Polk Audio Reserve R300 - černá
  • Doprava zdarma

Polk Audio Reserve R300 - černá

Výrobce: Polk Audio

Dvoupásmová uzavřená reprosoustava pro centrální kanál domácího kina z modelové řady Polk Audio Reserve. Je osazená dvojicí středobasových reproduktorů o průměru 133 mm (5,25'') se sendvičovou kuželovou membránou Turbine Cone a výškovým reproduktorem s prstencovou membránou 25 mm (1") Pinnacle Ring Radiator se špičatým fázovacím nástavcem.
Navrženo v USA. Certifikace Hi-Res.
Řada Polk Audio Reserve získala ocenění Best Product 2021-2022 v kategorii Home Theatre System od sdružení EISA.™.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
10 990 Kč
469,35 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Reproduktory oceněné EISA

Firma Polk audio představuje reproduktory řady Reserve, které dostali ocenění EISA pro nejlepší produkt v kategorii Home Theatre Speaker System pro rok 2021 - 2022. Reprosoustava kompaktních rozměrů pro centrální kanál domácího kina Polk reserve R300 s šířkou pouhých 19" - necelých 50 cm se hodí prakticky do jakékoliv sestavy domácího kina. S 1" výškovým reproduktorem Pinnacle dvojicí 5 a 1/4" středobasových reproduktorů Turbine Cone přináší jasné čisté vokály a srozumitelné dialogy u filmů i hudebních pořadů.
  • Elegantní ozvučnice kompaktních rozměrů
  • Skvěle se hodí do malého prostoru
  • Reproduktory z vlajkové řady
  • Středobasové reproduktory Turbine Cone
  • Výškový reproduktor Pinnacle Tweeter
  • Certifikace Hi-Res
  • Uzavřená konstrukce
  • Navržena a vyrobena v prémiové kvalitě

Výškový reproduktor Pinnacle Ring Radiator Tweeter
Nový výškový reproduktor s kruhovou membránou o průměru 25 mm (1") s charakteristickým špičatým difuzorem Pinnacle Ring Radiator. Kruhová membrána vyzařuje výšky do mělkého vyladěného zvukovodu, který podporuje široký vyzařovací úhel. Díky tomu jsou výšky rovnoměrně vyzařovány do místnosti a umožní kvalitní poslech i mimo ideální poslechové místo. Pečlivě zatlumená zadní komora pak tlumí jakékoliv nežádoucí rezonance. Certifikace Hi-Res potvrzuje, že Pinnacle Ring Radiator je navržený jak pro poslech hudby v nejvyšší kvalitě ve stereu, tak multikanálových 3D audio efektů ve filmech, sportu nebo videoher.


Dvojice středobasových reproduktorů 5,25" s kuželovou membránou Turbine Cone
Polk vyvinul kuželovou membránu typu Turbine speciálně pro své reprosoustavy z vlajkové řady, aby zajistil přirozenou reprodukci středního pásma, na nějž je lidské ucho obzvláště citlivé. Membrána Turbine kombinuje charakteristické pěnové jádro Polk s prolisy v turbínovou geometrií, což významně vylepšuje přesnost a tlumení, aniž by se zvýšila hmotnost. Reproduktor se vyznačuje hladkým, jemným a detailním přednesem středních tónů, nenásilnými basy a zároveň vyzáří každý detail.


Certifikace Hi-Res Audio
Reprosoustava Polk Reserve R300 pro střední kanál domácího kina s certifikací Hi-Res Audio poskytuje jasný a detailní zvuk špičkové úrovně. Ženské vokály jsou obzvláště hebké a detailní bez nežádoucího zabarvení. Navíc rozsah minimálně do 40 kHz dokonale reprodukuje nejnovější Hi-Res Audio soubory s širokým frekvenčním pásmem.


Uzavřená kostrukce
Uzavřená konstrukce umožňuje bezproblémové umístění pod televizorem. I při umístění těsně u zdi nedochází k nežádoucím zkreslením a poskytuje jasné a srozumitelné dialogy.


Technické parametry

Systém 2 pásmový uzavřený
Výškový reproduktor 1 x 25 mm (1'') Pinnacle Ring Radiator
textilní prstencová membrána s fázovacím
nástavcem
Středobasové reproduktory 2 x 133 mm  (5,25'') Turbine Cone
sendvičová membrána s prohlubněmi
Frekvenční rozsah 45 Hz - 50 kHz
65 Hz - 38 kHz (-3 dB)
Doporučený výkon zesilovače 30 - 200W
Impedance jmenovitá / minimální 8 Ω / 3,8 Ω
Citlivost (2,83 V / 1 m) 86,5 dB
Dělící kmitočet výhybky 2 200Hz
Terminály Single-wire
Rozměry (Š x V x H)  482,6 x 172 x 226,5 mm
Hmotnost 7,6 kg
Dodávané příslušenství Podložky
Barevné provedení Černá
Ořech

Máte dotazy? Napište nám ...