Pro-Ject RPM 5 Carbon (bez přenosky) - piano černá
  • Doprava zdarma

Pro-Ject RPM 5 Carbon (bez přenosky) - piano černá

Výrobce: Pro-Ject

Stylově atraktivní gramofon pro náročné posluchače. Šasi je osazeno inverzním ložiskem talíře s keramickou kuličkou snižující tření, hluk a stabilitu talíře. Talíř je vyroben z akusticky inertního akrylu. Talíř přes řemínek pohání mimo šasi umístěný 15V motorek na střídavý proud, napájený z ultra přesného generátoru střídavého proudu. Volba otáček 33 / 45 je manuální. Elegantní přímé raménko 9" cc  Evo má trubku vyrobenou z uhlíkových vláken a protizávaží tlumené TPE pro eliminaci nežádoucích rezonancí. Je vhodné pro všechny vysoce kvalitní přenosky systému MM i MC. Vyrábí se v moderním červeném, černém a bílém provedení ve vysokém lesku. Přenoska ani plexi kryt, případně antirezonanční základna nejsou součástí dodávky a je nutné je dokoupit.

Barevné varianty
Na objednávku
39 990 Kč
1 662,08 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Gramofon RPM 5 Carbon využívá řadu vylepšení které používá jeho větší bratr RPM 9 Carbon. Nízkorezonanční šasi stojí na třech nastavitelných hliníkových odhmotňovacích hrotech. Šasi je osazeno inverzním ložiskem talíře s keramickou kuličkou snižující tření, hluk a stabilitu talíře. Uložení talíře prakticky v těžišti řádově zlepšuje jeho horizontální stabilitu.
Talíř je vyroben z akusticky inertního akrylu. Talíř přes řemínek pohání mimo šasi umístěný 15V motorek na střídavý proud, napájený z ultra přesného generátoru střídavého proudu. Tím je docílena vysoká stabilita otáček a vysoký odstup hluku. Volba otáček 33 / 45 je manuální. Elegantní přímé raménko 9" cc  Evo má trubku vyrobenou z uhlíkových vláken a protizávaží tlumené TPE pro eliminaci nežádoucích rezonancí. Kónická trubka raménka vyrobená z karbonových vláken účině potlačuje akustické rezonance. Pro vertikální i horizontální pohyb má raménko vysoce přesná (ABEC7) obrácená ložiska ze čtyř kalených nerezových jehel ve speciálním uložení. Je vhodné pro všechny vysoce kvalitní přenosky systému MM i MC. Tento stylový gramofon se vyrábí ve třech exkluzivních barevných provedeních s vysoce lesklým povrchem. Přenoska není součástí výbavy a je nutno ji dokoupit !!!

Technické parametry

Rychlost - otáčky 33 nebo 45 r.p.m. s manuální změnou
Kolísání otáček 33 / ±0,12 %
45 / ±0,10 %
Rozptyl rychlosti 33 / ±0,17 %
45 / ±0,08 %
Systém pohonu řemen
Talíř 300 mm, akryl
Ložisko nerez s keramickou kuličkou
Odstup signál/šum - 73 dB
Raménko 9"; EVO carbon, 
efektivní délka 230 mm, 
efektivní hmotnost 8 g,
Přesah 18 mm
Síla na hrot 0 - 25 mN
Napájení ext. napaječ
230V AC / 15 V DC / 800 mA
Spotřeba energie max/ st by. 5 W / < 0,5 W
Výstup Cinch (RCA).
Hmotnost 8 kg
Rozměry (š x v x h) 430 × 150 × 323 mm

Máte dotazy? Napište nám ...