proporce jako v našich referenčních modelech, ale za zlomek ceny. V konstrukci byla použita technologie BrilliantBrac. Toto technologie je použita uvnitř každého HT/1510 a slouží k fixaci zadní část měniče, aby se zabránilo možnému poškození při přepravě, dále omezí a přesměruje energii zachycenou v měniči. Dále umožní zpevnění, spodní a obou bočních stěn skříně.


Na velikosti záleží, nyní více než kdy jindy

V srdci každého REL je skvělý měnič. 15” (380 mm) Predator si zachovává konstrukci středové prachovky ze skleněných a uhlíkových vláken, který umožňuje rychlé reaktivní basy, což je charakteristickým znakem skvělého zvuku nejen pro domácí kino. Lehké skleněné vlákno umožňuje 3” (75mm) kmitací cívce okamžitě rozkmitat membránu reproduktoru, zatímco středová prachovka z uhlíkových vláken vyztužuje kompozitovou strukturu a zajišťuje, že i v těch nejtěžších frekvencích zůstane její membrána velmi tuhá. To samozřejmě přináší nemalé výhody pro reprodukci hudby. Celkové navýšení výkonu, umožňuje zesilovači vydat ze sebe to nejlepší bez obav, že by s ním měnič nedržel krok. Rozsah, rychlost a typický výkon jsou důvodem existence této vlajkové lodi.


Nyní si poslechněte toto

1000 wattový zesilovač třídy D s lineárním napájecím zdrojem v novém modelu Predator jistě vyléčí to, co vás trápí. Díky instalovaným čtyřem 400 wattovým tranzistorům mosfset a bohatě dimenzovanému napájení má zesilovač velké proudové rezervy, které jsou okamžitě k dispozici a přináší tak masivní výkon.


Basová věž

HT/1510 Predator nabízí ještě jednu unikátní inovaci REL. Pro zvýšení akustického výkonu na basech jsou subwoofery Predator navrženy tak, aby mohly být stohovány až do výšky tří jednotek pomocí přiložených REL Couplers, které spojují spodní jednotky s horními. Tyto pevné, frézované hliníkové spojky jsou bezpečně přišroubovány ke každému subwooferu a spolu s masivními kolejnicemi na spodní straně každé skříně vytvářejí extrémně těžkou a robustní basovou věž. Při použití ve stereo sestavách s uspořádáním 2 x 3 jednotky disponují více než 8 000 watty špičkového výkonu ze šesti 15” basových reproduktorů.
Pomocí soupravy REL HT-Air™ lze posílat signál z výstupu zesilovače do subwooferu bezdrátově. Souprava používá patentovanou technologii s nulovou kompresí zvuku a tak zajišťuje maximální dynamiku. Spolu s přenosem signálu v pásmu 5,8 GHz překonává dosud používané systémy založené na technologii Bluetooth s minimální latencí 16-20 milisekund. To umožňuje majitelům subwooferů Predator HT / 1508 umístit je tam, kde znějí nejlépe, bez potřeby propojení kabely při zachování špičkového zvuku.


Technické parametry

Systém aktivní, uzavřený
dopředu vyzařující reproduktor
Basový reproduktor 1 x 380 mm (15") s kovovým košem
CarbonGlas využívající primární kužel ze skleněných
vláken se středovou čepičkou z pravého uhlíkového vlákna.
Zesilovač Ve třídě D
Výstupní výkon jmenovitý 1000 W (RMS)
Dolní mezní kmitočet 20 Hz (- 6 dB)
Vstupy 1 x linka RCA Cinch - mono, stereo,
1 x LFE RCA Cinch 
1 x LFE symerický XLR
Výstupy 1 x linka RCA Cinch - mono, stereo,
1 x LFE RCA Cinch 
1 x LFE symerický XLR
Rozsah regulace citlivosti 95 dB
Změna fáze 0 / 180° přepínač
Ochrané obvody Plná elektronická ochrana
Ochrana proti zkratu
Ochrana proti výstupnímu DC napětí
Příkon st.by. / klidový 0,5 W / 20 W
Rozměry (š x v x h) 540 x 457 x 494 mm
Hmotnost 45,2 kg
Provedení černá vinylová fólie
Příslušenství Síťový kabel
Uživatelský manuál
Volitelné příslušenství Modul bezdrátového připojení  
HT-Air Wireless

Máte dotazy? Napište nám ...