Primare I25 DAC DM36 - černá
  • Doprava zdarma

Primare I25 DAC DM36 - černá

Výrobce: Primare

Integrovaný zesilovač ve třídě D o výkonu 2 x 100W / 8Ω, 2 x 200W / 4Ω, využívající nejnovější výkonové jednotky UFPD 2, s instalovaným modulem D/A převodníku DM36. Umožňuje instalaci modulu streameru SM35 Prisma.

Barevné varianty
Na objednávku
84 990 Kč
3 526,13 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Technologie

Integrovaný zesilovač I25 DAC DM36 s výkonovými moduly UFPD 2 je nejnovějším, radikálně přepracovaným nástupcem dnes již kultovních zesilovačů Primare, které využívaly v prvních modulech UFPD plně analogovou technologii třídy D (získaný signál je konvertován na vysokofrekvenční pulsně-šířkovou modulaci - a dále filtrován tak, aby na výstupu vznikla opět jeho zesílená, sinusová forma). Poskytuje výkon 100W do zátěže 8 Ohmů v celém slyšitelném pásmu, s nebývale přesným, čistým a dynamickým podáním reprodukce.
Kromě pětice analogových vstupů RCA - obsahuje I25 DAC DM36 sofistikovaný modul D/A převodníku DM36 s čipem ESS Sabre 9069A (převod PCM i MQA až do 384 kHz/32bit a DSD 256 - s možnostmi upsamplingu). Zesilovač je možné dovybavit modulem síťového přehrávače Prisma SM35, který vytvoří všestranné řídicí centrum celého systému.


Modulární koncepce s možnostmi vylepšení

Modularita je velmi praktická, protože přináší potřebné funkce jak pro současnost, tak pro budoucnost. Možnost vylepšení skrze moduly - umožňují integrované zesilovače I25 a I35, předzesilovač PRE35 (D/A převodník, Prisma) a CD přehrávač CD35 (pouze Prisma). Tyto komponenty lze doplnit moduly jak v době nákupu, tak i později. S dobře promyšlenou koncepcí je tak možné vybrat sestavu, která splní požadované vlastnosti. Například přehrávač CD35 s nainstalovaným modulem Prisma lze spojit s ingegrovaným zesilovačem I35, čímž se docílí oddělení analogových a digitálních sekcí. Nebo lze I35 s nainstalovanými moduly připojit k CD transportu DD35 a využít možnosti přehrávání ve více místnostech (zónách) z každého vstupu - ať už se jedná o analogový, nebo digitální zdroj signálu.


Design a kvalita ze Skandinávie

Věříme, že všechny další vlastnosti - ať už vzhled, nebo příjemný pocit z ovládání - mají zásadní vliv na soužití s komponenty Primare. Jsou typické pro skandinávský design, který vyniká jednoduchým, elegantním designem a snadnou obsluhou.
Typickou ukázkou tohoto příkladu jsou originální ovládací prvky Primare, známé nejenom svým vzhledem, ale také tím, jak příjemně se s nimi přepínají vstupy, nebo nastavuje hlasitost. Ve Švédsku se tomu říká "Lagom", což znamená "ani moc, ani málo". Protože optimální je mít všechno v rozumném poměru, rovnováze a harmonii.


Máte dotazy? Napište nám ...