Rega Planar 6 (bez přenosky) - šedá Polaris
  • Doprava zdarma

Rega Planar 6 (bez přenosky) - šedá Polaris

Výrobce: REGA

Gramofon Rega Planar 6 má jediný cíl - přehrávat vaše desky co nejpřesněji, jak je to jen možné. Dodává se bez přenosky. Doporučené přenosky MM Rega Exact, MC Rega Ania.

Barevné varianty
Na cestě
Do měsíce
35 390 Kč
1 463,40 €
(ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448


U tohoto modelu byl pro vyrobení základny poprvé použit materiál Tancast 8. Jedná se o velmi pevnou, ale lehkou polyuretanovou pěnu pro letecký průmysl, která je uzavřena mezi dvě vrstvy vysokotlakého laminátu. Celý sendvič je extrémně odolný a pevný. Povrch je proveden v matné šedé barvě Polaris, odolné proti poškrábání a s úpravou proti otiskům prstů. Hrany základny jsou leskle černé a podtrhují elegantní vzhled celého gramofonu. Nově vyvinuté raménko RB 330 je výsledkem 35 let zkušeností firmy Rega v navrhování ramének. Nový design lůžek pro ložiska a inteligentní rozložení hmotnosti zaručují minimum bodů možné rezonance. Vysoká stabilita raménka a pohyb s téměř nulovým třením a vůlí, daný patentovanými ložisky Rega, zaručuje získání více informací z gramofonové desky, než bylo možné dříve.

Anti-skatingu se nastavuje ručně a v přístroji je interní kabeláž Rega s konektory Neutrik. Celoskleněný dvouvrstvý talíř v provedení kouřová+čirá vrstva s leštěným okrajem je usazen na pevném hliníkovém unašeči a patentovaném přesném kuličkovém ložisku z mosazi. Talíř je poháněný řemínkem pomocí 24V asynchronního motoru s hliníkovou kladkou, velmi nízkou hladinou hluku a stabilními otáčkami. Motor je řízen zdrojem NEO PSU s elektronickým přepínáním otáček a DSP procesorem. Každý zdroj NEO PSU je spárován s motorem tak, aby motor vydával co nejnižší vibrace. Základna stojí na nožičkách s hliníkovými obroučkami pro zvýšenou stabilitu a snížení přenosu vibrací z okolí.

Technické parametry

Provoz Manuální
Talíř celoskleněný dvouvrstvý
Raménko Rega RB330 - vlastní konstrukce
Napájení externí síťový adaptér
Doporučené přenosky Rega Exact (MM)
Rega Ania (MC)
Hmotnost 5,2 kg
Rozměry 448 x 120 x 365 mm
Barevné provedení šedá Polaris

Máte dotazy? Napište nám ...