Rega Planar 8 (bez přenosky) - šedá Polaris
  • Doprava zdarma

Rega Planar 8 (bez přenosky) - šedá Polaris

Výrobce: REGA

 High-end designový gramofon Rega Planar 8, inspirovaný ultimátním gramofonem Rega Naiad za přijatelnou cenu. Tento záměr, přinést na trh gramofon s výkonem o mnoho vyšším než bylo v této ceně dosud obvyklé, se podařil. Každý aspekt modelu Planar 8 byl vyvinutý tak, aby umožnil sejmutí co nejvíce detailů z povrchu vinylu. Pro výrobu gramofonu jsou použity nejpokročilejší materiály a postupy. Sendvičová základna má jádro z extrémně lehké polyuretanové pěny Tancast 8, která je pokryta vysokotlakým laminátem. Tato nová základna je o 30% lehčí než u předchozího modelu RP8 a zároveň je tužší.

Barevné varianty
Na objednávku
Do měsíce
58 988 Kč
2 444,94 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Tento gramofon inspirovaný špičkovým modelem "Naiad". Základna je vyrobena z velmi lehkého materiálu - polyeuretanové pěny Tancast 8. To zajišťuje mnohem větší pevnost, ale zároveň je tato základna až o třetinu lehčí. Gramofon je vybaven novým ramínkem RB880 s vylepšeným centrálním ložiskem. Hliník  ocel mu propůjčují extra pevnost a sestavuje se s přesností na tisícinu milimetru. Drážka z vinylu je snímána velmi přesně, protože ramínko má téměr nulovou vůli a takřka nedochází ke tření ložisek.

Z přenosky je signál veden do nově navrženého propojovacího kabelu, který se vyznačuje nízkou kapacitou a na koncích má vysoce kvalitní RCA konektory. Vaši oblíbenou desku budete pokládat na třívrstvý skleněnný talíř složený ze dvou druhů skel Pilkington. Společně s pevným soklem tak zamezuje absorpci energie a rezonancím, které zkreslují zvuk.

Technické parametry

Provoz Manuální
Talíř celoskleněný dvouvrstvý
Raménko Rega RB808 - vlastní konstrukce
Napájení externí síťový adaptér
Hmotnost 5,2 kg
Rozměry 448 x 120 x 365 mm
Barevné provedení šedá Polaris

Máte dotazy? Napište nám ...