Pro-Ject 2Xperience SB S-Shape (bez přenosky) - černá piano
  • Doprava zdarma

Pro-Ject 2Xperience SB S-Shape (bez přenosky) - černá piano

Výrobce: Pro-Ject

Limitovaná edice gramofonu s hliníkovým přenoskovým raménkem S-shape. V konstrukci gramofonu Pro-Ject 2Xperience SB je zahrnuto více než 20 let zkušeností z výroby gramofonů s řemínkovým pohonem. Základní chassis tvoří kvalitní masivní sokl z dřevovláknité MDF desky. Přenos vibrací z okolí na chassis efektivně redukují tři výškově nastavitelné nohy tlumené Sorbotanem. Přenos případných vibrací z motoru redukuje jeho uložení mimo vlastní chassis. Vestavěný speed box zajišťuje nejen přesné řízení otáček, střídavého asynchronního motoru, ale i jednoduchou změnu rychlosti.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
47 590 Kč
1 599,00 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Vynikající zvukový výkon z luxusního a kompaktního přístroje.
Převod otáček z tichého AC motorku na vnější obvod talíře zajišťuje silikonový řemínek. Inovovaný gerátor přesného střídavého proudu pro řízení motorku je vybaven elektronickým přepínáním otáček a spolu s převodem přes velké poloměry zaručuje dokonalou stabilitu otáček talíře.
Akusticky inertní 2 kg těžký, přesně vyvážený talíř o průměru 300 mm vyrobený ze sendviče MDF a 4 mm tlustého vinylu je opatřen kovovou přítlačnou maticí pro desky (clamp). Přesné ložisko s oskou z nerez oceli potaženou chromem a s teflonovým povrchem v bronzovém pouzdře zaručuje jeho přesné a rovnoměrné otáčky a velký odstup hluku. 
Pohon je doplněn firemním 9" high-end raménkem 9 S-shape. Raménko má hliníkovou trubku a výměnnou hlavičku SME a bajonetovým uchycením a snadným seřízením přenosky. Pro vertikální i horizontální pohyb má raménko vysoce přesná (ABEC7) obrácená ložiska ze čtyř kalených nerezových jehel v safírovém uložení . Součástí přístroje je i akrylový kryt proti prachu.
2Xperience SB S-shape je jednoznačně favoritem v poměru cena/výkon. Jeho výborná technika, čistý a moderní, design zajišťují jedinečný zážitek.

Technické parametry

Rychlost - otáčky 33 / 45 rpm s elektronickým přepínáním
Kolísání otáček 33 ot ± 0,12 % 
45 ot ± 0,11 %
Rozptyl rychlosti 33 ot  ± 0,12 % 
45 ot  ± 0,28 %
Systém pohonu  řemen
Motor  AC asynchronní
Talíř  Sendvič MDF / Vinyl 300 mm, 2 kg
Raménko 9" hliníkové S-shape s výměnou hlavičkou SME ,
efektivní délka 230 mm,
efektivní hmota 8,5 g
Přesah 18 mm
Odstup signál/šum -70 dB
Napájení  15 V, 0,8 A DC
Jmenovitý příkon provoz / st.by 4 W / < 0,5 W
Výstup Cinch (RCA).
Hmotnost  7,7 kg
Rozměry - zavřený kryt ( š x v x h)  460 × 160 × 360 mm
Příslušenství RCA kabel,
plexi kryt,
přítlačná matice gramodesky,
napájecí adaptér

Máte dotazy? Napište nám ...