Polk Audio Reserve R200 - černá
  • Doprava zdarma

Polk Audio Reserve R200 - černá

Výrobce: Polk Audio

Velké regálové reproduktory s 6,5'' kuželovou membránou pro poslech s velkou úrovní detailů, charakteristicky špičatým výškovým reproduktorem Pinnacle Ring Radiator s dokonalým rozptylem vysokofrekvenčních zvuků, patentem X-Port pro eliminaci hluku, který vzniká při proudění vzduchu a certifikací Hi-Res, Dolby Atmos, IMAX Enhanced.

2021-2022 ocenění EISA za Home Theatre Speaker System

Barevné varianty
Skladem
19 900 Kč
817,75 €
Cena za pár (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Reproduktory oceněné EISA

Firma Polk audio představuje reproduktory řady Reserve, které dostali ocenění EISA pro nejlepší produkt v kategorii Home Theatre Speaker System pro rok 2021 - 2022. Tyto elegantní regálové reproduktory Polk reserve R200 dodávají plný zvuk s velmi čistými basy, které podtrhují co možná nejlepší reprodukci hudby ve své cenové kategorii. Reproduktory jsou díky svému designu velmi minimalistické a zvukově univerzální.

Série Reserve R obsahuje nově patentovaný X-Port (ETF, který nabízí díky vyladění výrazně plné basy bez jakéhokoliv zkreslení. Tato technologie dokáže úspěšně eliminovat rezonance pro dokonale hladký zvuk. Díky 40 letým inovacím a prototypováním přišla firma Polk na trh  výškovým Ring tweeterem Pinnacle, který se vyznačuje jemným vyladěním, které dramaticky zlepšuje celkový rozptyl vysoko frekvenčním zvuků. Tweeter Pinnacle získal v neposlední řadě certifikaci Hi-Res pro stereo poslech i vícekanálový 3D zvuk.


  • Patentovaná technologie X-Port
  • 6,5'' středobasová turbínová membrána
  • 1'' výškový reproduktor Pinnacle Ring

Výjimečný design a certifikace

Minimalistický design, který v sobě skrývá svět audio inovací. V sérii Reserve jsou skříně pečlivě křížově vyztuženy, aby co možná nejlépe eliminovaly nežádoucí vnitřní rezonance. Zaobalené vnější rohy pomáhají lépe rozptýlit zvuk do šířky po celé místnosti a to s minimální difrakcí, díky tomu dokáží vytvořit otevřenou zvukovou scénu. Díky certifikaci Hi-Res Audio poskytuje regálový reproduktor Polk Reserve R200 jasnou a detailní odezvu špičkové úrovně. Díky tomu dokáže minimální 40kHz dokonale reprodukovat nejnovější Hi-Res Audio soubory s vylepšeným zvukovým rozšířením.


Polk Audio

Společnost Polk Audio již více než 45 let navrhuje, konstruuje a reprodukuje vysoce kvalitní reproduktory, soundbary a chytré reproduktory, které jsou známé po celém světě. Od inovace v designu výškového reproduktoru až po legendární SDA reproduktory, Polk Audio zpřístupňuje skvělý zvuk všem lidem ve všech cenových kategorií. Cílem společnosti Polk od založení bylo postavit skvělé reproduktory, které virtuálně přenesou místnost posluchače do dějiště nahraného vystoupení. Toho je dosahováno neustálými inovacemi a neponecháváním nic náhodě. Výsledkem více než 45 let vývoje jsou ty nejlepší reproduktory ve své třídě podpořené řadou ocenění a patentů bez kompromisu.


Technické parametry

Systém 2 pásmový, stojanový-regálový 
se zadním bassreflexem X-Port
Výškový reproduktor 1 x 25 mm (1'') Pinnacle Ring Radiator
textilní prstencová membrána s fázovacím
nástavcem
Středobasový reproduktor 1 x 165 mm  ( 1/2'') Turbine Cone
sendvičová membrána s prohlubněmi
Frekvenční rozsah 39 Hz - 50 kHz
51 Hz - 38 kHz (-3dB)
Doporučený výkon zesilovače 30 - 200W
Impedance jmenovitá / minimální 8 Ω / 3,8 Ω
Citlivost (2,83 V / 1 m) 86 dB
Dělící kmitočet výhybky 3000Hz
Bassreflex zadní Power Port 2.0 / X-Port
Terminály Single-wire
Rozměry (Š x V x H)  190 x 359 x 353,8 mm
Hmotnost 8,7 kg
Dodávané příslušenství Podložky
Barevné provedení Černá
Bílá
Ořech

Máte dotazy? Napište nám ...