Polk Audio Reserve R600 - bílá
 • Doprava zdarma

Polk Audio Reserve R600 - bílá

Výrobce: Polk Audio

Sloupová- podlahová reprosoustava prostřední velikosti z modelové řady Polk Audio Reserve. Dvoupásmová reprosoustava se spodním bassreflexem je osazená dvojicí středobasových reproduktorů o průměru 165 mm (6,5'') se sendvičovou kuželovou membránou Turbine Cone a výškovým reproduktorem s prstencovou membránou 25 mm (1") Pinnacle Ring Radiator se špičatým fázovacím nástavcem. Bassreflex využívá patentované provedení X-Port, které potlačuje hluk vznikající prouděním vzduchu.
Navrženo v USA. Certifikace Hi-Res,
IMAX Řada Polk Audio Reserve získala ocenění Best Product 2021-2022 v kategorii Home Theatre System od sdružení EISA.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
39 980 Kč
1 668,57 €
Cena za pár (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Úžasný zvuk a elegance

Dvoupásmová reprosoustava se spodním bassreflexem Polk Audio Reserve R600 nabízí vyvážený poměr mezi velikostí a zvukem. Je ideální pro poslech sterea nebo jako hlavní kanály v sestavě domácího kina. Reproduktory používají technologie z vlajkové lodi, jejichž zásluhou disponuje vyjímečným zvukem, kterým se vyrovná konkurenci za dvojnásobnou cenu. Reprosoustava s certifikací Hi-Res tak poskytuje ve své kategorii výnikající zvuk a bez problémů se hodí hodí do menší až středně velké místnosti.


 • Nový výškový reproduktor s kruhovou membránou
  Pinnacle Tweeter má širší vyzařovací úhel a
  vyznačuje se čistými, přirozeně znějícími výškami
 • Dvojice reproduktorů s kuželovými mmembránami
  Turbine Cone přinášejí detailní střední pásmo
 • Patentované trubkové uzavřené speciálně vyladěné
  bassreflexové rezonátory odstraňují typické kreslení
  vyskytující se u tradičních řešení.
 • Anti-difrakční magneticky fixované mřížky nesnižují
  zvukovou kvalitu
 • U čtveřice do stran umístěných nožek z masivních profilů
  dodávajících reprosoustavě stabilitu, lze podle typu podlahy
  volit mezi výškově nastavitelnými hroty nebo gumovými "špunty"
 • Pro dosažení nejlepší zvukové kvality je doporučen
  zesilovač s výkonem sto a více wattů na kanál
 • Navržena a vyrobena v prémiové kvalitě pro
  dlouhodobou výdrž.

Výškový reproduktor Pinnacle Ring Radiator Tweeter
Nový výškový reproduktor s kruhovou membránou o průměru 25 mm (1") s charakteristickým špičatým difuzorem Pinnacle Ring Radiator. Kruhová membrána vyzařuje výšky do mělkého vyladěného zvukovodu, který podporuje široký vyzařovací úhel. Díky tomu jsou výšky rovnoměrně vyzařovány do místnosti a umožní kvalitní poslech i mimo ideální poslechové místo. Pečlivě zatlumená zadní komora pak tlumí jakékoliv nežádoucí rezonance. Certifikace Hi-Res potvrzuje, že Pinnacle Ring Radiator je navržený jak pro poslech hudby v nejvyšší kvalitě ve stereu, tak multikanálových 3D audio efektů ve filmech, sportu nebo videoher.


Dvojice středobasových reproduktorů 6,5" s kuželovou membránou Turbine Cone
Polk vyvinul kuželovou membránu typu Turbine speciálně pro své reprosoustavy z vlajkové řady, aby zajistil přirozenou reprodukci středního pásma, na nějž je lidské ucho obzvláště citlivé. Membrána Turbine kombinuje charakteristické pěnové jádro Polk s prolisy v turbínovou geometrií, což významně vylepšuje přesnost a tlumení, aniž by se zvýšila hmotnost. Reproduktor se vyznačuje hladkým, jemným a detailním přednesem středních tónů, nenásilnými basy a zároveň vyzáří každý detail.


Power Port 2.0
Nový spodní bassreflex Power Port 2.0 je nejnovější verzí technologie Power Port. Kromě nově navrženého profilu Power Portu, který usměrňuje proudění vzduchu portem, přidává X-Port sadu absorbérů s uzavřenými trubicemi, které jsou specificky vyladěny na potlačení nežádoucích rezonancí ozvučnice a portu. Tyto dvě technologie společně fungují jako Power Port 2.0 X-Port zajišťují, že vyšší basy a střední frekvence nebudou ovlivněny rezonancemi ozvučnice nebo bassreflexového portu pro dosažení čistého a detailního zvuku. Ve spojení s dvojicí 6 1/2” basovými reproduktory se dosáhly sinější a čistší basy s minimem nežádoucího hluku způsobeného turbulencemi vzduchu v bassreflexovém portu.


Precizní ozvučnice
Pevná ozvučnice je ještě přepážkami křížově vyztužena a optimálně zatlumena aby se co nejlépe eliminovaly nežádoucí rezonance a stojaté vlny. Zaoblené vnější rohy snižují difrakce na ozučnici a spolu se širokým vyzařovacím úhlem rozptylují zvuk široce po místnosti a vytvářejí otevřenou zvukovou scénu.
Díky certifikaci Hi-Res Audio má reprosoustava Polk Reserve R600 špičkový zvuk v širokém frekvenčním rozsahu. Ženské vokály vynikají obzvláště hladkým a detailním zvukem bez zabarvení. Vyzařování kmitočtů minimálně do 40 kHz dokonale podporuje nejnovější Hi-Res Audio soubory s vylepšeným zvukovým rozšířením.


Doplňkové moduly pro horní kanály
Sestavu reproduktorů pro domácí kino jze jednoduše doplnit kompatibilními moduly Polk Reserve R900 a získat tak pohlcující zvukový obraz s vertikálním rozlišením. Tyto doplňkové moduly lze jednoduše položit na hlavní reprosoustavy a odrazem zvuku od stropu vytvořit prostorový zvuk kompatibilní s nejnovějšími technologiemi domácího kina, včetně Dolby Atmos, DTS, DTS:X, DTS:X Virtual, IMAX Enhanced a Auro-3D.


Technické parametry

Systém 2 pásmový sloupový- podlahový
se spodním bassreflexem
Výškový reproduktor 1 x 25 mm (1'') Pinnacle Ring Radiator
textilní prstencová membrána s fázovacím
nástavcem
Středobasové reproduktory 2 x 165 mm  (6,5'') Turbine Cone
sendvičová membrána s prohlubněmi
Frekvenční rozsah 32 Hz - 50 kHz
43 Hz - 38 kHz (-3dB)
Doporučený výkon zesilovače 25 - 200W
Impedance jmenovitá / minimální 8 Ω / 4 Ω
Citlivost (2,83 V / 1 m) 87,5 dB
Dělící kmitočet výhybky 2700Hz
Bassreflex Spodní Power Port 2.0 / X-Port
Terminály Single-wire
Rozměry (Š x V x H)  280,7 x 1063,8 x 381,6 mm
Hmotnost 21,5 kg
Dodávané příslušenství Hroty + podložky
Barevné provedení Černá
Bílá
Ořech

Máte dotazy? Napište nám ...