Polk Audio Monitor XT90 - černá

Polk Audio Monitor XT90 - černá

Výrobce: Polk Audio

Efektové a Dolby Atmos reproduktory z modelové řady Polk Audio Monitor XT, které jsou osazeny jedním 102mm středobasovým bi-laminátovým papírovým reproduktorem a frekvenčním rozsahem 55Hz - 40kHz.

Produkt se již neprodává

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Vysoké rozlišení

Celá řada Polk Audio Monitor XT maximalizuje váš požitek z filmů, hudby, televize nebo hraní her a to především díky výkonnému zvuku ve vysokém rozlišení s křišťálově čistými výškami a dokonale hlubokými basy s velmi nízkým zkreslením. Všechny reproduktory řady Monitor XT jsou vyrobeny s certifikací Hi-Res Audio, Dolby Atmos a DTS:X. Všechny reproduktory poskytují možnost bi-amp připojení, vyztuženou MDF ozvučnici s nízkou rezonancí, odnímatelné mřížky a kompatibilitu s nejnovějšími řadami AV receiverů na trhu. Díky svému modernímu designu dokonale zapadnou do jakéhokoliv prostoru a za svou přijatelnou cenu nabízí opravdu skvělý zvuk, který značka Polk Audio nabízí.


  • Navrženo a designováno v USA

  • Dynamically Balanced technologie pro čisté střední pásmo

  • Vhodné i pro domácí kina díky certifikaci Hi-Res Audio

Proč Polk Audio?

Protože Polk Audio je na trhu od roku 1972 kdy jej společně založila skupina inženýrů a milovníků hudby s jedním jediným cílem – vytvořit ty nejlepší reproduktory i za přijatelnou cenu. I po 50 letech, stovkách tisíc reproduktorů a bezpočtu ocenění se firma Polk Audio i nadále soustředí na jeden cíl – vyrobit ten nejlepší zvuk pro všechny.

Technické parametry

Systém Dolby Atmos - efektový
Středobasové reproduktory 1 x 102 mm  (4'') Bi-Laminátové Papírové měniče
Frekvenční rozsah 94 Hz - 22 kHz
Doporučený výkon zesilovače 30 - 100W
Impedance 4 Ω
Citlivost 89 dB
Crossover frekvence 2700 Hz
Rozměry (Š x V x H)  190,5 x 143,2 x 212,9 mm
Hmotnost 2,7 kg
Montáž na zeď ano - 1/4'' šroub nebo očko

Máte dotazy? Napište nám ...