REL Arrow - černá
  • Doprava zdarma

REL Arrow - černá

Výrobce: REL

Bezdrátová distribuční jednotka pro sub-basové moduly Série T/x, T/i

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
7 490 Kč
311,92 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448


Volnost
Arrow™ Bezdrátové Spojení

Bezdrátový přenos bez komprese přenášeného signálu REL Arrow™ rychle roste do lídra bezdrátových technologií. Navazuje na osvědčený a uznávaný bezdrátový systém LongBow™. Arrow nabízí stejné možnosti připojení jako přímé kabelové připojení subwooferu, ale za rozumnou cenu umožní umístit basové jednotky i ve vzdálených koutech místnosti, aniž by vzhledově rušily propojovací kabely např. podle skleněné stěny nebo na dřevěné podlaze.
Osvědčený Výkon
Spolehlivé Spojení

REL si rychle získal skvělou pověst na trhu svými zkušenostmi v oblasti skvěle znějícího a spolehlivého bezdrátového přenosu zvuku. Bezdrátový přenos osvobozuje domácí zvukovou aparaturu od dlouhých propojovacích kabelů a umožní optimální umístění basové jednotky v místnosti pro nejlepší ozvučení. Její umístění tak není limitováno délkou ani vzhledovým rušením propojovacích kabelů.Bez Kompromisů
Bez Komprese

ArrowTM přináší nejnovější metodu bezdrátového přenosu zvuku bez jeho komprese a poskytuje výkon podobný dražším bezdrátovým systémům. Zvuk je přenášen rychle a spolehlivě bez zvukových kompromisů, a tak jsou docíleny bohaté, přirozené, barevné a teplé basy kterými se systém odlišuje od většiny vyráběných bezdrátových systémů. Z části je to dosaženo tím, že se ze signálové cesty podařilo odstranit často velmi pomalé způsoby převodu a přenosu signálu kterým se vyznačuje většina současných systémů na bázi Bluetooth nebo Wi-Fi. Nízká cena bezdrátového systému Arrow, která představuje nákladový průlom, je docílena použitím obvodů velké interace LSI (large scale integrated circuit chips). Tím se snížily výrobní náklady systému přibližně o 30% při zachování prakticky maximálního výkonu.Vysoká-Úroveň
Domácí kino nebo Stereo
Arrow dovoluje společný přenos signálu ze vstupů pro vysokou úroveň signálu (z výstupů pro reproduktory) které jsou pro svoji kvalitu velmi ceněny a basového signálu .1 / LFE systému vysoce kvalitního domácího kina. To umožní kvalitní reprodukci jak u 2-kanálové hudby tak u vícekanálového domácího kina bez nutnosti přepojování a odpojování nějakého vstupu REL Arrow.
Vstup na vysoké úrovni je navržen tak, aby přijímal stereo (dvoukanálové) signály z výstupních svorek pro reprosoustavy přijímače nebo integrovaného zesilovače. To má tu výhodu, že subwoofer dostane přesně stejný signál jako hlavní reproduktory a charakteristické basy z hlavního systému jsou převedeny do subbasové jednotky. To je velmi důležitý parametr, který spolu s obvodem REL Natural Roll OffTM zajišťuje mnohem vyšší integraci subbasové jednotky do hlavního systému.


Technické parametry

Vstupy 1 x L/R vysoká úroveň Neutrik Speakon
1 x LFE RCA - Cinch
Vstupní impedance Vysoká úroveň 150 kΩ
Nízká úroveň + LFE 10 kΩ
Dosah Přibližně 15 m ve volném prostoru
Napájení 5 V DC
Spotřeba 600 mW
Provedení Černý lak v klavírním  lesku
Rozměry (š x v x h) 130 x 89 x 82,5 mm
Dodávané příslušenství Síťový napáječ
Vysokoúrovňový kabel - 2m

Máte dotazy? Napište nám ...