Polk Audio Reserve R700 - černá
 • Doprava zdarma

Polk Audio Reserve R700 - černá

Výrobce: Polk Audio

Největší model sloupové reprosoustavy - vlajková loď v modelové řadě Polk Audio Reserve. Třípásmová reprosoustava se spodním bassreflexem s dvojicí basových reproduktorů o průměru 203 mm (8''), jedním středopásmovým reproduktorem se sendvičovou membránou Turbine Cone s průměrem 165 mm (6,5") a výškovým reproduktorem s prstencovou membránou 25 mm (1") s špičatým fázovacím nástavcem. Spodní bassreflex používá patentované provední X-Port, který potlačuje hluk při proudění vzduchu.
Navrženo v USA. Certifikace Hi-Res, IMAX.
Řada Polk Audio Reserve získala ocenění Best Product 2021-2022 v kategorii Home Theatre System od sdružení EISA.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
55 980 Kč
2 386,37 €
Cena za pár (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Reproduktory oceněné EISA

Firma Polk audio představuje reproduktory řady Reserve, které dostali ocenění pro nejlepší produkt v kategorii Home Theatre Speaker System pro rok 2021 - 2022. Tyto elegantní sloupové reproduktory Polk reserve R700 dodávají plný zvuk s velmi čistými basy, které podtrhují co možná nejlepší reprodukci hudby ve své cenové kategorii. Reproduktory jsou díky svému designu velmi minimalistické a zvukově univerzální.

Série Reserve R obsahuje nově patentovaný X-Port (ETF, který nabízí díky vyladění výrazně plné basy bez jakéhokoliv zkreslení. Tato technologie dokáže úspěšně eliminovat rezonance pro dokonale hladký zvuk. Díky 40 letým inovacím a prototypováním přišla firma Polk na trh výškovým reproduktorem s kruhovou membránou Pinnacle Tweeter, který se vyznačuje jemným vyladěním, které dramaticky zlepšuje celkový rozptyl vysokofrekvenčního zvuku. Tweeter Pinnacle získal v neposlední řadě certifikaci Hi-Res pro stereo poslech i vícekanálový 3D zvuk.


 • Dvojice basových reproduktorů s 8" kuželovou membránou
  pro silné hluboké basy
 • Nový výškový reproduktor s kruhovou membránou
  Pinnacle Tweeter má širší vyzařovací úhel a
  vyznačuje se čistými, přirozeně znějícími výškami
 • Středopásmový reproduktor s kuželovou mmembránou
  Turbine Cone přináší detailní střední pásmo
 • Patentované trubkové uzavřené speciálně vyladěné
  bassreflexové rezonátory odstraňují typické kreslení
  vyskytující se u tradičních řešení.
 • Anti-difrakční magneticky fixované mřížky nesnižují
  zvukovou kvalitu
 • U čtveřice do stran umístěných nožek z masivních profilů
  dodávajících reprosoustavě stabilitu, lze podle typu podlahy
  volit mezi výškově nastavitelnými hroty nebo gumovými "špunty"
 • Pro dosažení nejlepší zvukové kvality je doporučen
  zesilovač s výkonem sto a více wattů na kanál
 • Navržena a vyrobena v prémiové kvalitě pro
  dlouhodobou výdrž.

Výškový reproduktor Pinnacle Ring Radiator Tweeter
Nový výškový reproduktor s kruhovou membránou o průměru 25 mm (1") s charakteristickým špičatým difuzorem Pinnacle Ring Radiator. Kruhová membrána vyzařuje výšky do mělkého vyladěného zvukovodu, který podporuje široký vyzařovací úhel. Díky tomu jsou výšky rovnoměrně vyzařovány do místnosti a umožní kvalitní poslech i mimo ideální poslechové místo. Pečlivě zatlumená zadní komora pak tlumí jakékoliv nežádoucí rezonance. Certifikace Hi-Res potvrzuje, že Pinnacle Ring Radiator je navržený jak pro poslech hudby v nejvyšší kvalitě ve stereu, tak multikanálových 3D audio efektů ve filmech, sportu nebo videoher.


Středopásmový reproduktor Turbine Cone
Polk vyvinul kuželovou membránu typu Turbine speciálně pro své reprosoustavy z vlajkové řady, aby zajistil přirozenou reprodukci středního pásma, na nějž je lidské ucho obzvláště citlivé. Membrána Turbine kombinuje charakteristické pěnové jádro Polk s prolisy v turbínovou geometrií, což významně vylepšuje přesnost a tlumení, aniž by se zvýšila hmotnost. Reproduktor se vyznačuje hladkým, jemným a detailním přednesem středních tónů a zároveň vyzáří každý detail.


Power Port 2.0
Nový spodní bassreflex Power Port 2.0 je nejnovější verzí technologie Power Port. Kromě nově navrženého profilu Power Portu, který usměrňuje proudění vzduchu portem, přidává X-Port sadu absorbérů s uzavřenými trubicemi, které jsou specificky vyladěny na potlačení nežádoucích rezonancí ozvučnice a portu. Tyto dvě technologie společně fungují jako Power Port 2.0 X-Port zajišťují, že vyšší basy a střední frekvence nebudou ovlivněny rezonancemi ozvučnice nebo bassreflexového portu pro dosažení čistého a detailního zvuku. Ve spojení s dvojicí 8” basových reproduktorů se dosáhly sinější a čistší basy s minimem nežádoucího hluku způsobeného turbulencemi vzduchu v bassreflexovém portu.


Precizní ozvučnice
Pevná ozvučnice je ještě přepážkami křížově vyztužena a optimálně zatlumena aby se co nejlépe eliminovaly nežádoucí rezonance a stojaté vlny. Zaoblené vnější rohy snižují difrakce na ozučnici a spolu se širokým vyzařovacím úhlem rozptylují zvuk široce po místnosti a vytvářejí otevřenou zvukovou scénu.
Díky certifikaci Hi-Res Audio má reprosoustava Polk Reserve R700 špičkový zvuk v širokém frekvenčním rozsahu. Ženské vokály vynikají obzvláště hladkým a detailním zvukem bez zabarvení. Vyzařování kmitočtů minimálně do 40 kHz dokonale podporuje nejnovější Hi-Res Audio soubory s vylepšeným zvukovým rozšířením.


Doplňkové moduly pro horní kanály
Sestavu reproduktorů pro domácí kino jze jednoduše doplnit kompatibilními moduly Polk Reserve R900 a získat tak pohlcující zvukový obraz s vertikálním rozlišením. Tyto doplňkové moduly lze jednoduše položit na hlavní reprosoustavy a odrazem zvuku od stropu vytvořit prostorový zvuk kompatibilní s nejnovějšími technologiemi domácího kina, včetně Dolby Atmos, DTS, DTS:X, DTS:X Virtual, IMAX Enhanced a Auro-3D.


Polk Audio

Společnost Polk Audio již více než 45 let navrhuje, konstruuje a reprodukuje vysoce kvalitní reproduktory, soundbary a chytré reproduktory, které jsou známé po celém světě. Od inovace v designu výškového reproduktoru až po legendární SDA reproduktory, Polk Audio zpřístupňuje skvělý zvuk všem lidem ve všech cenových kategorií. Cílem společnosti Polk od založení bylo postavit skvělé reproduktory, které virtuálně přenesou místnost posluchače do dějiště nahraného vystoupení. Toho je dosahováno neustálými inovacemi a neponecháváním nic náhodě. Výsledkem více než 45 let vývoje jsou ty nejlepší reproduktory ve své třídě podpořené řadou ocenění a patentů bez kompromisu.


Technické parametry

Systém 3 pásmový sloupový- podlahový
se spodním bassreflexem
Výškový reproduktor 1 x 25 mm (1'') Pinnacle Ring Radiator
textilní prstencová membrána s fázovacím
nástavcem
Středopásmový reproduktor 1 x 165 mm  (6,5'') Turbine Cone
sendvičová membrána s prohlubněmi
Basové reproduktory 2 x 203mm  (8'')
polypropylénová membrána
Frekvenční rozsah 30 Hz - 50 kHz
38 Hz - 38 kHz (-3dB)
Doporučený výkon zesilovače 30 - 300W
Impedance jmenovitá / minimální 8 Ω / 3,6 Ω
Citlivost (2,83 V / 1 m) 88 dB
Dělící kmitočty výhybky 350 Hz / 2700Hz
Bassreflex Spodní Power Port 2.0 / X-Port
Terminály Bi-wire
Rozměry (Š x V x H)  321 x 1144 x 429 mm
Hmotnost 35,9 kg
Dodávané příslušenství Hroty + podložky
Barevné provedení Černá
Ořech

Máte dotazy? Napište nám ...