Polk Audio Signature ES35 Elite - černá
  • Doprava zdarma

Polk Audio Signature ES35 Elite - černá

Výrobce: Polk Audio

Velký a centrální reproduktor z modelové řady Polk Audio Signature Elite, který je osazen šesti 76,2mm středobasovými polypropylenovými reproduktory s čtyřvrstvou cívkou a duálním magnetem, jedním 25mm Terylenovým High-Res Copulovitým Tweeterem, bassreflexovou technologií Power Port pro lepší proudění vzduchu a větším důrazem na plochu basu a frekvenčním rozsahem 70Hz - 40kHz.

Barevné varianty
Na objednávku
Do 3 týdnů
7 290 Kč
302,45 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Univerzální efektový reproduktor

Ať už si chcete užít filmy, hudbu, hry ve vysokém rozlišením, s místnost zaplňujícím zvukem a kvalitně čitelným basem, tak je tento výkonný centrální reproduktor ES35 od značky Polk Audio to pravé pro vás. Tento reproduktor má měniče s technologií Dynamically Balanced, velmi precizní výrobu výhybky a technologii Power Port pro zdůraznění basu.


Dokonalé detaily

Díky terylenovému kopulovitému výškovému reproduktoru s certifikací Hi-Res Audio poskytne tento reproduktor krystalicky čisté výšky (40 kHz), které jsou ideální pro poslech hudby ve vysokém rozlišení ze služeb, jako jsou Apple Music, Tidal, Amazon Music HD, Qobuz nebo Spotify. Díky polypropylenovým reproduktorům s technologií Dynamically Balanced Signature Elite ES35 zažijete plynulou a realistickou zvukovou scénu bez ohledu na to, kde zrovna sedíte.


Proč Polk Audio?

Protože Polk Audio je na trhu od roku 1972 kdy jej společně založila skupina inženýrů a milovníků hudby s jedním jediným cílem – vytvořit ty nejlepší reproduktory i za přijatelnou cenu. I po 50 letech, stovkách tisíc reproduktorů a bezpočtu ocenění se firma Polk Audio i nadále soustředí na jeden cíl – vyrobit ten nejlepší zvuk pro všechny.


Technické parametry

Systém 2 pásmový centrální - efektový
se zadním bassreflexem
Výškový reproduktor 1 x 25 mm (1'') Terylenový High-Res Copulovitý Tweeter
Středobasové reproduktory 6 x 76,2 mm  (3'') Polypropylenové měniče s vyztuženou slídou
Crossover frekvence 2,5 kHz
Doporučený výkon zesilovače 20 - 150 W
Impedance 8 Ω
Frekvenční rozsah 70 Hz - 40 kHz
Citlivost 88 dB
Rozměry (Š x V x H)  619,7 x 104,1 x 154,9 mm
Hmotnost 6,35 kg

Máte dotazy? Napište nám ...