Polk Audio Reserve R400 - černá
  • Doprava zdarma

Polk Audio Reserve R400 - černá

Výrobce: Polk Audio

Dvoupásmová reprosoustava s dvojitým zadním bassreflexem X-port pro centrální kanál domácího kina z modelové řady Polk Audio Reserve. Je osazená dvojicí středobasových reproduktorů o průměru 165 mm (6 1/2'') se sendvičovou kuželovou membránou Turbine Cone a výškovým reproduktorem s prstencovou membránou 25 mm (1") Pinnacle Ring Radiator se špičatým fázovacím nástavcem. 
Navrženo v USA. Certifikace Hi-Res, IMAX.
Řada Polk Audio Reserve získala ocenění Best Product 2021-2022 v kategorii Home Theatre System od sdružení EISA.™.

Barevné varianty
Na objednávku
15 990 Kč
664,58 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Reproduktory oceněné EISA

Firma Polk audio představuje reproduktory řady Reserve, které dostali ocenění EISA pro nejlepší produkt v kategorii Home Theatre Speaker System pro rok 2021 - 2022. Větší reprosoustava se zadním dvojitým bassreflexem X-port pro centrální kanál domácího kina. Reprosoustava pro centrální - dialogový kanál je nejdůležitější v jakékoli sestavě domácího kina. Reserve R400 využívá nejnovější reproduktory z vlakové modelové řady Polk a tak dosahuje vyvážený, bezkonkurenčně čistý zvuk centrálního kanálu.
Reprosoustava je osazena dvojicí středobasových reproduktorů o průměru 165 mm (6,5") s membránou Turbine Cone a jedním reproduktorem s kruhovou membránou Pinnacle ring pro výšky.


  • Výkonná reprosoustava 
  • Reproduktory z vlajkové řady
  • Středobasové reproduktory Turbine Cone
  • Výškový reproduktor Pinnacle Tweeter
  • Patentovaný bassreflexový port X-Port 
  • Certifikace Hi-Res
  • Navržena a vyrobena v prémiové kvalitě

Výškový reproduktor Pinnacle Ring Radiator Tweeter
Nový výškový reproduktor s kruhovou membránou o průměru 25 mm (1") s charakteristickým špičatým difuzorem Pinnacle Ring Radiator. Kruhová membrána vyzařuje výšky do mělkého vyladěného zvukovodu, který podporuje široký vyzařovací úhel. Díky tomu jsou výšky rovnoměrně vyzařovány do místnosti a umožní kvalitní poslech i mimo ideální poslechové místo. Pečlivě zatlumená zadní komora pak tlumí jakékoliv nežádoucí rezonance. Certifikace Hi-Res potvrzuje, že Pinnacle Ring Radiator je navržený jak pro poslech hudby v nejvyšší kvalitě ve stereu, tak multikanálových 3D audio efektů ve filmech, sportu nebo videoher.


Dvojice 6 1/2 " středobasových reproduktorů s kuželovou membránou Turbine Cone
Polk vyvinul kuželovou membránu typu Turbine speciálně pro své reprosoustavy z vlajkové řady, aby zajistil přirozenou reprodukci středního pásma, na nějž je lidské ucho obzvláště citlivé. Membrána Turbine kombinuje charakteristické pěnové jádro Polk s prolisy v turbínovou geometrií, což významně vylepšuje přesnost a tlumení, aniž by se zvýšila hmotnost. Reproduktor se vyznačuje hladkým, jemným a detailním přednesem středních tónů, nenásilnými basy a zároveň vyzáří každý detail.


Nový patentovaný bassreflexový port Polk X-Port (ETF)
Nový patentovaný Polk X-Port využívá Eigentone Filtr (ETF), nabízející nenásilný bas bez zkreslení. Skládá se z řady uzavřených tlumených trubicových absorbérů, které jsou speciálně naladěné pro zachycení a eliminaci tradičního zkreslení reprosoustav. X-Port zajišťuje, že vyšší basy a střední frekvence nebudou ovlivněny rezonancemi ozvučnice nebo bassreflexového portu pro dosažení čistého a detailního zvuku.


Certifikace Hi-Res Audio, IMAX Enhanced
Reprosoustava Polk Reserve R400 pro střední kanál domácího kina s certifikací Hi-Res Audio poskytuje jasný a detailní zvuk špičkové úrovně. Ženské vokály jsou obzvláště hebké a detailní bez nežádoucího zabarvení. Navíc rozsah minimálně do 40 kHz dokonale reprodukuje nejnovější Hi-Res Audio soubory s širokým frekvenčním pásmem.


Technické parametry

Systém 2 pásmový s bassreflexem
Výškový reproduktor 1 x 25 mm (1'') Pinnacle Ring Radiator
textilní prstencová membrána s fázovacím
nástavcem
Středobasové reproduktory 2 x 165 mm  (6 1/2'') Turbine Cone
sendvičová membrána s prohlubněmi
Frekvenční rozsah 36 Hz - 50 kHz
48 Hz - 3 kHz (-3 dB)
Doporučený výkon zesilovače 20 - 200W
Impedance jmenovitá / minimální 8 Ω / 4,1 Ω
Citlivost (2,83 V / 1 m) 89 dB
Dělící kmitočet výhybky 2 500Hz
Bassreflex Dvojitý, zadní X-Port
Terminály Single-wire
Rozměry (Š x V x H)  615 x 196,6 x 350 mm
Hmotnost 14,9 kg
Dodávané příslušenství Podložky
Barevné provedení Černá
Ořech

Máte dotazy? Napište nám ...