Polk Audio Reserve R350 - černá
 • Doprava zdarma

Polk Audio Reserve R350 - černá

Výrobce: Polk Audio

Univerzální 2 a 1/2 pásmová uzavřená reprosoustava ve slim provedení z modelové řady Polk Audio Reserve. Lze položit na polici, vodorovně nebo svisle pověsit na zeď a použít pro hlavní kanály i centrální kanál domácího kina. Je osazená čtveřicí středobasových reproduktorů o průměru 100 mm (4'') se sendvičovou kuželovou membránou Turbine Cone a výškovým reproduktorem s prstencovou membránou 25 mm (1") Pinnacle Ring Radiator se špičatým fázovacím nástavcem.
Navrženo v USA. Certifikace Hi-Res.
Řada Polk Audio Reserve získala ocenění Best Product 2021-2022 v kategorii Home Theatre System od sdružení EISA.™.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
13 990 Kč
597,46 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Reproduktory oceněné EISA

Firma Polk audio představuje reproduktory řady Reserve, které dostali ocenění EISA pro nejlepší produkt v kategorii Home Theatre Speaker System pro rok 2021 - 2022. Štíhlá uzavřená univerzální reprosoustava pro hlavní i centrální kanály domácího kina L, C, R Polk Reserve R350. Všestrannou reprosostavu lze bez problémů umístit pod televizor pro jasné čisté vokály a srozumitelné dialogy u filmů. Pro hlavní kanály pak může sloužit dvojice reprosoustav svisle umístěných po stranách televizoru. Reprosoustava je osazena 1" výškovým reproduktorem Pinnacle a čtveřicí 4" středobasových reproduktorů Turbine Cone.


 • Štíhlou reprosoustavu lze umístit
  i do místa s malou světlostí
 • Možnost montáže na zeď
 • Uzavřená konstruce
 • Lze použít i pro levý a pravý kanál
 • Reproduktory z vlajkové řady
 • Basové a středobasové reproduktory Turbine Cone
 • Výškový reproduktor Pinnacle Tweeter
 • Certifikace Hi-Res
 • Nadčasový a elegantní design

Výškový reproduktor Pinnacle Ring Radiator Tweeter
Nový výškový reproduktor s kruhovou membránou o průměru 25 mm (1") s charakteristickým špičatým difuzorem Pinnacle Ring Radiator. Kruhová membrána vyzařuje výšky do mělkého vyladěného zvukovodu, který podporuje široký vyzařovací úhel. Díky tomu jsou výšky rovnoměrně vyzařovány do místnosti a umožní kvalitní poslech i mimo ideální poslechové místo. Pečlivě zatlumená zadní komora pak tlumí jakékoliv nežádoucí rezonance. Certifikace Hi-Res potvrzuje, že Pinnacle Ring Radiator je navržený jak pro poslech hudby v nejvyšší kvalitě ve stereu, tak multikanálových 3D audio efektů ve filmech, sportu nebo videoher.


Čtveřice 4" reproduktorů s kuželovou membránou Turbine Cone
Polk vyvinul kuželovou membránu typu Turbine speciálně pro své reprosoustavy z vlajkové řady, aby zajistil přirozenou reprodukci středního pásma, na nějž je lidské ucho obzvláště citlivé. Membrána Turbine kombinuje charakteristické pěnové jádro Polk s prolisy v turbínovou geometrií, což významně vylepšuje přesnost a tlumení, aniž by se zvýšila hmotnost. Reproduktor se vyznačuje hladkým, jemným a detailním přednesem středních tónů, nenásilnými basy a zároveň vyzáří každý detail.
Reprosoustava R350 je osazena čtveřicí reproduktorů o stejném průměru 100 mm (4"). Pro středy a basy je vyhrazen jeden pár, druhý pár posiluje nejhlubší basy.


Certifikace Hi-Res Audio
Univerzální reprosoustava Polk Reserve R350 pro střední i hlavní kanály domácího kina s certifikací Hi-Res Audio poskytuje jasný a detailní zvuk špičkové úrovně. Ženské vokály jsou obzvláště hebké a detailní bez nežádoucího zabarvení. Navíc rozsah minimálně do 40 kHz dokonale reprodukuje nejnovější Hi-Res Audio soubory s širokým frekvenčním pásmem.


Technické parametry

Systém 2 + 1/2 pásmový uzavřený
s možností montáže na zeď
Výškový reproduktor 1 x 25 mm (1'') Pinnacle Ring Radiator
textilní prstencová membrána s fázovacím
nástavcem
Středobasové reproduktory 4 x 100 mm (4'') Turbine Cone
sendvičová membrána s prohlubněmi
Frekvenční rozsah 50 Hz - 50 kHz
75 Hz - 35 kHz (-3 dB)
Doporučený výkon zesilovače 25 - 200W
Impedance jmenovitá / minimální 8 Ω / 3,9 Ω
Citlivost (2,83 V / 1 m) 87 dB
Dělící kmitočet výhybky 1 400 / 2 700Hz
Terminály Single-wire
Rozměry (Š x V x H) 762 x 141 x 187,5 mm
Hmotnost 9 kg
Dodávané příslušenství Podložky
Barevné provedení Černá
Bílá
Ořech

Máte dotazy? Napište nám ...