Rega Planar 6 + (Rega Ania) - šedá Polaris
-17%
Ušetříte8 000 Kč
  • Doprava zdarma
  • Doprodej

Rega Planar 6 + (Rega Ania) - šedá Polaris

Výrobce: REGA

Gramofon Rega Planar 6 má jediný cíl - přehrávat vaše desky co nejpřesněji, jak je to jen možné. Dodává se s MC přenoskou Rega Ania

Barevné varianty
Skladem
Původní cena: 46 990 Kč
38 990 Kč
1 605,02 €
Cena za set (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448


U tohoto modelu byl pro vyrobení základny poprvé použit materiál Tancast 8. Jedná se o velmi pevnou, ale lehkou polyuretanovou pěnu pro letecký průmysl, která je uzavřena mezi dvě vrstvy vysokotlakého laminátu. Celý sendvič je extrémně odolný a pevný. Povrch je proveden v matné šedé barvě Polaris, odolné proti poškrábání a s úpravou proti otiskům prstů. Hrany základny jsou leskle černé a podtrhují elegantní vzhled celého gramofonu. Nově vyvinuté raménko RB 330 je výsledkem 35 let zkušeností firmy Rega v navrhování ramének. Nový design lůžek pro ložiska a inteligentní rozložení hmotnosti zaručují minimum bodů možné rezonance. Vysoká stabilita raménka a pohyb s téměř nulovým třením a vůlí, daný patentovanými ložisky Rega, zaručuje získání více informací z gramofonové desky, než bylo možné dříve.

Anti-skatingu se nastavuje ručně a v přístroji je interní kabeláž Rega s konektory Neutrik. Celoskleněný dvouvrstvý talíř v provedení kouřová+čirá vrstva s leštěným okrajem je usazen na pevném hliníkovém unašeči a patentovaném přesném kuličkovém ložisku z mosazi. Talíř je poháněný řemínkem pomocí 24V asynchronního motoru s hliníkovou kladkou, velmi nízkou hladinou hluku a stabilními otáčkami. Motor je řízen zdrojem NEO PSU s elektronickým přepínáním otáček a DSP procesorem. Každý zdroj NEO PSU je spárován s motorem tak, aby motor vydával co nejnižší vibrace. Základna stojí na nožičkách s hliníkovými obroučkami pro zvýšenou stabilitu a snížení přenosu vibrací z okolí.

Technické parametry

Provoz Manuální
Talíř celoskleněný dvouvrstvý
Raménko Rega RB330 - vlastní konstrukce
Napájení externí síťový adaptér
Přenoska Rega Ania (MC)
Hmotnost 5,2 kg
Rozměry 448 x 120 x 365 mm
Barevné provedení šedá Polaris

Máte dotazy? Napište nám ...